Inzulín


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Inzulín  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Inzulín
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
kubaz napsal:
kód:
http://www.solen.cz/pdfs/med/2004/01/12.pdf


synteticky inzulin aplikovany NEdiabetikovi zvysuje inzulinovou resistenci, pozor na to je to svinstvo


to by mě teda celkem zajímalo,kde jsi to zjistil,jelikož z odkazu,který jsi uvedl určitě ne.Navíc by mě zajímalo,jak by se to dalo ověřit,jelikož nikdo normální si inzulin aplikovat nebude a co se týká kulturistů a dalších experimentátorů,tak ti se určitě do žádných studií moc nepohrnou


hladat sa mi to nechce ale pride mi to dost logicke. Telo ma prirodzeny system protivah a kompenzacii. Ked do seba napalis testosteron, telo zaregistruje ze je ho dost a prestane tvorit vlastny. To je dobre zdokumentovane. Kultikom potom trva aj vyse pol roka kym sa telo dostane po "kure" spat aj za (napriek) podpory medikamentov. Pri inzuline to bude rovnako akurat ze ked ti po pripadnej kure "nenaskoci" pankreas tak bez inzulinu umres tak povediac od hladu resp. ostanes zavisly na externom inzuline kvoli svojmu hazardu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya - vidis,pride ti to logicke a predsa pises blbosti doucit sa,pisem za 5
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
seeya - vidis,pride ti to logicke a predsa pises blbosti doucit sa,pisem za 5


fajn tak ma to teda douc. Ten testosteron predpokladam ze namietat nechces a o inzuline sa rad dozviem nieco nove ak je to teda inak ako pisem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme ze chcem namietat aj tam pol roka obnova vlastneho? po akej kure preboha?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

petey s pristupem ke zdravi vetsiny sypacu kteri ani nevi co je pct je ta doba zcela realna ale to jen tak na odlehceni jinak trva obnova endo tst do nejake normalni hodnoty cca mesic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kto nevie co je PCT,ide cely rok v kuse
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadoww


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mně občas mi přijde, že leckteří dnešní sypači za PCT utratěj víc jak samotnou kůru ačkoli HCG s provironem a clomidem takový pálky nestojí
U externího inzulinu bude asi riziko vzniku rezistence nižší než třeba u dnešních děcek, co ho mají nonstop v nebeských výších z věčné konzumace coly a podobných sajrajtů, ale proč riskovat kvůli pochybnému výsledku, když i ta obyčejná glukóza po tréninku odvede svou službu Profík, co to bere jako "PCT" s růsťákem mezi kůrama je holt jiná kategorie...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aby som to uzavrel z moje strany tak 100x radsej by som skusal tst ako riskovat (rezistenciu) s inzulinom. Inzulin je proste too much v kazdom ohlade.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mastres


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele abys to pochopil glukoza jako sama je k ničemu - aby ji telo mohlo využít potřejuje inzulín ( představ si že bunka má dveře a jsou zamčené a když přijde molekula glukozy a zaklepá tak se neotevřou a pak přijde inzulín a obsadí (receptor) pro tebe dveře od bunky a odemkne je )
ale neustále by sis musel hlídat hladinu cukru v krvy ( 3,6 - 6,3 mmol/l )
max je 9,5mmol na litr ( pokud to nekdo orientačne zkusí a bude mít hned 8 mmol/l ta je diabetik )

jako je to super věc když víš jak na to normální denní dávka je okolo 30J/24h
ale pokud u sebe nemáš neustále nekoho, nebo neco co ti bude kontrolovat cukr v krvy tak bych to neriskoval

možná pokud by sis sehlam infůzy All in one ( cukry, tuky, aminokyseliny nebo jeste líp bez tuků ) a připíchnul k tomu pár jednotek inzulínu
po cvičení není lepší vec než tenhle mix ale zase je to prasárna na NTOU

a píchaní inzulínu je proti přírodě a před cvičením bys cukry zbytečne vyčerpal

Pokud chceš neco tak radči si sežen Pady nebo clenbuterol spiropent ( ten stimuluje B2 receptory a náhodou k zapadá i inzulín )
pokud chceš o týhle problematice vedet více PM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
aby som to uzavrel z moje strany tak 100x radsej by som skusal tst ako riskovat (rezistenciu) s inzulinom. Inzulin je proste too much v kazdom ohlade.


Spíš ruská ruleta.

Jinak ten rozhovor z ironmana si pamatuju do teď,výbornej.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shadoww


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastres napsal:
hele abys to pochopil glukoza jako sama je k ničemu - aby ji telo mohlo využít potřejuje inzulín


Hezká přednáška, na Karlovce jsme měli ale hezčí a košatější Glukóza rozhodně není k ničemu, byť podaná sama... Pro mě jako bezdopingového cvičence je podstatné, že tělo po tréninku potřebuje doplnit glukózu a aminokyseliny a tak ukazatel který mě zajímá je glykemický index, podle něj se zorientuju jak nejsnáz dostat glukózu do krve a jak nejsnáz zvýšit přirozené vyplavení inzulinu. A jsem tam kde už léta, u čisté glukózy se syrovátkovým proteinem/hydrolyzátem Kdyby glukóza byla k ničemu, těžko bysme ji všichni poctivě dlabali po tréninku.
Clenbuterol je sice fajn spalovač tuků a pro mě neocenitelný když začnou blbnout průdušky, ale účinky jsou úplně jinde než u inzulinu a po tréninku je pro mě zcela nezajímavý. Pokud budu chtít nějak využít jim způsobenou stimulaci beta 2 receptorů, sáhnu po T3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broken


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Broken napsal:
kubaz napsal:
kód:
http://www.solen.cz/pdfs/med/2004/01/12.pdf


synteticky inzulin aplikovany NEdiabetikovi zvysuje inzulinovou resistenci, pozor na to je to svinstvo


to by mě teda celkem zajímalo,kde jsi to zjistil,jelikož z odkazu,který jsi uvedl určitě ne.Navíc by mě zajímalo,jak by se to dalo ověřit,jelikož nikdo normální si inzulin aplikovat nebude a co se týká kulturistů a dalších experimentátorů,tak ti se určitě do žádných studií moc nepohrnou


hladat sa mi to nechce ale pride mi to dost logicke. Telo ma prirodzeny system protivah a kompenzacii. Ked do seba napalis testosteron, telo zaregistruje ze je ho dost a prestane tvorit vlastny. To je dobre zdokumentovane. Kultikom potom trva aj vyse pol roka kym sa telo dostane po "kure" spat aj za (napriek) podpory medikamentov. Pri inzuline to bude rovnako akurat ze ked ti po pripadnej kure "nenaskoci" pankreas tak bez inzulinu umres tak povediac od hladu resp. ostanes zavisly na externom inzuline kvoli svojmu hazardu.


hledat se ti to nechce,protože nic takového ,si myslím,neexistuje.Navic slinivka má jinou endokrinní regulaci než tst.Já neříkám,že to tak být nemůže,říkám jenom to,že nejsou důkazy,aby někdo tvrdil,že dodáním exogenního inulinu zdravému člověku, způsobí inzulinorezisteci a i přesto že se ti to zdá logické,tak se pořád pohybuješ na poli spekulací.Pokud máš nějakou studii,kde sledovali účinky podávaného inzulínu na zdravé populaci,sem s nimi

Shadoww napsal:
Mastres napsal:
hele abys to pochopil glukoza jako sama je k ničemu - aby ji telo mohlo využít potřejuje inzulín


Hezká přednáška, na Karlovce jsme měli ale hezčí a košatější Glukóza rozhodně není k ničemu, byť podaná sama... Pro mě jako bezdopingového cvičence je podstatné, že tělo po tréninku potřebuje doplnit glukózu a aminokyseliny a tak ukazatel který mě zajímá je glykemický index, podle něj se zorientuju jak nejsnáz dostat glukózu do krve a jak nejsnáz zvýšit přirozené vyplavení inzulinu. A jsem tam kde už léta, u čisté glukózy se syrovátkovým proteinem/hydrolyzátem Kdyby glukóza byla k ničemu, těžko bysme ji všichni poctivě dlabali po tréninku.
Clenbuterol je sice fajn spalovač tuků a pro mě neocenitelný když začnou blbnout průdušky, ale účinky jsou úplně jinde než u inzulinu a po tréninku je pro mě zcela nezajímavý. Pokud budu chtít nějak využít jim způsobenou stimulaci beta 2 receptorů, sáhnu po T3



On nenapsal,že dlabat glukózu po tréninku je k ničemu,ale že glukoza bez inzulínu je k ničemu a to je pravda,protoze takhle by se dostala maximálně do mozku,erytrocytů a varlat (přírodá pozná důležité orgány:-)
_________________
Kdyz jsem byl mlady,byl jsem namysleny.Ale ted uz nemam chybu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre, nieco som skusil najst ale priznavam je to slabota a asi ma s tym posles do kelu hehe. Na ilustraciu ze taka pochybnost existuje a nieje to moj vymysel to vsak staci.

http://www.musclenet.com/getbulky/Info/Steroid_Info/insulin.html

http://www.livestrong.com/article/506888-insulin-for-bodybuilders/

vycuc z prveho - pise nejaky doktorko:
Some experts also warn that used over the long-term, it could ironically, lead to the development of diabetes, as the body’s own ability to produce the hormone falters.

vycuc z druheho - osobny trener:
Improper use of insulin can lead to the person developing diabetes mellitus, long-term organ damage, coma, or death.

Aj ked pripustim ze to je stale v rovine jedna babka povedala, stale je to hazard a asi existuje aj menej riskantna sypacka. Uz ked pre nic ine tak pre mozny problem s hypoglykemiou ked si to tam napali od oka nejaky nadsenec bodybuildingu :)

edit:
este ma co-to k veci aj wiki

http://en.wikipedia.org/wiki/Insulin_therapy -odrazka abuse

vycuc:
Acute risks include brain damage, paralysis, and death. Long-term risks may include development of type 2 diabetes and, potentially, a lifetime dependency on exogenous insulin.[citation needed] However, no studies have been conducted showing that exogenous insulin abuse may lead to increased risk of type 2 diabetes.

Takze podozrenie ostava, ale studia nieje


Naposledy upravil seeya dne pá leden 06, 2012 2:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podávaný inzulín může způsobit imunitní odezvu organismu, kdy dochází k tvorbě protilátek púsobících opačně k inzulínu. Je podezření i na možnost poškození funkcí Langerhansových ostrůvků. Riziko chronického poškození organismu zde opravdu existuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadoww


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken: Takže glukóza po tréninku není nesmysl? Není to tím, že slinivka vylučuje inzulin podle hladiny glukózy v krvi? A pakliže u zdravého člověka jde glukóza s inzulinem ruku v ruce, pak je věta "glukóza bez inzulinu je k ničemu" skutečně nesmysl stejně jako teze "cvičení bez testosteronu je k ničemu". S chytrým dodatkem, že příroda pozná důležitý orgán a tak normálně produkovaný tesťák sežerou maximálně varlata...
Jasně, bez vnějšího podání je hladina obou hormonů nižší, ale pořád má efekt. Časopis Máslo & fikce sice evidentně bere užívání AS při svých tréninkových programech jako samozřejmost, ale že by všude bylo považováno za samozřejmost píchnout k potréninkovýmu sachariďáku inzulín, to jsem fakt ještě neslyšel, byť je možné že se pletu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Inzulín Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: