Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vršek

Pullover
Na rozcvicku
4 serie

Jednorucku hlavou nahoru
4x6 40kg -dost těžké ale dal jsem to. snad příště už dám 45kg.

Kliky na bradlech
3x15-cítil jsem lehce upony v tricepsu

Mrtvý tah
Nejdříve jsem ho chtěl úplně vynechat, ale když už jsem si na to přinesl opasek, tak jsem ho nakonec dal, ale nechuť k němu byla veliká :D
3x100kg
3x140kg-těžký :D
3x160kg těžký
7x 175kg-těžký
14x180kg PR těžký-tady jsem se naštval, hudbu do sluchátek a už to jelo, a ano bylo to ,,touch and go" tudíž bych tolik rozhodne nedal kdybych to pořád pokládal. Ale zdá se me ze pri rom touch and go držím lépe techniku resp. Si zvyknu na ten tlak a pak už jenom jedu.
12x190kg PR - opět touch and go. Celkem brutální napumpovani zad.

Shyby na široko

15x Bw
10xBw-dneska nebyl den

Ramena
Dneska jsem push press vynechal, nějak jsem.lehce cítil práve rameno.
Jen tak jsem to napumpoval aby se nereklo

Triceps za hlavu s j.c.

Do 40kg

Biceps s j.c.
4 serie

Bicepsovy zdvih s ez tyčí nadhmat+kliky na bradlech
3 serie 10-15 opak

Tam už jsem ty lokty necítil, takže jsem si dal ještě nějaké bradla.

Tento týden mám celkem dost málo sacharidu a cítím ze to.není ono.Skoro žádná pumpa, no nic musím to doplnit a snad bude lépe. Jinak jak teď jim méně tak vaha klesla asi na 91. Raději to nesleduji. Ale.spíše koukám do zrcadla a dle.něj je to tuk a voda. :)


Naposledy upravil lukinobr dne st prosinec 16, 2015 6:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
14x180kg PR těžký-tady jsem se naštval, hudbu do sluchátek a už to jelo, a ano bylo to ,,touch and go" tudíž bych tolik rozhodne nedal kdybych to pořád pokládal. Ale zdá se me ze pri rom touch and go držím lépe techniku resp. Si zvyknu na ten tlak a pak už jenom jedu.
12x190kg PR- opět touch and go. Celkem brutální napumpovani zad.


hmmmmm
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: neni to nic svetoborneho.;-) jak to je ten touch and go, tak je to o dost lehci nez normalne..;-) Normalne bych byl rad tak za 6-8 si myslim.:D Kazdopadne ten touch and go me celkem bavi, clovek se tam dokaze dost zakousnout a fakt jde do maxima. :) Uvidime, nekdy zkusim 200.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukinobr napsal:
Draper: neni to nic svetoborneho.;-) jak to je ten touch and go, tak je to o dost lehci nez normalne..;-) Normalne bych byl rad tak za 6-8 si myslim.:D Kazdopadne ten touch and go me celkem bavi, clovek se tam dokaze dost zakousnout a fakt jde do maxima. :) Uvidime, nekdy zkusim 200.


to je fuk, ze je to touch and go, i tak je to vykon paradni, ja tohle nikdy nedal (= nezkousel jsem to, ale samozrejme bych to dal :D )
Kdyby ses neunavil tema 2 seriema se 180 a 190 tak by klidne 12-14x 200 padlo
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska proběhl trénink nohou
Drepy
Rozcvicka do 130kg
5x140kg PR- na šeste opak. bohužel zatím nebylo
6x130kg-dost těžkých
6x120kg-vydřené, síla odcházela dost rychle

Výpady s j.c.
4x6 40kg

Predkopy+zakopy
5serii+5 sérii
Vypony na lytka.
Dneska to celkem šlo, ale bylo hodně znát, že jsem do tréninku neměl tuky. Opravdu du bez 3nergie a síla taky naprd. Ještě že už mám všechny dárky nakoupené a Tedka už jen užívat Vánoce :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, po delší době se zase ozvu.
Aktuální ranní vaha 90,5kg lehce to spadlo, ale spíše jsem zkvalitnil břicho dole 79-80cm v dietě jsem měl nejméně 74cm.Cíl je zkvalitnit ještě více a silově se zlepšit.
Jídelníček jedu hodně na tukach Sachry jen na oběd a po tréninku a neskutečně me to vyhovuje.hlavně tuku na noc, protože se úplně jinak vyspim, ale každý jsme jiný a nehodlam tady někomu něco cpát. :)

Trenuji momentálně opět split 3+1 většinou. Podle toho jak je čas.Změnil jsem.opět posilovnu.Není to fitko je to spíše domácí soukromá posilovna se silnou historii kulturistiky.Nemám co dodat mají tam opravdu vychytavky z 70-80 let tu t-drzaky shyby apod. Opravdová pecka. Vše cítím úplně jinak než doposud. Kam se na to hrabou normální Fitka. Někdy udělám fotku.
A hlavně co se me tam líbí vstup 150 měsíčně a stroj vypony na lýtka v sedě, to je prostě paráda. Konečně ty lýtka zlepsim.
Silové výkony zatím nic moc, uvidíme jak to půjde teď.
Drep naposled 3x140kg bez bandazi jen s opaskem, Bench 3x125kg, mrtvý tah momentálně nejezdím, spíše se zaměřuji na shyby,t-osu apod.

Včera prsa+ramena.

Bench press
12x60kg
Pak jsem to.nějak nepočítal
Ale došel jsem do 3x125kg s rezervou.

Tlaky hlavou dolů
Perfektni cvik
Do 10x41kg-už me to celkem chybělo, konečně to můžu zase jezdit když mám k dispozici naklonenou lavici.

Cvik na střed prsou
Opravdu luxusní cvik, od teď ho začnu zařazovat do každého tréninku
30kg na ose a bohaté stačilo
5x10

Rozpazky na střed prsou
3x10

Push press
Do 3x80kg- příště už snad zkusím i 90kg

Predpazovani+uvažování
5x10+5x10

Protazeni zadních deltu
3x15-obraceny peck deck.

Jinak jsem tam potkal super typka. 80kg na 170cm a můžu říct že takový ruce jsem dlouho neviděl. Nejhorší věc byla, když jsem se ho zeptal jak dlouho cvičí a on mě řekl že 2 roky pořádně. A celkem asi 4roky. Hold genetika občas umí podarovat.Stahlej na papír skoro závodní forma. No alespoň motivace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


Jeden aktual, aby byla vidět časem snad nějaká změna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolem 11:00 60minut lehčí rotoped

Zada,biceps,triceps

Dneska Triceps jsem přidal jen doplňkově, protože jsem ho při tréninku prsa,ramena už nestihl.

Shyby nadhmat na uzko (spec.držak)

5x10 BW-tento cvik bere fakt luxusně. Krásně me to protáhne a napumpuje ráno.

Shyby nadhmat na široko (spec.držák)

5x10 BW-opět parádní cvik

T-osa
10x30kg
10x50kg
8x70kg
8x80kg-hezké prociteni a napumpovani latissimu :), na všechny cviky používám trhacky, takže se nemusím vůbec soustředit na uchop.
8x60kg
8x60kg

Peck deck na zadní delty

4x10-15 opak. Do 40kg- tento cvik jsem si opravdu zamiloval. Kdybych mohl tak ho jedu každý trénink, ale zase si nechci zbytečně pretrenovat zadní delty.Takže příště zase až ve čt,pá. Uvidíme

Biceps s ez nadhmat, podhmat
5x10+5x10 na nadhmat jsem ubral váhu cca na 20kg a jel to spíše technicky na protazeni predlokti a musc.brachio radialuse-myslím že se to nějak takto píše.většinou dost zanedbavana část u všech cvicencu.

Francouzsky tlak s ez+úzký Bench s ez
5x10 30kg+5x10 opět jsem si tento cvik oblíbil, krásné z toho dokážu procitit a rozsekat triceps. Vše jezdím v leze pro lepší jištění, resp. Když to nedám, tak to.Jen hodím na zem a hotovo.

J.č za hlavu [/b]
5x10 do 36kg ( bylo už lépe, ale tak zase tam tu 50tku časem dám)

Kladka-lano
5x10
Dneska to celkem šlo, ale ke konci jsem si chtěl odjet ještě vypony na lýtka a ani nahodou.Po pár opak. Me to šlo do křeče, tak dneska to snad už půjde na tréninku nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzitro


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14x180kg PR
[b] 12x190kg PR [/b

No doprd*le... Co Ti davají do pití? Asi ty mrtvoly taky budu muset začít jezdit, bo tohle je masakr!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dzitro: to bylo.Jen jednou ze jsem si to trošku hecnul, navíc tam byla hezky pružná osa a kotouče taky v pohodě. Ve většině fitek máš mrtvolu spíše z deficitu.na soutěži máš mít 450mm ke středu tyče od spodu. A tady jsem měl myslím 465-470mm takže lehce nad ale nejde me o soutěž, spíše o ten pocit napumpovanosti co jsem měl v zádech po těch 2 serii to bylo neskutečný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci dělat chytrýho a poučovat, ale 450mm má být velikost kotoučů, ne vzdálenost osy od země výkony samozřejmě úctyhodný i když tam bylo pár cm k dobru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok sory napsal jsem to blbě. Mělo tam být teda 450/2 225mm k ose.Jinak já to za výkon nepovažuji, jelikož jsem to jel lehce nad normální osu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska nohy
Drepy
5x60kg
5x100kg-nějaký divný, trošku jsem cítil kyčle
3x120kg
3x130kg
4x140kg -zkouška bandazi po dlouhé době a celkem to šlo

Leg press
10xnevím váhu nějak ji neresim, prostě jsem pridaval po jednom kotouči
Takto asi 15 serii dalších plus jedna shazovaci serie resp. Po 5 opak a asi 12 kotoučů jsem sundaval takže 12x5 opak v jedné serii.
Tam jsem si jak je zvykem trošku prekrvil hlavu tím jak jsem.se zadychal, takže jsem to musel lehce zmirnit


Predkopy
8seriix10 s kontrakci

Zakopavani
6 serii s kontrakci

Výkony na lytka
10 serii
Dneska trénink nic moc, bylo celkem hodně lidí a cítil jsem ještě dost ztuhle zada ze včerejška tudíž jsem si na dřevo nedovolil víc jak 140.

Potom jsem si dal hodinovou relaxační saunu a fakt doporučuji. Budu chodit častěji. Tak 2-3x týdne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: