Legrace s Paroubkem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Legrace s Paroubkem  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Legrace s Paroubkem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak hodnotíte (jako ve škole) dosavadní letošní vystupování vlády v otázce předsednictví EU?
1
13%
 13%  [ 19 ]
2
21%
 21%  [ 30 ]
3
15%
 15%  [ 22 ]
4
15%
 15%  [ 22 ]
5
34%
 34%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 141

Autor Zpráva
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zpravy.idnes.cz/lekarny-bez-poplatku-zazily-razii-rath-mluvi-o-sikane-pfu-/domaci.asp?c=A090131_1130974_domaci_kot

Tak tohle je vazne zabava! Duchodci usetri 30,- za poplatek, ale zaplati o par stovek vic na marzich .. Necht zije CSSD!
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka_ napsal:
http://zpravy.idnes.cz/lekarny-bez-poplatku-zazily-razii-rath-mluvi-o-sikane-pfu-/domaci.asp?c=A090131_1130974_domaci_kot

Tak tohle je vazne zabava! Duchodci usetri 30,- za poplatek, ale zaplati o par stovek vic na marzich .. Necht zije CSSD!

Nehlede na ty dalsi faktory, jako je tlacenice v lekarne, dlouhe cekani na radu a u nekoho i zvysene cestovne...
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka_ napsal:
http://zpravy.idnes.cz/lekarny-bez-poplatku-zazily-razii-rath-mluvi-o-sikane-pfu-/domaci.asp?c=A090131_1130974_domaci_kot
Tak tohle je vazne zabava! Duchodci usetri 30,- za poplatek, ale zaplati o par stovek vic na marzich .. Necht zije CSSD!
Jsou to optravdoví idioti. Zasraných 30 korun už mi pije krev neskutečně dlouho a pořád to ty hovada používají jako svůj jediný argument na úplně všechno.

Navíc je evidentní, že poplatek měl smysl a osvědčil se...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nehledě na to že ty prachy budou stejně chybě jinde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je další věc - rozhazujou prachy z rozpočtu krajů, jsou to prostě hovada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz aby soucasna vlada tahla do...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 1:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
Uz aby soucasna vlada tahla do...

Nechci ji hajit, ale proc? A spis jakou jinou navrhujes?
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka_ napsal:
Iron.Pumping napsal:
Uz aby soucasna vlada tahla do...

Nechci ji hajit, ale proc? A spis jakou jinou navrhujes?

Ta soucasna s Bursikem,Kocabem,Liskou,Parkanovou.......Bez nich by to slo lepe...jiste mame u nas hodne vzdelanych lidi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tady sposta vzdělaných lidí , ale i ti často,když přičichnou k moci,pozici,penězům, se změní a budou z nich podobní h....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ani tohle Paroubka nepotěší .

První hejtman ČSSD ustoupil a prosí lidi: Plaťte poplatky
http://zpravy.idnes.cz/prvni-hejtman-cssd-ustoupil-a-prosi-lidi-platte-poplatky-pz7-/domaci.asp?c=A090209_165541_domaci_ban
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mysH


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ze by prvni hejtman s kalkulackou? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na otazku ustavniho soudu,jak poplatky reguluji deti v inkubatoru a tezce nemocne ,neumel Julinek odpoved.....to mluvi za vse
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud udelas vyjimky, tak cely poplatky ztracej efekt. Navic ty poplatky nemela byt jedina zmena. Bohuzel to zustalo jen u poplatku a nic vic se nestihlo .. hlavne diky socanum a podobnym. Julinek ma plus za to, ze s tim bordelem neco chtel udelat, minus pac to nedotahl do konce.
Kdyz uz jses tak chytrej, tak mi ukaz jedinyho ministra zdravotnictvi, ktery neco stihl udelat nez ho vystridali. A klidne nemusis byt jen v CR, ono to je tak nak vsude stejny. Nez staci neco udelat, tak ho vysoupnou pres lobbing .. farmaceuticky firmy + pojistovny na tomhle bordelu vyvarej daleko vic, nez kdyby v tom byl funkcni poradek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Pokud udelas vyjimky, tak cely poplatky ztracej efekt. Navic ty poplatky nemela byt jedina zmena. Bohuzel to zustalo jen u poplatku a nic vic se nestihlo .. hlavne diky socanum a podobnym. Julinek ma plus za to, ze s tim bordelem neco chtel udelat, minus pac to nedotahl do konce.
Kdyz uz jses tak chytrej, tak mi ukaz jedinyho ministra zdravotnictvi, ktery neco stihl udelat nez ho vystridali. A klidne nemusis byt jen v CR, ono to je tak nak vsude stejny. Nez staci neco udelat, tak ho vysoupnou pres lobbing .. farmaceuticky firmy + pojistovny na tomhle bordelu vyvarej daleko vic, nez kdyby v tom byl funkcni poradek.

zas tak chytrej nejsem,takze ti neukazu ani jedineho...vsude je lobing..prachy.....ale ty poplatky jsou nastavene spatne a samy o sobe nejsou reformou a nic neresi.....tim ze platim 30 kc si mam podle nove ministryne uvedomit,ze neni pece zadarmo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
mysH napsal:
Pokud udelas vyjimky, tak cely poplatky ztracej efekt. Navic ty poplatky nemela byt jedina zmena. Bohuzel to zustalo jen u poplatku a nic vic se nestihlo .. hlavne diky socanum a podobnym. Julinek ma plus za to, ze s tim bordelem neco chtel udelat, minus pac to nedotahl do konce.
Kdyz uz jses tak chytrej, tak mi ukaz jedinyho ministra zdravotnictvi, ktery neco stihl udelat nez ho vystridali. A klidne nemusis byt jen v CR, ono to je tak nak vsude stejny. Nez staci neco udelat, tak ho vysoupnou pres lobbing .. farmaceuticky firmy + pojistovny na tomhle bordelu vyvarej daleko vic, nez kdyby v tom byl funkcni poradek.

zas tak chytrej nejsem,takze ti neukazu ani jedineho...vsude je lobing..prachy.....ale ty poplatky jsou nastavene spatne a samy o sobe nejsou reformou a nic neresi.....tim ze platim 30 kc si mam podle nove ministryne uvedomit,ze neni pece zadarmo?

Máš pravdu, 30 Kč nestačí. Lepší by bylo změnit povinné pojištění na dobrolné a plně privatizovat zdravotní pojišťovny. Pak by si teprve lidi uvědomili, že zdravotní péče není zadarmo a do zdraví je potřeba investovat. Jenže udělat to impulzivně - to by v postkomunistické zemi s komunistickým myšlením vyvolalo občanskou válku.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Legrace s Paroubkem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: