Maximálka na mrtvý tah bez cvičení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Maximálka na mrtvý tah bez cvičení  Úvodní stránka -> Trénink -> Maximálka na mrtvý tah bez cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

kolik jste na začátku cvičení zvedali na MT?
méně než 50kg
11%
 11%  [ 32 ]
50 - 75kg
26%
 26%  [ 75 ]
75 - 100kg
28%
 28%  [ 79 ]
100 - 125kg
12%
 12%  [ 34 ]
125 - 150kg
8%
 8%  [ 25 ]
150 - 175kg
3%
 3%  [ 10 ]
175 - 200kg
1%
 1%  [ 5 ]
200 - 250kg
1%
 1%  [ 4 ]
250 - 300kg
1%
 1%  [ 3 ]
více než 300kg
3%
 3%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 278

Autor Zpráva
_Lundgren


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Venco, sice máš v hlavě občas vygumováno, ale s tim talentem co máš by byla možná velká škoda skončit.....
_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lundgren napsal:
Venco, sice máš v hlavě občas vygumováno, ale s tim talentem co máš by byla možná velká škoda skončit.....


Je to jako vedle v topicu o Cibulovi...Hold někomu Bůh nadělil talent na zvedání a v hlavě pogumováno a těžko se to kloubí.
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt, ze svého okolí znám několik takových "exemplářů".
Jinak k tématu, když jsem se tak nějak dostal k posilování, pozvednul jsem 3x150 (klasická pionýrka naložená k prasknutí na 144kg, bylo mi to líto nezaokrouhlit, tak jsem tam přidělal 4 PET lahve s vodou ). Do dneška toho lituju, radši bych se "mrcasil" s opolovinu menší vahou, bohužel ploténky nemám zrovna z adamantia
_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já dal napoprvé 145 tah,74 tlak a 110 dřep.Bylo mi něco málo přes 14 let a vážil jsem asi 75kg na 182cm výšky.Nikdy předtím jsem nijak neposiloval,kromě tělocviku a tréninku fotbalu.Za 1,5 roku jsem tlačil 120,dřepoval 180kg a tahal 210kg.Můj brácha je o dva roky mladší a ještě před tím,než dostal občanku vytlačil 480kg na šikmým legpressu v polovičním rozsahu pohybu.V 19 letech, bez jakýhokoliv pravidelnýho tréninku nohou vydřepl bez bandáží 202kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Preco je na internete tolko genetickych talentov,a na sutaziach nie?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel někde kolem 17 let jsem začal marodit s angínama a to byl můj konec .Byl jsem na operaci s mandlema,takže jsem se zbavil angín ale pro změnu přišly problémy s průduškama,který mám doteď.Každej rok jsem aspoň 3x nemocnej a neustále začínám znova cvičit.Momentálně mám problém s bolestí hrudní kostí,takže se z těch problémů asi nikdy nevyhrabu.Je mi 34let.Brácha byl těžce nemocnej a teď cvičí jen tak pro radost.Talent nestačí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já si pamatuji,že jsem v 17 letech po roce cvičení dal v tom mrtvém tahu 180kg.Měřil jsem 169cm a vážil 83kg.Na vrcholu své síly jsem byl kolem 19-20 roku.Řeknu vám,že teď je mi 29let a ty výkony co jsem dal jako junior jsem už nikdy nedal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jupe84


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som zacinal s 40-50 kg striedavym uchopom
_________________
"in Russia we train the bar"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pamatuju si,že jsem dělal takový šílenosti jako zvednutí asi 300kg činky ze stojanů na dřepy,tři kroky vzad a pak zpátky na stojany.Záchranu mi dělali asi 60kg kluci.Před 17. rokem jsem pozvedl 275kg ke kolenům bez rozvičení,jen tak v riflích.Vážil jsem 85kg. Dřepy ani tahy už necvičím,bo jsem si utrhl křížovej vaz v koleni a utrhl chrupavku a jsem po plastice křížáku.Ale jen tak pro zajímavost jsem zkusil asi po půl roce po operaci dřep a dal jsem 150kg.Jsem asi nej nadšenec do cvičení,protože cvičím už 20let a asi 16 let jsem na tom silově furt stejně.Zhruba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Preco je na internete tolko genetickych talentov,a na sutaziach nie?


nad tim premyslim cim dal vic a asi nekde delam chybu :) jesteze si cvicim pro vlastni dobry pocit a nezavodim, pac aby me tam nicili daleko lehci by mi moc na nalade asi nepridalo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dovidos napsal:
Pamatuju si,že jsem dělal takový šílenosti jako zvednutí asi 300kg činky ze stojanů na dřepy,tři kroky vzad a pak zpátky na stojany.Záchranu mi dělali asi 60kg kluci.Před 17. rokem jsem pozvedl 275kg ke kolenům bez rozvičení,jen tak v riflích.Vážil jsem 85kg. Dřepy ani tahy už necvičím,bo jsem si utrhl křížovej vaz v koleni a utrhl chrupavku a jsem po plastice křížáku.Ale jen tak pro zajímavost jsem zkusil asi po půl roce po operaci dřep a dal jsem 150kg.Jsem asi nej nadšenec do cvičení,protože cvičím už 20let a asi 16 let jsem na tom silově furt stejně.Zhruba


Tak to já cvičím asi 14 let.Vlastně od 16let ale o silové výkony mi nikdy nešlo jsem kulturista nebo aspoň jsem byl ne lifter.Spíš jsme s klukama soutěžili o to,kdo bude mít dřív přes ruku třeba 45cm nebo 70cm přes stehno.Mě zase zlobí kloub v rameni nemůžu pořádně cvičit benč a tlaky a dost mě to štve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl idola Teda Arcidiho a Billa Kazmaiera.Zajímala mně čistá surová síla.Dost mně štve,jak se v trojboji bazíruje na přesným provedení zdvihu,takže ti třeba neuznaj pokus v tlaku,když činku nedotlačíš rovnoměrně a na druhou stranu jsou povolený ukrutně našponovaný trika a dresy,ve kterých chodí závodníci jak roboti.Strongmani jsou mi mnohem blíž.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dovidos napsal:
Já měl idola Teda Arcidiho a Billa Kazmaiera.Zajímala mně čistá surová síla.Dost mně štve,jak se v trojboji bazíruje na přesným provedení zdvihu,takže ti třeba neuznaj pokus v tlaku,když činku nedotlačíš rovnoměrně a na druhou stranu jsou povolený ukrutně našponovaný trika a dresy,ve kterých chodí závodníci jak roboti.Strongmani jsou mi mnohem blíž.


Jo to máš pravdu ty dresy bych normálně zakázal.Opasek,bandáže a tak to jo ale ten dres je takovej divnej když některým závodníkům přidá o 100kg víc na bench tak mi to připadá jako podvod i když ten dres mohou použvat všichni.Na druhou stranu ale jde asi i o bezpečnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stal se z toho až příliš technickej sport.Někdo to tak ale má rád.Ty dresy a trika jsou tam hlavně od toho,aby se překonávaly rekordy.Bez rekordů by asi nebyla návštěvnost.Takhle je to pomalu každej rok několik rekordů.S tou bezpečností nevím,pošetříš sice ramena a prsa,ale lokty a zápěstí dostávaj naprdel.Je ale fakt,že ramena jsou citlivější na zranění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj 15 letej synovec dneska zatáhl 122kg.Je to hokejista,brankář.Váží 63kg.Dále vytlačil na lavici 75kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Maximálka na mrtvý tah bez cvičení Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: