Jak správně začít? Strava, oslabené tělo, očisty, síla...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak správně začít? Strava, oslabené tělo, očisty, síla...  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak správně začít? Strava, oslabené tělo, očisty, síla...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frybis


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
pridaj este 1 orech denne, ak by to nepomohlo, zvys davku este o 1 orech, ale opatrne!



Přidat 100% kalorií je hloupost, taky když nemůžeš nabrat, tak nepřidáš ze svých 2500kcal na 5000kcal.

To :
Mattarello


Doporučuji přidat 1/10 ořechu, to odpovídá 10% kalorickému navýšení - budeš přibírat kvalitně, svaly, tuku moc ne.

Na přesné odvážení doporučuji
https://www.slevovyprodej.cz/catalog/cs/p001-1979.html?gclid=CIGLlue739ACFcLGGwodlmoDHg

Můžeš ji mít stále při sobě, stejně tak ořechy. Ořechy samozřejmě doporučuji v BIO kvalitě od firmy GRIZLY. Váha je vyrobená v Číně dle standardů Human Resource.

Kdyby váha ani tak nešla nahoru, omezil bych ještě více pohyb, aby jsi zamezil další kalorické restrikci. Ideálně sehnat nemocniční lehátko s pěnovou matrací vyrobenou v Německu, ve vesnici Holmsdorf, kde žijí pozůstalí po éře Hitlera - čistokrevní lidé. Nemusíš se tak bát, že by byla matrace závadná nebo obsahovala stopy bakterií či různých alkaloidů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

při sobě, při sobě.. to se ti řekne. už sis někdy cpal kokos do kapsy?
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda, spletl jsem se, myslel jsem, že je řeč o lískovém ořechu.

Není problém si koupit vak na záda, a nosit kokos s sebou, ne?
Co říkáš, Mattarello?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veverka-vejunka


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 3:25 pm    Předmět: Radu Odpovědět s citátem

Ahoj je mi 23let vazim 71kg snazim se hubnout ale vzdy jakmile mam negativni mysleni nebo se nudim zacnu jist...Muj jidelnicek se sklada z vlocek, ovoce, testovin celozrnných,ryze,ryz.chlebicku,vajec,tvarohu a samozrejme z kureciho a zeleniny.Prosim o rady cim nebo jak eliminovat chut nebo si dokonce sladke znechutit.Chodim cvicit 2-3 tydne a 2x k tomu samotne kardio ,problemove partie spodni brisko,stehna a boky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 4:15 pm    Předmět: Re: Radu Odpovědět s citátem

Veverka-vejunka napsal:
vzdy jakmile mam negativni mysleni nebo se nudim zacnu jist...


Žena.



BTW už ti odpovídáme v tom vlastním tématu, co jsi založila.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejngard


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musí rozhodit sítě všude ne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejngard napsal:
Musí rozhodit sítě všude ne ?


To dělají většinou chlapi, víš jak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde jsi správně! jestli chceš mít 40kg a máš ráda kokosy..
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MonsignorKobla


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K té očistě bych poradil sehnat si funkční játra a ledviny. Prej jsou na očistu nejlepší..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 7:49 pm    Předmět: Re: Radu Odpovědět s citátem

Veverka-vejunka napsal:
Ahoj je mi 23let vazim 71kg snazim se hubnout ale vzdy jakmile mam negativni mysleni nebo se nudim zacnu jist...Muj jidelnicek se sklada z vlocek, ovoce, testovin celozrnných,ryze,ryz.chlebicku,vajec,tvarohu a samozrejme z kureciho a zeleniny.Prosim o rady cim nebo jak eliminovat chut nebo si dokonce sladke znechutit.Chodim cvicit 2-3 tydne a 2x k tomu samotne kardio ,problemove partie spodni brisko,stehna a boky


To je problém, který se zakládá na principu psychosomatiky. Cílem eliminovat chuť, zvyšovat pocit nasycení ale zbavit se negativnich psychologickych interakci. Tohle řeší psycholog/psychiatr. Hledat jinde řešení je naprsto zbytečné, jsi závyslá a máš problém, negativní emoce a psychické pochody kompenzuješ potešením v podobě jídla. jiní to dělají v podobě drog, alkoholu, ti co mají štěstí v podobě sportu.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak správně začít? Strava, oslabené tělo, očisty, síla... Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: