Legrace s Paroubkem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Legrace s Paroubkem  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Legrace s Paroubkem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak hodnotíte (jako ve škole) dosavadní letošní vystupování vlády v otázce předsednictví EU?
1
13%
 13%  [ 19 ]
2
21%
 21%  [ 30 ]
3
15%
 15%  [ 22 ]
4
15%
 15%  [ 22 ]
5
34%
 34%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 141

Autor Zpráva
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Tak toto uz Jyrka nerozdecha...
http://www.novinky.cz/clanek/158450-topolanek-si-kvuli-gaze-telefonoval-s-bushem.html


Tož Džordžo, šak víš, jak to chodí u nás na Valachách, my sme furt vožralí, nám je ňáká Gáza u řiti, leda když se naslopu a jebnu sa do koléna, tak ať to mám čím zavázat né? Tak nebuď blbé a řekni tým židům, ať toho nechajó Tvůj Mirda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se zdá,že i odborníci se někdy utnou:
http://www.cssd.cz/s14983/tiskove-zpravy/a21533.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menii


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ako Paroubek a celá ČSSD s jejich manýry je ten největší póvl v ČR - sere mě ale, že lidi které potkávám třeba na netu a dokonce tady mezi kulturistama to vidí podobně a stejně ty hovada z ČSSD mají hlasy ani nevím od koho, dyť ti lidi okolo nás musí být fakt úplně vymatlaní, že jim věří ty jejich kecy

fakt Topolánkovi teď fandím, doufám, že lidi poznají co je to za špínu na ČSSD až je v příštích volbách zvolí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menii napsal:
ako Paroubek a celá ČSSD s jejich manýry je ten největší póvl v ČR - sere mě ale, že lidi které potkávám třeba na netu a dokonce tady mezi kulturistama to vidí podobně a stejně ty hovada z ČSSD mají hlasy ani nevím od koho, dyť ti lidi okolo nás musí být fakt úplně vymatlaní, že jim věří ty jejich kecy

fakt Topolánkovi teď fandím, doufám, že lidi poznají co je to za špínu na ČSSD až je v příštích volbách zvolí


Topol a ODS jsou špína ještě větší, viz. největší zmrd Langer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/clanek/158460-zeleni-trvaji-na-zmenach-ve-vlade-misto-stehlikove-chteji-kocaba.html kdyz pana Trenda nedostali ke korytu v senatu,tak ho udelaji ministrem..to snad neni mozny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
Mohl by mi někdo objasnit, kde se vzala ta pravopisná zkomolenina Paroubkovo křestního jména. Nějak jsem nepostřehl k čemu se to váže - na co to navazuje, ale dnes a denně na všech diskusích čtu o Jyrkovi.


se divim ze sis toho vubec vsiml s tim PAROUBKOVO... to bije do oci snad jeste vic...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ChainMuscle


PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Líbí se mně, ja si ODS vyskakuje i když prohrála volby. Trapas
_________________
I live my life and try to make my dreams come true....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
merlin


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto může mít zajímavé rozuzlení:
http://www.kauza-praha.cz/Kauza-Magistrat/Sdruzeni-Obcane-za-sva-prava-podavaji-trestni-oznameni-na-Paroubka-Bema-a-Korinkovou.html

btw: ZADARMO to nebylo
_________________
Stay strong and never give up in life.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle me dostalo

Jaká je při sexu poloha na Paroubka?


Manželka se před manželovýma očima miluje s milencem a manžel komentuje jak by to dělal líp...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose?


hlavne, ze cssd vzdycky volila velice kompetentni ministry, jakou mel kvalifikaci stana pro post premiera?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
Iron.Pumping napsal:
Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose?


hlavne, ze cssd vzdycky volila velice kompetentni ministry, jakou mel kvalifikaci stana pro post premiera?

to netvrdim,at napravo a nebo nalevo je bordel.....porad od revoluce ty same osoby...a vsichni kvuli korytu,kde kladou sva koryta na prvni misto a zajmy lidi jsou az ty posledni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheStrongBoy


PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Volit cestu nejmenšího zla... NEVOLIT nic vlevo proboha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Legrace s Paroubkem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: