Jak dál?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dál?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak dál?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mariox


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 9:12 pm    Předmět: Jak dál? Odpovědět s citátem

Zdravím. Než mne tu umlátíte, tak sem hledal, jenže každý je jiný a proto bych rád znal přesně odpověď na můj případ.
Posiluju/cvičím rok. 18 let, 175 cm, 65 kg.
Jídelníček je totálně v hrozném stavu. Přestal sem jíst světlé pečivo, valím tmavý chleba hlavně. Rád bych tedy nějaké základní rady, co se týče stravy. A aby to bylo finančně únosné.
Mám napsaný plán od kámoše rozdělený na sudý a lichý týden. Intensita tréninků je 3x týdně a to pondělí, středa a neděle. Cvičím doma, ale rozhodně začnu chodit do posilovny.
Sudý: (váha všude 10 kg, víc na činku nemám = asi to moc na objem nebude, ale lepší než nic)
1. Kickback 15*3 (triceps)
2. Zdvih jednoručkou v sedě. Dělám rotace. 10*3
3. Překrucovačky ( sed leh, ale střídám pravá levá strana) 25*3
4. Sklapovačky 25*3
5. zdvih nohou do svíčky 10*2
6. Krčení ramen s jednoručkami 4*10
7. Benchepress s jednoručkami 3*10

Lichý:
1. Tricepsový tlak vsedě s jednoručkou 10*3 (triceps)
2. Biceps - kladiva ve stoje 10*3
3. Překrucovačky ( sed leh, ale střídám pravá levá strana) 25*3
4. Sklapovačky 25*3
5. zdvih nohou do svíčky 10*2
6. Přitahování s jednoručkou (křídla) 15*3
7. Rozpažení s jednoručkou 10*3

Tohle valím rok, začínal sem se 4 kg a dostal se na 10, víc nemám. Nenabral sem skoro nic, asi chyba jídelníčku. Objem taky nic moc, na břichu spokojenost.
Rád bych docílil objemu a větší síly. Rád bych věděl jestli bych měl koupit i nějaké ty doplňky, nebo jen valit posilku. Tento plán asi moc nefunguje a budu rád za jakkoliv vylepšený program.
Díky za odpověď a snad sem to napsal tak jak mám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaveX


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych zainvestoval buď do posilovny nebo do dalších činek. S takovým tréninkem ničeho nedosáhneš.

Koukni tady: https://forum.ronnie.cz/zacatecnik-trenink-t15199.html


Jaký máš jídelníček? Je to 80% úspěchu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou se dá smontovat ze dvou desítek jedna dvacítka. Tj. můžeš cvičit cviky jednoruč a střídat ruce. Kde máš upažování, předpažování, upažování v předklonu, kliky mezi 2 lavičkama, výpady, dřepy s činkama, bic. zdvih o koleno,bic. zdvih o židli, kliky v různých variantách, trh s jednoručkou,hyperextenze s fixovanýma nohama, cviky na břicho....a dalších sto cviků?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mariox


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 12:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máme ve škole posilovnu, takže budu chodit tam. Jídelníček je v hrozném stavu, chtělo by to aspon tu základní kostru, ale nevím jak by to mělo zhruba vypadat. Jím denně tvaroh, do vajec se mi nechce kvůli salmonele. Jím tak každé 4 hodiny zhruba, většinou kombinace tmavého pečiva a k tomu třeba salám, klobásku a podobně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salmonelu můžeš dostat i z masa, při větším štěstí i ze salámu. Vejce se nejí syrová...takže vajec se při pořádné úpravě neboj.

Napiš zhruba jídelníček.
Tady jsem napsala z čeho by se mohl skládat jídelníček.
https://forum.ronnie.cz/zaciatok-t29390.html
snad to nebudete brát jako propagaci :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že na tohle téma je tu už doopravdy hodně článků, logů a podobně. Nejsi jen líný si to všehno načíst?

Když se futruješ chlebem a klobásou a cvičíš jen ruce a prsa s desítkou, tak se pak doopravdy moc nedivím. Doopravdy si nejdřív udělej dobrý jídelák, aby si měl hodně bílkovin (maso kuřecí, krůtí, králičí, hovězí, ryby, bílky, soja případně další luštěniny), sacharidů (rýže, těstoviny, brambory, kuskus) a tuku (oříšky, kvalitní oleje) a tak dále.

A co to bylo za poznámku, že do vajíček s ti nechce kvůli salmonele?? To je chceš jíst respektivě pít syrový či co??

A co se týče cvičení, máš tu taky spousty rad ohledně kruhových tréninků, fullbody, splity, co si jen tvé srdce přeje a až si vybreš, podle logů tady skvělých kluků si lehce uděláš představu. A pokud ne, tak si na první dvě hodiny zaplat trenéra, taky možnost.

Tedy zapoj se nejdřív ty sám a nebud lenoch!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mariox


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak znám takové, co to pijí syrové. Dobře, přidám do jídelníčku vejce, kuře a rýži asi ne, nemůžu furt jíst jen toto, peníze z nebe nepadají . To abych radši koupil sachariďák. Potřebuju tu posilku, těch 10 kg mi s rukama nic nedělá. Doma budu dělat jen břicho a občas trochu protáhnu ruky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mariox napsal:
nemůžu furt jíst jen toto, peníze z nebe nepadají . To abych radši koupil sachariďák.


Na prvním místě je strava, pak trenink, a někde vzadu suplementace.
Takže radši zainvestuj 1000Kč do kvalitního jídla, než 1000Kč do gaineru (který se dá mimochodem velmi dobře nahradit.)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně. Pokud člověk nemá dostatek peněz. tak Gainer nebrat. Ale protein bych bral. Nejlépe koupit v akci tady na ronnie. Já tak koupil Matrix a jsem s ním strašně spokojenej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dál?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: