Log Temného Zabijáka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log Temného Zabijáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEXCORE


PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To já taky klidně spolknu 5 mega tabs extrifit najednou nebo sáček animal flexu, ale tohle mi v tom dost vadilo, měl jsem to pak mezi zuby jak písek A Go Pro 30 mi připadá chuťově lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jak jsem slíbil - moje nejosvědčenější suplementy:
1) protein - to je základ, i když už to nějak nehrotím a dávám většinou jen po tréninku nebo občas ráno
2) kreatin - osvědčená klasika monohydrát creapure (teď mám v plánu vyzkoušet krealkalyn, měl jsem ho zatím jen jednou)
3) agmatine (agmantin) - tahle látka mě strašně překvapila, moc jsem tomu nevěřil, ale koupil jsem 3 pixly (Infinite labs) v akci zhruba před 3 měsíci a po dobrání jedné musím říct, že pecka!

Teď nasazuji druhou agmantinovou "kůru", tak jsem zvědavej. Nevím, jak je to s ostatními popisovanými účinky, protože jsem to míchal většinou do NO, ale co se u mě 100% projevilo, bylo potlačení takové té "laktátové" bolesti. Až to byl divný pocit - třeba při výponech, jindy by lýtka pálily jak blázen a s agmantinem skoro nic, svaly se vyčerpaj, ale nepálí tolik = více opakování. Řekl bych, že se mi po něm razantně zvedla i síla.

Další jeho (pravděpodobné) účinky:
-působí neuroprotektivně (prevence mrtvice, toxiny..)
-snižuje neuropatickou bolest
-zlepšuje kongnitivní funkce
-potlačuje vnímání bolesti (dobře se kombinuje s opiáty, snižuje drogovou toleranci), zřejmě díky podpoře vylučování endorfinů, které mimochodem snižují i glykémii
-pravděpodobně neurotransmiter a neuromodulátor
-inhibitor NO syntazy (především mozkové)
-pozitivní vliv na psychiku
-zvyšuje produkci NO (až 100x vyšší účinek než Arginine)
-dobrý kombo i s marihuanou (ale to jsem nezkoušel )

*těch účinků je ještě víc, takhle to vypadá jako zázračná látka, snad to nezakážou

Musím ale napsat, že u většiny výzkumů se agmantin podával nitrožilně (ne orálně). Žádné vedlejší účinky nejsou u lidí známy (při přiměřeném dávkování - určitě bych nepřekračoval 6 g denně).

Jinak pozor na příjem, agmantin by se neměl přijímat s proteiny (má stejné přenašeče jako Arginine). Ze stejného důvodu by se neměl užívat také s arginiem a citrulinem (i z jiných důvodů) a taky nebrat s Yohimbinem. Já dávkuju ráno nalačno a před tréninkem. Na obalu píšou 2 odměrky denně, ale dávám 3-4, takže 2-3 g celkem.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, dneska:

25.4. Tlakový den

Tlaky na rovný
10x24 kg
8x34 kg
9x40 kg (musel jsem si dát o jedno opáčko víc jak sparing )
3x50 kg (hecli jsme se na padesátky, sparing 6 opáček, já tři vydřený)
8x40 kg (tohle už na taky na krev, ale pumpa výborná)

Rozpažky hlavou nahoru
12x14 kg
8x20 kg
8x20 kg
8x20 kg

Bench (po těch 2 cvikách už to byla vražda)
8x60 kg
8x80 kg
8x80 kg
7x80 kg (poslední 2 série už mírná dopomoc)

Protisměrný kladky na prsa v předklonu
4 série

Militarypress
6x40 kg
6x50 kg
6x50 kg
6x50 kg (nic moc, ramena už unavený z tlaků a trochu i bolelo levý, tak jsem radši nebláznil)

Rotátory na kladce
3x14 (taky dobrej cvik, krásně jsem je procítil, rehabilitační)

Francouzský tlak v leže s EZ
2x10 30 kg
1x6 40 kg
1x8 40 kg (poslední 2 opáčka s dopomocí, jinak EZetu počítám jako 10 kg)

Stahování kladky
6 sérií (pumping iron)


Krásný pocit mít v ruce zase 50tky! Pomalu ale jistě se vracím zpět. Prsa jsme jeli společně se sparingem, takže hecovačky, minimální pauzy a hodně cviků (prsa nás prostě bavěj). Bohužel ramena i tric jsem cvičil sám, takže intenzita trochu klesla.

Jinak už jsem zase 2 dny na Agmantinu, tak snad to půjde nahoru ještě rychlejš
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.4. Tahy

Shyby
4xJá
4xJá (zdálo se mi to nějaký těžký )
5xJá+10 kg
5xJá+10 kg
5xJá+10 kg
5xJá+10 kg
5xJá+10 kg (poslední dvě opáčka už strašně vydřený, proto jsem ještě přidal)
3xJá+20 kg
-ty shyby dneska docela makaly, po první sérii s přidanou váhou jsem zjistil, že mi z prstu teče krev (asi jsem se říznul o řetěz), takže tam se pauza prodloužila asi na 5 min než to přestalo a dostal jsem náplast s kytičkama
-od první serie se zátěží trhačky on
-všechny opakování do úplného protažení

Mrtvý tah
10x60 kg
6x100 kg
6x100 kg
6x100 kg
-jen citovka, nahoře podržená kontrakce, pomalu dolu a dynamicky nahoru

Protisměrný kladky na záda (alá Martin Mester a Slávek)
5 sérií (vše krásně procítěný, poslední série shazovačka a bez pauzy)

Biceps zdvihy s EZ
10x30 kg
10x30 kg
8x40 kg
8x40 kg
6x50 kg (lehký cheating poslední 2 opakování)

Kladiva v sedě
10x10 kg
8x14 kg
8x14 kg
8x14 kg

Pás
HIIT, 22 min
2 min 6 km/h
1,5 min 9 km/h
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak šlape ten agmatin? přemýšlím že ho taky zkusím
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem ho znovu nasadil a beru zatím jen pár dní, ale podle mě skvělý. Nevím jak to popsat, ale necítíš moc takové to pálení ve svalu a díky tomu dáš o pár opakování víc. Je to až divný pocit, určitě vyzkoušej . A taky by měl dost pumpovat, kdyžtak až doberu další pixlu, tak napíšu jak zafungovala druhá kůra .

Jinak dnešní suplementace:
ráno nalačno 1,5 g agmatine
30 min před tréninkem 1,5 g agmatine
Při tréninku 3 odměrky Amino-1
PTN protein na baru (hydro ještě bohužel nemám, tak musím kupovat drahou jednu odměrku )

Edit: ještě jsem zapomněl na Alavis triple blend, dávám 2 doměrky denně
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.4. Kardio
2x45 min Fotbal-mistrák
-Nejsem fotbalista, ale kámoš (sparing:D) potřeboval někoho do teamu, protože jich bylo málo. Hrál jsem celejch 90 min, takže docela kotel. Ani jsem nedostal kartu, i když po jednom skluzu těsně před našim vápnem už moc nechybělo ani od penalty . Nakonec jsme ale bohužel prohráli 3:1 a jako bonus z půjčených kopaček mně slezla kůže z chodidel už po prvním poločase, ale musel jsem to prostě dohrát..
Byla prdel ale, se sparingem jsme budili respekt :D.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log


Naposledy upravil Darkkiller dne st duben 30, 2014 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem jít už v pondělí na nohy, ale bez kůže na polovině obou chodidel (to ani moc nepřeháním) bolí každej krok... debilní kopačky. Dneska už jsem ale šel, navíc jsem zjistil, že to nejvíc bolí v pevných botách a když jsem na boso nebo mám fivefingery, tak docela pohoda - u dřepů jsem to skoro necítil, ale místo pásu jsem musel dát dnes kolo.

30.4. Nohy, břicho, kardio

Kolo
5 min

Předkopy
5x10 (poslední 2 série max zátěž - 80 kg)
-jak to jedu před dřepama, tak je to strašně lehký, nahoře podržený kontrakce

Dřepy (dynamicky)
6x90 kg
6x90 kg
6x90 kg
6x100 kg
6x100 kg
-po dlouhý době zadní dřepy, trochu táhlo levý koleno, váha lehká, tak jsem se snažil aspoň o dynamický opakování

Zakopávání
3x10

Legpress na úzko
3x15 90 kg (krátké opáčka, pomalu dolu, dynamicky nahoru)

Břicho
6 sérií, mezi seriema 3x10 burpees (Ustinov nemá šanci )

Kolo
10 min střední tempo
10 min HIIT
2 min interval (zátěž 4)
30 s interval (zátěž 6) max. tempo

Dnes jsem přijal nabídku Freimena běžet za něj Spartan race 1.6. v Liberci s Teamem Ronnie.cz, taky mu za to děkuju. Nejdřív jsem letos neměl vůbec v plánu běžet, ale když se naskytla tahle šance, tak do toho půjdu a budu se snažit na to i připravit ( i když už moc času nezbývá), abych nedělal ostudu! To znamená, že pomalu budu zařazovat víc kardia, v plánu jsou i sprinty, výběhy do kopce a nějaké delší trasy. Pauzy už jsem zkrátil, dnes byly kolem 30 s a docela v pohodě, ta dvoudenní pauza mi prospěla, byl jsem strašně rozsekanej z minulých tréninků. Jinak na ten SR už se fakt docela těším.

Včera mi konečně přišel objednaný protein - Extrifit hydro 77 čokoláda a musím říct, že uplná pecka! Byl jsem zvyklý na hořký hydro od SL a tohle je proti tomu chuťově o třídu výš ( i když ta hořkost měla taky něco do sebe).
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.5. Tlaky

Bench
10x80 kg
5x100 kg
5x100 kg
3x100 kg
3x100 kg
3x100 kg

Tlaky JČ hlavou nahoru
5x10 30 kg (poslední série už mrda, ani jedno opáčko navíc bych už nevymáčknul)

Ramena v sedě VČ před hlavu
10x35 kg
2x10 45 kg

Superserie Předpažování s kladkou x Přítahy VČ k bradě
4 serie

CG bench
-střídal jsem se s klukama, co tam jeli kozy, takže nevím přesně opakování a váhu
4 serie up to 6x80 kg

Stahování kladky na triceps unilaterálně
4x10 na každou ruku

Burpees
1x15
1x10
1x10
-po těch prsách už to nebyla prdel, ale musím se je naučit mít rád

Pás
3 min volně
7 min 9 km/h sklon 1
3 min cooldown
+10 burpees na závěr
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.5. Tahy

Superserie Shyby + Stahování kladky za hlavu
5xJá + 10x40 kg
5xJá + 8x60 kg
5xJá + 8x60 kg
5xJá + 8x60 kg
5xJá + 8x60 kg (fuuj)
-snaha o co nejširší úchop

Rumunský MT s VČ
4x10 70 kg

Superserie Swingy s Kettlebellem + Přítahy na MP podhmat
3x15 KB 16 kg + 3x10x40 kg
1x15 KB 12 kg jednoruč + 1x10 40 kg

Superserie Biceps zdvihy s EZ + kladiva v sedě
4x10 30 kg + 4x14 (7 na jednu ruku) 16 kg

Burpees
1x10
3x15
1x10 ( )

Dnes jsem cvičil s kámoškou, byla se mnou asi po 2 měsících, ale jinak dřív se mnou cvičila často. Naučil jsem jí mít rád dřepy a necvičit jako 90% holek abdukce, addukce + pás, taky podle toho vypadá . Dal jsem si s ní ty Rumuny (předtím dřepovala), bic a ani v burpees mě nenechala (i když je jela většinou bez kliku), makala dobře a ani žádný vykecávání moc nebylo jako včera se sparingem. Dost jsem dnes ubral váhy, ale zas stáhnul pauzy a přidal supersety. Už jedu třetí den v kuse, bylo to už docela znát, zítra dám pauzu a v neděli je v plánu nějakej volnější běh už konečně venku. Jo a vše bez trhaček a rukavic - mám ze sebe radost (trenink úchopu na Sparťanský překážky, snad to pomůže a nespadnu, protože se mi moc zbytečnejch angličáků při závodě nechce dělat )

Ještě jedna odbočka - objevil jsem stránku http://www.zeleznakoule.cz/. Už mám nějaký články a 3 díly té pdf knihy přečtený a musím říct, že s 99% souhlasím! Dlouho jsem takhle dobře napsaný články na CZ internetu neviděl (tímto zdravým Železnou kouli, dneska ty swingy jsem si dal kvůli němu). O vyřazení lepku a mléčných výrobků taky už dlouhou dobu přemýšlím, ale zas nevím, co bych jedl místo toho . Četl jsem na pubmedu i nějaké výzkumy týkající se lepku, které tento názor potvrzovaly... Pokusím se lepek i mléč. výrobky aspoň omezit. Se cvičením "na boso" taky 100% souhlasím, dřív jsem to tak dělal a v některých fitkách jsem s tím měl bohužel problém, tak jsem koupil Vibram fivefingers a bylo po problému, suprové boty i na běhání, mám model Seeya LS asi 15 měsíců, 4x týdně je nosím do fitka a minulé léto jsem v nich naběhal stovky kiláků a pořád drží. Dodnes si pamatuji pocit, kdy jsem poprvé vyběh v pětiprstech a já se usmíval, ten pocit cítit každou nerovnost a kamínek na zemi je k nezaplacení (znovu jsem objevil moji propriocepci ) - místo plánovaných 4 km jsem dal asi 8. Plánuju si koupit ještě jedny, když vidím lidi dřepovat/tahat v odpružených botách na běhání, kdy se jim ještě odlepuje pata od země, klepu si na čelo .

Btw dneska naváženo 90,8 kg. Stačí mi na kardio jen pomyslet a jde to dolu .
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuuj, ty si cvičieval s trhačkami a rukavicami, už nesledujem muhehehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak jsem v tý Praze v BBC vyměk no... Ale zas jsem je bral jen na MT (cvičím už jen nadhmatem, ze zámku jsem mel dysbalance), shyby a tezky pritahy. Ja se polepším ale .
Tu tvoji uchopovou sílu ti závidím.

Jinak ten Spartan race začínám brát nejak vazne, motivace každým dnem stoupá.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 5:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:


Jinak ten Spartan race začínám brát nejak vazne, motivace každým dnem stoupá.

a cas do zavodu krati!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4.5. Běh
běh na Jiřetín
čas celkem: 60 min
vzdálenost: 6 km

skladba:
lehký klus na staré letiště (prudký kopec)
vydýchání, protažení
běh na Jiřetín
vydýchání
3x sprinty do kopce (cca 40 m, sklon asi 40%)
vydýchání
2x přechod železný závory (balanc)
lehký běh zpět (3 km)

Rád bych řek, že to byla pohodička, ale nebyla .
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
Ještě jedna odbočka - objevil jsem stránku http://www.zeleznakoule.cz/. Už mám nějaký články a 3 díly té pdf knihy přečtený a musím říct, že s 99% souhlasím!


Díky, jsem rád, že se mnou taky někdo souhlasí

Jinak co se síly úchopu týče: swing/snatch s kettlebellem pomáhá hodně (mimojiné kvůli virtuální síle + většímu průměru madla - pokud máš nějaký rozumný kettlebell), dál farmářská chůze, vis na hrazdě (tady je spousta skvělejch variací), dotahy z beden nadhmatem. Nicméně pokud budeš tahat nadhmatem/swingovat/shybovat - bez rukavic a trhaček - nejspíš nebudeš nikdy žádnou specializovanou práci na úchopu potřebovat.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: