Jak nepřibrat ani gram svalů a dokonale si zničit tělo!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak nepřibrat ani gram svalů a dokonale si zničit tělo!  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jak nepřibrat ani gram svalů a dokonale si zničit tělo!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olafekk


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 4:57 pm    Předmět: Jak nepřibrat ani gram svalů a dokonale si zničit tělo! Odpovědět s citátem

Zdravím všechny příznivce makačenkování ve fitku.
Rozhodl sem se psát si log abych viděl svuj progresivní postup, odstranil díky vaší pomoci kvantum chyb a nahuntil nějaký ty postíky, co si budem nalhávat

Je mi 20 let, váha 88kg (nic symbolickýho v tom nehledejte) vejška těch 189.
Pravidelně cvičim necelej rok, takže sem pořád hrozná ryba a nějak zkoušim všechno možný...

Dneska sem poprvé začal cvičit korteho 5x5 ve snaze o nějakej objem tak uvidíme jak to dopadne.. největší strach mám z toho, že mi spadnou ty partie který tim necvičim, ale chtělo to změnu.. takže prostě tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. května 2012

KORTE
BP - 63kg 5x5
MT - 86kg 5x5
DŘEP (přední na multipressu) - 51kg 5x5





Přední dřep kuli břichu, vyhovuje mi víc a snad by to nemělo vadit a na multipressu proto, že nemáme ve fitku dřepařskou klec ani stojan na dřepy, takže neni zbytí.. :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16. května 2012

KORTE
BP- 63kg 6x6
MT - 86kg 5x5
DŘEP (přední na multipressu) - 51kg 5x5




A samozřejmě sem z pondělka neuregeneroval takže sem trpěl jak pes, mám pocit, že se mi ty záda zloměj... Doufám, že nevadí dyš jedu vážně přes bolest, prostě nechci nahrazovat tu mrtvolu shybama nebo nějakejma přiblblejma přítahama v předklonu.. :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Doufám, že nevadí dyš jedu vážně přes bolest, prostě nechci nahrazovat tu mrtvolu shybama nebo nějakejma přiblblejma přítahama v předklonu.. :/


Vubec ne, naopak co boli to roste...


A ted vazne. Myslis tento dementni dotaz vazne nebo si z nas jen utahujes. Doufam ze to druhy.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Olafekk napsal:
Doufám, že nevadí dyš jedu vážně přes bolest, prostě nechci nahrazovat tu mrtvolu shybama nebo nějakejma přiblblejma přítahama v předklonu.. :/


Vubec ne, naopak co boli to roste...


A ted vazne. Myslis tento dementni dotaz vazne nebo si z nas jen utahujes. Doufam ze to druhy.


Ale mě vesměs bolí všechno, to ať mi nikdo neřiká, že zvládá jet korte a dokonale zregenerovat :/ No tak teda fajn, dám si místo mrtvoly shyby.. : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty nedopadneš dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak nepřibrat ani gram svalů a dokonale si zničit tělo!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: