mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Njn, když se někdo nechá vyprovokovat. :)

Já si myslím svoje o jistých stylech cvičení, ale nějak už nemám potřebu se o tom s nikým dohadovat a už vůbec ne v logu, kde je to víceméně zbytečný. To bych to musel mít hodně dobře zaplacený. :)

Spousta lidí má spoustu divných koníčků a dělá spoustu nesmyslů z pohledu jiných. To už je život. Třeba Hulkie nebo já si rádi rejpneme a v podstatě o tomhle je celá tahle zbytečná diskuze.


Ale já nerejpu, já se ho snažím navést na trošku smysluplné cvičení... protože on za x let cvičení nepochopil, že ačkoliv si dá superultraexotické cviky na superultraexotických strojích /jedině Nautilus je ten pravý/ a používá milión intenzifikačních technik, a vůbec nic se neděje, asi dělá něco blbě... a je schopen vyplodit takovou kravinu, že za těma strojema bude cestovat klidně několik desítek km, jenom aby na nich 15 minut odcvičil a potom jel domů a při tom jedl jedno jídlo denně...
a při tom všem ještě vede blog o tom, jak to všechno úžasně funguje... to je fakt jak investiční poradce, který tvrdí, jak umí vydělávat balíky peněz a jezdí MHD a bydlí v garsonce na podnájmu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
madball: mozno mas ciastocne pravdu, ale ta dogma ktorej sa mb drzi je proste provokativna. Vezmi si jeho posledny koment o regeneracii...je odpaleny po tychto treningoch? Ktore sa koncia skor ako zacinaju? Ty tomu veris?


může být. když pojedeš pět cviků každý do úplného selhání, přetočíš CNS. do selhání můžeš drtit biceps a triceps, ne základní cviky s činkou. ale ne, že by Pavel nějaké cvičil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Ale já nerejpu, já se ho snažím navést na trošku smysluplné cvičení... protože on za x let cvičení nepochopil, že ačkoliv si dá superultraexotické cviky na superultraexotických strojích /jedině Nautilus je ten pravý/ a používá milión intenzifikačních technik, a vůbec nic se neděje, asi dělá něco blbě... a je schopen vyplodit takovou kravinu, že za těma strojema bude cestovat klidně několik desítek km, jenom aby na nich 15 minut odcvičil a potom jel domů a při tom jedl jedno jídlo denně...
a při tom všem ještě vede blog o tom, jak to všechno úžasně funguje... to je fakt jak investiční poradce, který tvrdí, jak umí vydělávat balíky peněz a jezdí MHD a bydlí v garsonce na podnájmu...


V tom případě obdivuji tvoji trpělivost.

Investiční poradce, který bydlí v garsonce a jezdí MHD je podle ideální poradce pro finančně negramotné lidi v dluhových pastech, kterých v ČR není zrovna málo... :)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Hulkie napsal:
Ale já nerejpu, já se ho snažím navést na trošku smysluplné cvičení... protože on za x let cvičení nepochopil, že ačkoliv si dá superultraexotické cviky na superultraexotických strojích /jedině Nautilus je ten pravý/ a používá milión intenzifikačních technik, a vůbec nic se neděje, asi dělá něco blbě... a je schopen vyplodit takovou kravinu, že za těma strojema bude cestovat klidně několik desítek km, jenom aby na nich 15 minut odcvičil a potom jel domů a při tom jedl jedno jídlo denně...
a při tom všem ještě vede blog o tom, jak to všechno úžasně funguje... to je fakt jak investiční poradce, který tvrdí, jak umí vydělávat balíky peněz a jezdí MHD a bydlí v garsonce na podnájmu...


V tom případě obdivuji tvoji trpělivost.

Investiční poradce, který bydlí v garsonce a jezdí MHD je podle ideální poradce pro finančně negramotné lidi v dluhových pastech, kterých v ČR není zrovna málo... :)


Kdybych byl trpělivý, tak bych se tím nenechal vyprovokovat:) vždycky mi jednou za čas "rupnou nervy" když čtu ty bláboly.
"velké váhy vypadají dobře na papíře, ale mně jde o maximální procítění svalů"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
mentzers boy napsal:


Rychlost opakování 4 vteřiny pozitivní a 6 vteřin negativní fáze je opravdu nářez a kurevský to bolí


Pavle, efektivita tréninku se bohužel neposuzuje ani podle bolesti, ani podle odtréhovaného času, ani podle žádných jiných ukazatelů, jediné co je podstatné jsou výsledky.
A ty jsou u tebe na mrtvém bodě už několik let?
Kdyby za mnou přišel můj bankéř, že mi poradí jak investovat peníze a já měl po několik let na účtě pořád stejně, asi bych ho změnil. Tedy už o hodně dřív, než za několik let. Ty si toho svojeho bankéře držíš a ještě ho všude vychvaluješ, jak je dobrý... a přesvědčuješ ostatní:)


Já se tady nebavím o efektivnosti,bavím se o procítění svalů během cvičení tedy propojeni mysli a trénovaného svalu,a v mém případě se 4-6 jsem uhodil hřebíček na hlavičku.Proč mi pořád podsouváš,že někoho přesvědčuju,sám od sebe tady nepíšu ani slovo,jen vždy reaguji (pokud znám odpověď) na podnět/otázku,protože je slušnost na otázku odpovědět.Není na mrtvém bodě,tohle je realita,nebo kolik myslíš že je možné přirozenou cestou nabírat svaly rok za rokem,až budu ciknutý a budu pořád stejný pak můžu říct,že něco dělám špatně,Mě můj experiment s 3Tproject utvrdil v tom,že HIT pravidla můžou fungovat,jen je třeba správně pochopit princip tohoto tréninku.Pokaždé když jsem zvýšil frekvnevci dostavilo se to co se mi stalo teď,ano můžu trénovat více frekvnečně v tom případě musím ubrat na intenzitě,já ale takhle cvičit neumím,vždycky potřebuju odjet sérií na max a za hranici (použítím intenzifikační technik),jinak mě to nebaví,pomalé tempo opakování taky celkem dost prodlužuje opravu svalů..........pro růst svalů je důležita intenzita a přes to nejede vlak.V záři plánuju 3Tproject2,budou videa,tréninky,jídlo ,fotky a třeba mě poztom i pochválite.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Přesvědčovat může, ale evidentně bez nějakýho úspěchu, protože nevím o tom, že by tady na fóru někdo cvičil stejně. Možná se tady sem tam vyskytne nějaký to TUT.

Vy jste vlastně takoví dva tvrdohlaví mezci, co se bezvýsledně přesvědčujou navzájem a cílová páska je v nedohlednu.



Ale zas takový mezek nejsem,už jsem myslím tady připustil,že pro spodní část těla je lepší cvičit častěji,nohy prostě snesou více,to jsem si odzkoušel sám na sobě.Taky můj trénink není už primárně v HD režimu,pryč jsou doby kdy jsem cvičil konsolidovaný trénink 1x za 7 dní později dokonce 14 dní.Taky si můžeš všimnout,že teď už používám střední objem v tréninku u nohou dokonce si troufnu tvrdit regulérní objemový trénink ,takže kkdybych byl takový mezek a držel se určitých dogmat tak nebudu cvičit tak jak cvičím teď.Taky vím že na nohy je lepší cvičit více opkaování v rytmickém tempu atd. takže změny dokážu přijímat,veškerá úvaha se tedy točí kolem frekvence a tu jak se stále u mě potvrzuje musím být menší,tzn. na nohy bych to viděl trénink 1x za 5-7 dní,na záda a možná kozy každých 7-10 dní a zbytek 9-14 může být idealních?To vše za předpokladu použítí určitých intenzifikačních technik.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Hulkie"]
Hulkie napsal:

"velké váhy vypadají dobře na papíře, ale mně jde o maximální procítění svalů"


Za tím si prostě stojím.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
madball napsal:
Njn, když se někdo nechá vyprovokovat. :)

Já si myslím svoje o jistých stylech cvičení, ale nějak už nemám potřebu se o tom s nikým dohadovat a už vůbec ne v logu, kde je to víceméně zbytečný. To bych to musel mít hodně dobře zaplacený. :)

Spousta lidí má spoustu divných koníčků a dělá spoustu nesmyslů z pohledu jiných. To už je život. Třeba Hulkie nebo já si rádi rejpneme a v podstatě o tomhle je celá tahle zbytečná diskuze.


Ale já nerejpu, já se ho snažím navést na trošku smysluplné cvičení... protože on za x let cvičení nepochopil, že ačkoliv si dá superultraexotické cviky na superultraexotických strojích /jedině Nautilus je ten pravý/ a používá milión intenzifikačních technik, a vůbec nic se neděje, asi dělá něco blbě... a je schopen vyplodit takovou kravinu, že za těma strojema bude cestovat klidně několik desítek km, jenom aby na nich 15 minut odcvičil a potom jel domů a při tom jedl jedno jídlo denně...
a při tom všem ještě vede blog o tom, jak to všechno úžasně funguje... to je fakt jak investiční poradce, který tvrdí, jak umí vydělávat balíky peněz a jezdí MHD a bydlí v garsonce na podnájmu...



Každý máme nějaký koníček/ůchylku,já rád jezdím po posilovnách a zkoušim různé stroje různých firem,a ano měl jsem možnost vyzkoušet v USA několik starých Nautilu 2 generace a pod. a nedá se to srovnat,takže nevím co je natom zvláštního.
Já nevím ale většina mého tréninku než jsem začal chodit do fitka probíhala u mě doma a tam mám jen činky takže nechápu.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
Hulkie napsal:
mentzers boy napsal:


Rychlost opakování 4 vteřiny pozitivní a 6 vteřin negativní fáze je opravdu nářez a kurevský to bolí


Pavle, efektivita tréninku se bohužel neposuzuje ani podle bolesti, ani podle odtréhovaného času, ani podle žádných jiných ukazatelů, jediné co je podstatné jsou výsledky.
A ty jsou u tebe na mrtvém bodě už několik let?
Kdyby za mnou přišel můj bankéř, že mi poradí jak investovat peníze a já měl po několik let na účtě pořád stejně, asi bych ho změnil. Tedy už o hodně dřív, než za několik let. Ty si toho svojeho bankéře držíš a ještě ho všude vychvaluješ, jak je dobrý... a přesvědčuješ ostatní:)


Já se tady nebavím o efektivnosti,bavím se o procítění svalů během cvičení tedy propojeni mysli a trénovaného svalu,a v mém případě se 4-6 jsem uhodil hřebíček na hlavičku.Proč mi pořád podsouváš,že někoho přesvědčuju,sám od sebe tady nepíšu ani slovo,jen vždy reaguji (pokud znám odpověď) na podnět/otázku,protože je slušnost na otázku odpovědět.Není na mrtvém bodě,tohle je realita,nebo kolik myslíš že je možné přirozenou cestou nabírat svaly rok za rokem,až budu ciknutý a budu pořád stejný pak můžu říct,že něco dělám špatně,Mě můj experiment s 3Tproject utvrdil v tom,že HIT pravidla můžou fungovat,jen je třeba správně pochopit princip tohoto tréninku.Pokaždé když jsem zvýšil frekvnevci dostavilo se to co se mi stalo teď,ano můžu trénovat více frekvnečně v tom případě musím ubrat na intenzitě,já ale takhle cvičit neumím,vždycky potřebuju odjet sérií na max a za hranici (použítím intenzifikační technik),jinak mě to nebaví,pomalé tempo opakování taky celkem dost prodlužuje opravu svalů..........pro růst svalů je důležita intenzita a přes to nejede vlak.V záři plánuju 3Tproject2,budou videa,tréninky,jídlo ,fotky a třeba mě poztom i pochválite.


Nic se nevyrovná čince, žádný stroj na světě.
Opakování odjeté za deset sekund nezatíží víc svalových vláken, než opakování odjeté normální rychlostí. Ve svalu se nashromáždí víc kyseliny mléčné, laktátu, proto to víc bolí, ale nemá to nic společného s vyšším náborem svalových vláken. Ten je nejvyšší při zvedání těžkých vah.
Přetrénoval ses proto, že jsi cvičil do selhání, do selhání se můžou cvičit lýtka nebo zadní delty, ale ne základní cviky.
Velké váhy nevypadají dobře jenom na papíře, ony vypadají dobře i ve skutečnosti. Když šmrdláš dřepy se 70 kg byť velmi nízkou rychlostí, je to trapas. Má to smysl třeba v CKD, nebo v předsoutěžní kompenzaci, kdy potřebuješ mít jako zdroj svalové energie primárně glykogen. Ale pro svalový růst je to ztráta času. Možná někomu fungovalo GVT, mně nikdy.
Mike Mentzer měl velký talent pro demagogii a přirovnávání věcí, které k sobě měly tak blízko jako Pluto ke slunci. Jako třeba že když si vaříš kafe ve stroji na kávu, proč bys nepoužíval pro svalový růst stroje? Anebo když stačí jedna spermie k otěhotnění, nebo jeden náboj k zabití, proč by neměla stačit jedna série pro svalový růst?
Byl to zkrátka velmi inteligentní kokot:)
A když narazil na snadno ovlivnitelné publikum, musel to být ten největší GURU.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
pro růst svalů je důležita intenzita a přes to nejede vlak.


To je právě to, co je největší kámen úrazu HD. Jaká intenzita? pět vynucených opakování? osum? a tři negativní? a statické kontrakce? a když to neporoste tak přidat den volna? a potom dva? a potom tři? a potom cvičit jednou za půl roku? a když to nebude fungovat tak zase necvičit do selhání vůbec? všechno přesně vědecky stanovené, velmi exaktně. a v praxi jsem ještě neviděl nikoho, kdo by s tím měl nějaké výsledky, teda naturálně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
pro růst svalů je důležita intenzita a přes to nejede vlak.


Naordinoval bych ti intenzivní trénink. Dřep na rozcvičení, pak Farmers Walk, úzký bench a pár shybů na závěr.

Druhý trénink těžký dřep, pushpress a kliky na bradlech se zátěží.

Od všeho tak 5 pracovních sérií. Když by ses mohl hýbat (jako že první 2-3 týdny asi ne), tak bys dal v týdnu ještě třetí, lehký trénink (nějaké izolované věci na vršek těla).

Jednou za 14 dní bys místo Farmers Walk jel mrtvý tah a místo zadního dřepu čelní dřep. Za každou sérii na stroji bys nafasoval jednu sérii Farmers Walk navíc.

Za 3 mesíce bys nabral odhadem tak 10 kilo svalů na celém těle, v důsledku čehož bys spálil všechny plakáty Mika Mentzera a kdykoliv bys někoho uslyšel říct jeho jméno, skočil bys mu po krku s pěnou u pusy.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
mentzers boy napsal:
pro růst svalů je důležita intenzita a přes to nejede vlak.


Naordinoval bych ti intenzivní trénink. Dřep na rozcvičení, pak Farmers Walk, úzký bench a pár shybů na závěr.

Druhý trénink těžký dřep, pushpress a kliky na bradlech se zátěží.

Od všeho tak 5 pracovních sérií. Když by ses mohl hýbat (jako že první 2-3 týdny asi ne), tak bys dal v týdnu ještě třetí, lehký trénink (nějaké izolované věci na vršek těla).

Jednou za 14 dní bys místo Farmers Walk jel mrtvý tah a místo zadního dřepu čelní dřep. Za každou sérii na stroji bys nafasoval jednu sérii Farmers Walk navíc.

Za 3 mesíce bys nabral odhadem tak 10 kilo svalů na celém těle, v důsledku čehož bys spálil všechny plakáty Mika Mentzera a kdykoliv bys někoho uslyšel říct jeho jméno, skočil bys mu po krku s pěnou u pusy.



jednoznačný souhlas. Zkus to jako pokus na 3 měsíce ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cizo to nemozes od naturala bez spickovej genetiky chciet, taky trening sa uregenerovat neda!
5 serii na partiu, uz 3 su zrele na pretrenovanie
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Cizo to nemozes od naturala bez spickovej genetiky chciet, taky trening sa uregenerovat neda!
5 serii na partiu, uz 3 su zrele na pretrenovanie


pravda... a je to nevyvážené, chybí tam klopení zápěstí .. do zlyhania
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.5.čtvrtek,Domácí posilovna

NOHY


a)
Zákopy v leže jednou nohou s gumou (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

1. => zahřívací adaptační set => zelený odpor x 20op. každou nohou


b)
Zadní dřep (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

1. => zahřívací adaptační set => 40kg x 20op.
2. => pracovní set => 80kg x 20op.
3. => pracovní set => 80kg x 20op.


c)
Čelní dřep (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

1. => pracovní set => 35kg x 20op.
2. => pracovní set => 35kg x 20op.


d)
GIGANTICKÝ SET => BFR/OKLUZNÍ TRÉNINK

Zadní dřep (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)
1. => pracovní set => 35kg x 25op.
+
Mrtvý tah s rovnýma nohama s JČ (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

2. => pracovní set => 2x21kg x 20op.
+
Zadní dřep (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

3. => pracovní set => 35kg x 25op.
+
Výpony ve stoje na jedné noze (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

4. => bez zátěže x 30op . každou nohou


e)
Výpony v sedě (tempo 2 vteřiny pozitivní-2 vteřiny negativní)

1. => pracovní set => 50kg x 20 op.
2. => pracovní set => 50kg x 17 op.


40 minut
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - mentzer's boy ''HIT HARD'' :-) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: