Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukine, áno, sme dohodnutí a svojho času som dal i zhyb na jednej ruke i striktný zhyb so 6okg na opasku. V súč. je však tréning zameraný inak. Videá každopadne bavia, hehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždycky se nemůžu dočkat co je tady novýho, poslední interhate je top top. Lukin jde ve svém nekončném zenu neskutečně do vrtule
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Lukine, áno, sme dohodnutí a svojho času som dal i zhyb na jednej ruke i striktný zhyb so 6okg na opasku. V súč. je však tréning zameraný inak. Videá každopadne bavia, hehe

Nemam zaludek na to, abych to koukal
Muzes mi to shrnout?
Je tam nrjaka zajimava vyzva?
Vypresovat nad hlavu svoji vahu a udelat ahyb se 60kilama?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žiaľ, nie, Lukin opäť ani tie príspevky nečíta kompletne, ale len útržkovite a bez porozumenia či nebodaj nejakého pochopenia narážky/vtípku, akurát sa zmôže nato, že ešte bude cvičiť o dvadsať rokov, že či aj ja tiež, heh, milé. Vypressovať svoju váhu chce, ale je mu jedno kedy, vieš, on sa v ničom a s nikým neporovnáva .
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Žiaľ, nie, Lukin opäť ani tie príspevky nečíta kompletne, ale len útržkovite a bez porozumenia či nebodaj nejakého pochopenia narážky/vtípku, akurát sa zmôže nato, že ešte bude cvičiť o dvadsať rokov, že či aj ja tiež, heh, milé. Vypressovať svoju váhu chce, ale je mu jedno kedy, vieš, on sa v ničom a s nikým neporovnáva .

Bw press je takova 1. Meta sily, stejne jako 2*bw drep nebo 1.5 bw bench
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne se video celkem libi. Splnuje vsechno, co dnesni influenceri z rad fitness ( a nejen ti ) radi prezentuji. Hezky upla kosile, aby bylo videt, ze cvicim, velke a idealne pozlacene hodinky, aby bylo videt, ze jedu ve Forexu nebo aspon, ze na to proste mam a v neposledni rade cerstva trvala. Jen mi to trochu kazi ty spodary na susaku, ale to se vychyta. Staci jeste par followeru a uz bude na susicku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Jen mi to trochu kazi ty spodary na susaku, ...


Teda s některejma z vás to Luki fakt nemá lehký ... to je ta maskuliní energie přece! Chjo, to je taky materiál tady!

Ale já věřím, že Luki se vámi nenechá odradit a zůstane pevnej!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

INFO pro všechny.
VIDEO s Alešem Lamkou a názorem na jeho tvorbu a coaching jsem si dal pryč.
Né kvůli nějakým trenkám co zde zmiňujete, ale zhodnotil jsem to vše tak, že nebudu poukazovat na nedostatky v této fitness scéně konkrétně jak jsem měl v plánu.
Každý si může za pár let udělat svůj vlastní názor až se podívá na mojí tvorbu a jeho. Nepřísluší mi, abych hodnotil a poukazoval na ostatní, chci se zajímat o sebe a o svůj produkt, který tento rok chci dokončit, uvidíme jak se to celé povede. Svůj úspěch pak budu přisuzovat pouze sobě a svým činům, nikoliv tomu, že jsem se někde přiživil, na něčím jméně. Což by určitě z Vaší strany postupem času přišlo. Každý jedeme za sebe.
Krásný den Všem a vidíme se na dalším INTERHATE.


Naposledy upravil lukinobr dne ne leden 31, 2021 7:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukine, myslel jsem, ze s nama trochu hrajes hru, aby byla sranda..... blby je, ze s nama zadnou hru nehrajes a beres se a spolu se se sebou i ten tvuj fejkovej pozerskej svet neuveritelne vazne..... ses mamlas a timto tady koncim, protoze tohle uz neni zabava, neni to ani vtipny a mel by jsi vyhledat nejakyho odbornika... a tim ted nemyslim nejakyho tvyho kamose z instagramu nebo YT, neco je u tebe hodne rozbity
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Lukine, myslel jsem, ze s nama trochu hrajes hru, aby byla sranda..... blby je, ze s nama zadnou hru nehrajes a beres se a spolu se se sebou i ten tvuj fejkovej pozerskej svet neuveritelne vazne..... ses mamlas a timto tady koncim, protoze tohle uz neni zabava, neni to ani vtipny a mel by jsi vyhledat nejakyho odbornika... a tim ted nemyslim nejakyho tvyho kamose z instagramu nebo YT, neco je u tebe hodne rozbity


Na zacatku sem si taky nemyslel, ze je to az takhle spatny s nim. Ale kritizovat Lamku, kterej ma skutecny vysledky a znalosti a je asi o 50 svetelnych let dal, to chce fakt velkou davku deziluze... Jak rikas prestalo to uz bejt vtipny... Tohle je prace pro odborniky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
since


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda jak jsem ti dřív psal, ze vystupuješ příjemně ve videu beru zpět.

se mi líbí jak cokoliv co děláš ty je efektivní :-D. box ti vyplavuje kila testosteronu a jestli začneš baletit (a hodil by ses podle těch pohybů u boxu, co šlo něco málo vidět z traileru)
tak vlastně zjistíš, že balet taky zaručí brutálni nárust testosteronu.

nevím proč tady o tom tak často plácáš, si na fóru o cvičeni - vyšší hladinu testosteronu než běžná populace tu bude mít každý druhý.

ale to je malé zrnko, ty co plácneš to je perla. jak se lidem radí, aby více četli - čti, ale prosímtě - to že si něco přečteš neznamená, že tomu rozumíš :-D.

A než začneš točit video o interhatu, alespoň si to dvakrát-třikrát přečti, ať se pak nezakoktáváš a pochopíš souvislost. Tím netvrdím, že bych byl lepší, ale já netočím žádné videa.

Hezký večer Lukáši !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukinobr napsal:
INFO pro všechny.
VIDEO s Alešem Lamkou a názorem na jeho tvorbu a coaching jsem si dal pryč.
Né kvůli nějakým trenkám co zde zmiňujete, ale zhodnotil jsem to vše tak, že nebudu poukazovat na nedostatky v této fitness scéně konkrétně jak jsem měl v plánu.

Prvni a asi jedina rozumna vec co jsi napsal!
Nejsem jeho fanda, ale cisla.hovori jasne:
Jeho pocet medaili versus tvuj, jeho silove vykony, tvoje vykony, pocet jeho klientů a pocet...ceho vlastne???
Ma relativne uspesny web a ty..vlastne taky nic
Znacka doplnku a ty...prekvaoive taky nic.
A.nakonec, protoze jsi ten jutuber sledujici jeho tisice a tvoji...jedinci
Je od tebe rozumné drzet hubu a krok, kdyz ani v jedne casti nemas na soupereni
(A jestli si vazne myslis, ze ho letos aspin v necem.dotahnes, tak by jsi to svinstvo mel přestat hulit, nebo dopadnes jak Tommy!)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2021 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trénink boxu, opět skvělá záležitost, zítra nejspíše už trénink klasický ve fitku.
Uvidíme jak to půjde, důležité je teď se dobře dospat a dojíst a bude to ok. :)
JINAK SPOUSTU NOVÉHO KONTENTU PŘEDEMNOU A ŘADA ROZHODNUTÍ, KTERÉ JSEM JIŽ UČINIL.
Jsem vděčný za to jaký jsem a už teď se těším na mojí další cestu. Krásný den Všem. Dnes NOVÉ VIDEO.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2021 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2021 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kings of love
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: