Jablonický vs. Bureš


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jablonický vs. Bureš  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Jablonický vs. Bureš
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jablo nebo Burák?
Jablonický
67%
 67%  [ 80 ]
Bureš
32%
 32%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 119

Autor Zpráva
Emilio


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:31 pm    Předmět: Jablonický vs. Bureš Odpovědět s citátem

Kdo je podle vás lepší??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V best formě nebo součastnosti?
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Emilio


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Triton napsal:
V best formě nebo součastnosti?

Celkově vzato
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otazka je dost nesmyslna. Pavel toho dokazal v kariere daleko vic jak Bures. Takze v tomto ohledu jednoznacne Jablonicky.
A aby jsi zjistil kdo je lepsi prave ted, tak by se museli postavit vedle sebe na soutezi. Jinak to budou jen nesmyslne dohady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě se to nedá porovnávat. Ale volil jsem Pavla Jablonického.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

emilio uplne ta sama otazka me napadla o vikendu,celkove vzato neni o cem Jablonicky je absolutne nejlepsi ceskoslovensky kulturista historie,mam v zive pameti povolovu exhibicku z roku 99 a to ani nejde popsat co chodilo po podiu,clovek tam musel byt,byl jako dve skrine,silenost,myslim ze ac je bures hodne dobry pavola nedostihne,pokud by nekdo srovnaval soucasne formy z tohoto roku,tak taky neni o cem debatovat,pavol je uplne nekde jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:50 pm    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Otazka je dost nesmyslna. Pavel toho dokazal v kariere daleko vic jak Bures. Takze v tomto ohledu jednoznacne Jablonicky.
A aby jsi zjistil kdo je lepsi prave ted, tak by se museli postavit vedle sebe na soutezi. Jinak to budou jen nesmyslne dohady.


Jak nesmyslná?...Je to anketa pro čtenáře. Tak co jen a tom nesmyslnýho ty chytráku?
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BerryDeMey


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:53 pm    Předmět: pamětník Odpovědět s citátem

Jsem ze starší generace, takže Pavol je už z nostalgie č.1.
I proto, že to není jenom kometa, která zazáří a zhasne, ale hvězda, která stále svítí.
_________________
Všechno je v tvojí hlavě. Na tobě je dostat to z ní :-).
http://www.ifbbpro.com/hall-of-fame-welcome-message/berry-demey/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
emilio uplne ta sama otazka me napadla o vikendu,celkove vzato neni o cem Jablonicky je absolutne nejlepsi ceskoslovensky kulturista historie,mam v zive pameti povolovu exhibicku z roku 99 a to ani nejde popsat co chodilo po podiu,clovek tam musel byt,byl jako dve skrine,silenost,myslim ze ac je bures hodne dobry pavola nedostihne,pokud by nekdo srovnaval soucasne formy z tohoto roku,tak taky neni o cem debatovat,pavol je uplne nekde jinde.


Myslíš tohle ?



To musela být atmosféra!!!!
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Emilio


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Triton: Tak na tom videu vypadá nebezpečně!! Jak říkal Peca, fakt dvě skříně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

triton,jj presne tohle nikdy jsem nic podobneho nevidel,myslim ze mel 2 tydny po noci nebo torontu,uz se presne nepamatuju,lidi tak rvali ze se vykaslal na sestavu a jen pozoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 2:08 pm    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
triton,jj presne tohle nikdy jsem nic podobneho nevidel,myslim ze mel 2 tydny po noci nebo torontu,uz se presne nepamatuju,lidi tak rvali ze se vykaslal na sestavu a jen pozoval.


Já jsme teďka to video shlédnul a musim říct, že bylo parádní jak tam mávnul rukou na pódiu .
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mike6


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jabko je uzasnej ale to jeho pozovani se mi moc nelibi ,zato Burak umi pozovat a stavba jeho tela je nadherna,je tezke rict kdo je lepsi, Jabko je legenda ceskoslovenska a Burak je nastupujici hvezda nasi republiky a ma karieru pred sebou kazdopadne ja volim Buraka protoze jsem jeho velky fanda.


Naposledy upravil Mike6 dne út září 16, 2008 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:

A aby jsi zjistil kdo je lepsi prave ted, tak by se museli postavit vedle sebe na soutezi. Jinak to budou jen nesmyslne dohady.

pokud by si trosku rozumel kulturistice,nemuzes tohle vubec napsat,timhle si me jen ujistil ze nevis ktera bije.tyden stara fotka.


Naposledy upravil Peca dne út září 16, 2008 2:20 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě jako laikovi, kterej tomu nerozumí, se víc líbi Jabloň.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jablonický vs. Bureš Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: