MMA + kickbox?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MMA + kickbox?  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> MMA + kickbox?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mictian


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 2:48 am    Předmět: mma + kickbox Odpovědět s citátem

c87 ti to napsal dobře, tak si z toho něco vem. Jít odpoledne posilovat a na to si dát večer trénink je kontraproduktivní.
Ještě dodám, že to břicho, o kterém jsi říkal, že ho moc netrénuješ, spíše tak nějak na tréninku, tak to drtit, drtit a drtit... a ne jen to, co je vidět a co se líbí holkám :), ale vůbec cokoli na střed těla. Je to strašně důležitý a sám se na trénincích setkávám s kluky, co mají ten tvůj "bicák", ale v planku nevydrží ani minutu. Střed těla je ta nejdůležitější část těla, co se bojových sportů týče.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 3:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pecan007 napsal:
Díky moc za rozepsání tohoto tréninku ;)
Jen bych se chtěl ještě zeptat u těch rychlostních cviku a cviku polymetrie jaké mám dávat přestávky a ještě když si vemu 2 cviky na spodní část a 2 na vrchní tak zda to furt střídat nebo to jed v nějakých sériích ?


je to dost o pocite, niekedy to chodim aj v superseriach, dolezite je aby si ten sval nehnal az ku hranici vycerpania a dal mu dostatok odpocinku sa maximalne zregenerovat, takze kludne i 2 min medzi seriami a cviky striedat, raz horna cast, nasledne spodna ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi díky, především tobě c87 . Díky vám konečně budu trénovat tak abych to využil v kickboxe ;) Ted konečně budu moc správně makat na svém snu a to něco v tom sportu dokázat :) ovšem není to jen o tom !!! ;)
Dost řečí myslím, že rad jsem dostal dost nato aby se začlo trénovat :) !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vela stastia, a sem tam sem postni ako ti to ide a svoje pocity z treningu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky ... Po svátcích si založím vlastní tréninkový log a budu se vám svěřovat s tím jak to jde či nejde :D
Jinak at se daří ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pecan007 napsal:
a cviku polymetrie jaké mám dávat přestávky


U plyo cviků můžou být přestávky klidně delší, 2min např. Hlavně jde ale o to, aby si na další opakování byl 100% připravený a dal do toho 100%, jinak to nemá význam.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to super trénink mužu jen doporučit, ale chtěl bych se zeptat zda ty opakovaní mám dodržovat, protože například bench a poté hrazda na 4 opakování je docela lehká supersérie. Mám zvýšit počet opakování nebo si dát kolem pasu raději nějaké závaží navíc ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi jak dlouho jezdíte tréninky na výbušnou sílu ? Mužu to jezdit pořád, nebo mám např. po 4 měsících zvolit jiný trénink nebo jen změnit trochu cviky ? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MMA + kickbox? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: