km


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - km  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> km
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:42 pm    Předmět: Re: km Odpovědět s citátem

Tady se někdo nudí a zakládá alter nick, ban.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sudca Frozz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když začneš chrápat s touhle asijskou školačkou, tak možná nedostaneš.. http://www.stream.cz/uservideo/560491-zena-chucka-norrise-neuveritelny-zasah-proti-zlodeji
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fake...

ale i tak jsem zařval "holy sh*t" dost nahlas
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
fake...

ale i tak jsem zařval "holy sh*t" dost nahlas


wow, ty ses teda hustej
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná jo, možná ne. Jestli jo, tak jsou to ale oba profíci ve volným, protože pustit si takovýho supla rovnou na palici.. Hlavně je to vtipný..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 8:56 pm    Předmět: km Odpovědět s citátem

nic takového je prostě chci dokázat dvoumetrovou gorilu sejmout u nás na díze jsou taková tři hovádka co zmlátej 15 letýho tak že se klučina posere a já chcu ty tři hovádka dobušit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vird


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 9:31 pm    Předmět: Re: km Odpovědět s citátem

konykonrad82 napsal:
nic takového je prostě chci dokázat dvoumetrovou gorilu sejmout u nás na díze jsou taková tři hovádka co zmlátej 15 letýho tak že se klučina posere a já chcu ty tři hovádka dobušit

zrucnosti, ktore hladas nepatria do ruk mentalne narusenemu cloveku. po prezentacii svojho zmyslania, necakaj, ze ti niekto poradi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.csfd.cz/film/234462-warrior/

Pust si toto a jdi spát. :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ted jsem se na to dodival, dlouho jsme se s pritelkyni nezasmali u totalne debilniho filmu, ktery byl absolutne predvidatelny.. a to sem to stahoval ve 1024p .. 10gb..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle video každý den po dobu jednoho měsíce a nebudeš mít problém rozsekat celou tělocvičnu golden glory

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Muscle napsal:
Víš tam jde hlavně o to: (opravte mě jestli lžu) Já jsem dělal 4 roky čínskou sebeobranu 1 rok shaolin. Teď dělám thaibox a mám zkušenosti. Řeknu ti jedno. Možná bych se na ulici dokázal ubránit, ale NIKDY bych to nedělal. Vždycky bych utekl a bylo by mi jedno jestli by mi někdo říkal srab. Protože české zákony jsou dost na prd a nepůjdu kvůli nějakýmu ožralovi, co na mě křičí o půlnoci a říká, že by si to rozdal s mou matkou, do vězení ( např. za pokus o težké ublížení na zdraví). Kdysi nám instruktor (je to policajt) řekl, že jenom pokus o kop na hlavu je už považován za pokus o těžkou ujmu na zdraví a tam je min podmínka. Nejsme tady v Izraeli, ani na bojišti, aby jsi se musel učit Mega mocný bojoý umění a dokázal se ubránit.
Já říkám, ten kdo zůstane na konci boji na ulici stát, ten nakonec (u soudu ) prohraje.

Když na tebe bude vožrala křičet že by si to rozdal s tvou matkou a ty bys ho kopl do hlavy, tak bys po právu nějakou dobu zametal chodníky v rámci veřejných prací (pokud bys ho zabil, tak se v umývárně pár let ohýbal pro mýdlo). Pokud by se na tebe vožrala vrhnul a ty bys ho kopnul do hlavy, tak i kdybys ho zabil, nic se ti nestane. Sebeobrana. Samozřejmě, pokud by ti neprokázali že jsi se při daném stavu věcí a psychickém stavu měl zachovat jinak.
Co se sebeobrany týče, neustále si říkám že člověk se od opice odlišuje schopností používat složitější nástroje, jako třeba pro obě strany bezpečný pepřový sprej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi sice teprve 17 let, ale bránit se v naší zemi je fakt jen o pruser.Neříkám hned utíkej,ale pokud se to nedá nějak vyřešit v klidu a nebo to není že bych se měl zastat kamarádu, některé holky a pod.. Tak klidně raději uteču, než dát klidně i blbou jednu ránu která tě muže mrzet pěkně dlouho...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondkor


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 1:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak dělám mma vím že bych se ubránil ale stejně většinou radši uteču
nestojí to potom za ty problémy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - km Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: