Jídlo co 2 hodiny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jídlo co 2 hodiny  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jídlo co 2 hodiny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak se stravujete?
Co 1 hodinu
0%
 0%  [ 0 ]
Co 1 a půl hodinu
0%
 0%  [ 0 ]
Co 2 hodiny
21%
 21%  [ 10 ]
Co 2 a půl hodiny
17%
 17%  [ 8 ]
Co 3 hodiny
43%
 43%  [ 20 ]
Více než co 3 hodiny
17%
 17%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Žádný extra pestrý jídelníček bych nevolil, protože jídlo má být jednotvárné co se týče kulturistiky.
no tywe to je na podpis :-)

ne nezkousel jsem to, ale staci abych sel za noc treba petkrat na wc (po carbup) a uz jsem rano trochu rozlamanej ...

hele neber si to spatne, ale oprav me pokud se pletu - ty si to proste nenenchas vymluvit, i kdyby ti tady 100lidi napsalo, ze je to totalni picovina, tak te to necha ledove klidnym, takze ja koncim, protoze to nema cenu :-)
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:52 am    Předmět: Re: Jídlo co 2 hodiny Odpovědět s citátem

DymatizeBoy napsal:
Zdravím, co si myslíte o jezení co 2 hodiny? Myslím, jako v kuse, takže v 0:00, 2:00, 4:00, 6:00, 8:00, 10:00 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 a pořád takto dokola. Takhle podobně to dělal Jay Cutler, tak jsem se inspiroval :-) Naspím zhruba 8 hodin mezi jídly, takže by v tomhle nemusel být problém. Spíš mě zajímá, jestli je to vhodné takhle kouskovat spánek místo klasického spánku 8 hodin vkuse. Jde mi o to vyzkoušet něco jiného než jsem jel doposud a tohle mi přijde jako fajn změna. Jídla budou v menších porcích, takže žádné že 200g rýře na 1 porci, ale třeba jen 80g rýže. Tohle mi taky připadá lepší, jíst malé porce častěji než velké porce třeba co 3 hodiny. Lépe funguje rávení. Zajímá mě tedy Váš názor na tento styl, případně osobní zkušenosti.
tak to mi teda ukaz , kde to rika , ze to takhle provozuje A ze ti bude fungovat lepe traveni , kdyz se budes NON STOP ladovat co 2 hodiny bych nerekl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebylo v tom dokumentu taky,ze Jay jen chrape denne 10 hodin,kouka na TV,zere a chodi do posilky? -tim chci rict,ze u nej to treba fungovat muze,ale u normalniho cloveka,co potrebuje byt cilej do skoly/prace je to picovina.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
citace:
Žádný extra pestrý jídelníček bych nevolil, protože jídlo má být jednotvárné co se týče kulturistiky.
no tywe to je na podpis :-)

ne nezkousel jsem to, ale staci abych sel za noc treba petkrat na wc (po carbup) a uz jsem rano trochu rozlamanej ...

hele neber si to spatne, ale oprav me pokud se pletu - ty si to proste nenenchas vymluvit, i kdyby ti tady 100lidi napsalo, ze je to totalni picovina, tak te to necha ledove klidnym, takze ja koncim, protoze to nema cenu :-)


S tím wc to je u mě normální 5 krát za noc no. To budem na tom asi podobně, protože během dne vypiju asi 8-10 litrů vody. Jinak samozřejmě si to nechám vymluvit, proto jsem takovou diskuzi založil. Zajímá mě názor jiných lidí. Nechci vyvolat rozmar kvůli toho. Asi to taky už ukončím, protože začínám být spíše kamenován.
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
A nebylo v tom dokumentu taky,ze Jay jen chrape denne 10 hodin,kouka na TV,zere a chodi do posilky? -tim chci rict,ze u nej to treba fungovat muze,ale u normalniho cloveka,co potrebuje byt cilej do skoly/prace je to picovina.


Jo bylo to tam. Práce škola není problém, podnikám.
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:57 am    Předmět: Re: Jídlo co 2 hodiny Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
DymatizeBoy napsal:
Zdravím, co si myslíte o jezení co 2 hodiny? Myslím, jako v kuse, takže v 0:00, 2:00, 4:00, 6:00, 8:00, 10:00 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 a pořád takto dokola. Takhle podobně to dělal Jay Cutler, tak jsem se inspiroval :-) Naspím zhruba 8 hodin mezi jídly, takže by v tomhle nemusel být problém. Spíš mě zajímá, jestli je to vhodné takhle kouskovat spánek místo klasického spánku 8 hodin vkuse. Jde mi o to vyzkoušet něco jiného než jsem jel doposud a tohle mi přijde jako fajn změna. Jídla budou v menších porcích, takže žádné že 200g rýře na 1 porci, ale třeba jen 80g rýže. Tohle mi taky připadá lepší, jíst malé porce častěji než velké porce třeba co 3 hodiny. Lépe funguje rávení. Zajímá mě tedy Váš názor na tento styl, případně osobní zkušenosti.
tak to mi teda ukaz , kde to rika , ze to takhle provozuje A ze ti bude fungovat lepe traveni , kdyz se budes NON STOP ladovat co 2 hodiny bych nerekl


Už nevím přesný název. Měl jsem to tu zhruba 2 roky zpátky, už to nemám.
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chlape ty jsi nějaký extrémista....8-10 litrů vody??? Hmm tak jestli to budeš kombinovat s tím tvým super novým jídelníčkem tak tělo tě nebude mít moc rádo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
chlape ty jsi nějaký extrémista....8-10 litrů vody??? Hmm tak jestli to budeš kombinovat s tím tvým super novým jídelníčkem tak tělo tě nebude mít moc rádo...


V objemovce vypiju tak 6 litrů-víc ne, ale v dietě pro mě není problém vypít 10 litrů vody. Prostě mám žízeň tak piju. Co potom tedy Jay s jeho 21 litry? To už to tělo musí být uvnitř mrtvé
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DymatizeBoy napsal:
reegis napsal:
chlape ty jsi nějaký extrémista....8-10 litrů vody??? Hmm tak jestli to budeš kombinovat s tím tvým super novým jídelníčkem tak tělo tě nebude mít moc rádo...


V objemovce vypiju tak 6 litrů-víc ne, ale v dietě pro mě není problém vypít 10 litrů vody. Prostě mám žízeň tak piju. Co potom tedy Jay s jeho 21 litry? To už to tělo musí být uvnitř mrtvé
mam pro tebe info. Ty NEJSI Jay Cutler , ale klidne se tak huntuj me to je sumak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aha, takze si to shrneme .. za den vypijes 8-10L vody a kazdy 2h k tomu jeste vytravis 150g masa ..
nevydrzis to ani 2 dny a zjistis, ze neco je spatne .. a ze to proste nejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
DymatizeBoy napsal:
reegis napsal:
chlape ty jsi nějaký extrémista....8-10 litrů vody??? Hmm tak jestli to budeš kombinovat s tím tvým super novým jídelníčkem tak tělo tě nebude mít moc rádo...


V objemovce vypiju tak 6 litrů-víc ne, ale v dietě pro mě není problém vypít 10 litrů vody. Prostě mám žízeň tak piju. Co potom tedy Jay s jeho 21 litry? To už to tělo musí být uvnitř mrtvé
mam pro tebe info. Ty NEJSI Jay Cutler , ale klidne se tak huntuj me to je sumak


Dík za info přínosné
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
aha, takze si to shrneme .. za den vypijes 8-10L vody a kazdy 2h k tomu jeste vytravis 150g masa ..
nevydrzis to ani 2 dny a zjistis, ze neco je spatne .. a ze to proste nejde.


to samé si také myslím. Zajímal mě pouze ten názor a zkušenosti jiných lidí.
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DymatizeBoy napsal:
mysH napsal:
aha, takze si to shrneme .. za den vypijes 8-10L vody a kazdy 2h k tomu jeste vytravis 150g masa ..
nevydrzis to ani 2 dny a zjistis, ze neco je spatne .. a ze to proste nejde.


to samé si také myslím. Zajímal mě pouze ten názor a zkušenosti jiných lidí.
nemuzes se srovnavat s profesionalnim kulturistou , co ma 120 kg svalu a kterej ma doplnky , o kterych ani nevis , ze existujou .. To co on sni vydel aspon dvema
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
DymatizeBoy napsal:
mysH napsal:
aha, takze si to shrneme .. za den vypijes 8-10L vody a kazdy 2h k tomu jeste vytravis 150g masa ..
nevydrzis to ani 2 dny a zjistis, ze neco je spatne .. a ze to proste nejde.


to samé si také myslím. Zajímal mě pouze ten názor a zkušenosti jiných lidí.
nemuzes se srovnavat s profesionalnim kulturistou , co ma 120 kg svalu a kterej ma doplnky , o kterych ani nevis , ze existujou .. To co on sni vydel aspon dvema


Všeho toho jsem si vědom. Tady nejde o porce jídla, ale o to, že i on má nějaké trávení a nic na tom nemění jeho hmotnost. Užívání AS už samozřejmě ano, ale také do určité míry. Které doplňky máš namysli?
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jídlo co 2 hodiny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: