|
|
|
| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Jak hodnotíte (jako ve škole) dosavadní letošní vystupování vlády v otázce předsednictví EU? |
| 1 |
|
13% |
[ 19 ] |
| 2 |
|
21% |
[ 30 ] |
| 3 |
|
15% |
[ 22 ] |
| 4 |
|
15% |
[ 22 ] |
| 5 |
|
34% |
[ 48 ] |
|
| Celkem hlasů : 141 |
|
| Autor |
Zpráva |
supporter
(ban)
|
Zaslal: so leden 10, 2009 7:49 pm Předmět: |
|
|
Tož Džordžo, šak víš, jak to chodí u nás na Valachách, my sme furt vožralí, nám je ňáká Gáza u řiti, leda když se naslopu a jebnu sa do koléna, tak ať to mám čím zavázat né? Tak nebuď blbé a řekni tým židům, ať toho nechajó Tvůj Mirda
|
|
| nahoru |
|
 |
| |  |
Bernhard
|
Zaslal: so leden 10, 2009 8:09 pm Předmět: |
|
|
|
|
|
| nahoru |
|
 |
Menii
|
Zaslal: so leden 10, 2009 8:19 pm Předmět: |
|
|
ako Paroubek a celá ČSSD s jejich manýry je ten největší póvl v ČR - sere mě ale, že lidi které potkávám třeba na netu a dokonce tady mezi kulturistama to vidí podobně a stejně ty hovada z ČSSD mají hlasy ani nevím od koho, dyť ti lidi okolo nás musí být fakt úplně vymatlaní, že jim věří ty jejich kecy
fakt Topolánkovi teď fandím, doufám, že lidi poznají co je to za špínu na ČSSD až je v příštích volbách zvolí
|
|
| nahoru |
|
 |
supporter
(ban)
|
Zaslal: so leden 10, 2009 9:05 pm Předmět: |
|
|
| Menii napsal: | ako Paroubek a celá ČSSD s jejich manýry je ten největší póvl v ČR - sere mě ale, že lidi které potkávám třeba na netu a dokonce tady mezi kulturistama to vidí podobně a stejně ty hovada z ČSSD mají hlasy ani nevím od koho, dyť ti lidi okolo nás musí být fakt úplně vymatlaní, že jim věří ty jejich kecy
fakt Topolánkovi teď fandím, doufám, že lidi poznají co je to za špínu na ČSSD až je v příštích volbách zvolí |
Topol a ODS jsou špína ještě větší, viz. největší zmrd Langer
|
|
| nahoru |
|
 |
Iron.Pumping
(ban)
|
Zaslal: ne leden 11, 2009 7:18 pm Předmět: |
|
|
|
|
|
| nahoru |
|
 |
Mathaus
|
Zaslal: ne leden 11, 2009 7:50 pm Předmět: |
|
|
| Geroj napsal: | Mohl by mi někdo objasnit, kde se vzala ta pravopisná zkomolenina Paroubkovo křestního jména. Nějak jsem nepostřehl k čemu se to váže - na co to navazuje, ale dnes a denně na všech diskusích čtu o Jyrkovi. |
se divim ze sis toho vubec vsiml s tim PAROUBKOVO... to bije do oci snad jeste vic...
|
|
| nahoru |
|
 |
Ronnie
Administrátor

|
Zaslal: po leden 19, 2009 5:20 pm Předmět: |
|
|
|
|
|
| nahoru |
|
 |
ChainMuscle
|
|
| nahoru |
|
 |
Iron.Pumping
(ban)
|
Zaslal: út leden 20, 2009 8:04 pm Předmět: |
|
|
Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose?
|
|
| nahoru |
|
 |
merlin

|
Zaslal: st leden 21, 2009 9:52 pm Předmět: |
|
|
|
|
|
| nahoru |
|
 |
m4l

|
|
| nahoru |
|
 |
yazi
(ban)

|
Zaslal: út leden 27, 2009 2:27 pm Předmět: |
|
|
| Iron.Pumping napsal: | | Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose? |
hlavne, ze cssd vzdycky volila velice kompetentni ministry, jakou mel kvalifikaci stana pro post premiera?
|
|
| nahoru |
|
 |
mysH

|
Zaslal: st leden 28, 2009 1:16 pm Předmět: |
|
|
|
|
|
| nahoru |
|
 |
Iron.Pumping
(ban)
|
Zaslal: čt leden 29, 2009 11:38 pm Předmět: |
|
|
| yazi napsal: | | Iron.Pumping napsal: | | Uz vice snad pro CSSD nemuze Topolanek udelat.Uz ta jeho sebereflexe po prohranejch senatnich volbach byla k smichu.A ted si prizvou pana trenda jako ministra.Jake ma Kocab kvalifikace se stat ministrem?Copak nemame v nasi zemi vzdelane lidi,ze si Bursik musi ke korytu dotlacit kamose? |
hlavne, ze cssd vzdycky volila velice kompetentni ministry, jakou mel kvalifikaci stana pro post premiera? |
to netvrdim,at napravo a nebo nalevo je bordel.....porad od revoluce ty same osoby...a vsichni kvuli korytu,kde kladou sva koryta na prvni misto a zajmy lidi jsou az ty posledni
|
|
| nahoru |
|
 |
TheStrongBoy
|
Zaslal: pá leden 30, 2009 10:33 am Předmět: |
|
|
Volit cestu nejmenšího zla... NEVOLIT nic vlevo proboha.
|
|
| nahoru |
|
 |
| |
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Populární značky:
|