Mobilni telefon


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mobilni telefon  Úvodní stránka -> Ostatní -> Mobilni telefon
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jewix


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám teď SE W200i, předtím jsem měl taky SE kterej jsem si zavřel do dveři od auta a odešel display.Jinak jsou to telefony držáky.
Teď si ale chci koupit LG KB770, jenom neznám moc lidí kteří by nějakej telefon LG maj tak o spolehlivosti moc nevím.Nemá tady někdo nějaký LG?
_________________
We don't need no education!!!
www.jewix.borec.cz

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Blade


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak spolahlivost nezalezi od znacky ale skorej by som povedal od kusu,dragonovi sa 6220 tri krat pokazila brat ju ma druhym rokom bez problemov,len mu vadia lacne materiali...
Moja mlada ma LG KP500 a je v pohode.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

The Blade napsal:
Tak spolahlivost nezalezi od znacky ale skorej by som povedal od kusu,dragonovi sa 6220 tri krat pokazila brat ju ma druhym rokom bez problemov,len mu vadia lacne materiali...
Moja mlada ma LG KP500 a je v pohode.


Právě jsem četlv jedné diskuzi o LG, že nezobrazuje zameškaný hovory a přijatý sms na display.Ale byla to jenom jedna diskuze, takže to třebas tak není.
_________________
We don't need no education!!!
www.jewix.borec.cz

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Blade


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jewix napsal:
The Blade napsal:
Tak spolahlivost nezalezi od znacky ale skorej by som povedal od kusu,dragonovi sa 6220 tri krat pokazila brat ju ma druhym rokom bez problemov,len mu vadia lacne materiali...
Moja mlada ma LG KP500 a je v pohode.


Právě jsem četlv jedné diskuzi o LG, že nezobrazuje zameškaný hovory a přijatý sms na display.Ale byla to jenom jedna diskuze, takže to třebas tak není.

Tak to pocujem prvy krat,myslim ze kazdy telefon to zobrazuje,rozdiel je len ze niektory ma aj informacnu diodu ktorou ti dava vediet ze mas sms,alebo zmeskany hovor a niektory nie,ale myslim ze zobrazit zobrazia vsetky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amiCO


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 12:11 pm    Předmět: Nokia N86/N95/5800 Odpovědět s citátem

Jestli mohu poradit, tak jsem měl N86 asi měsíc a je to strašněj šmejd. Po cca měsíci začal strašně vrzat a hrozně se všechno vyklalo, tak jsem jej vrátil. Koupil jsem si jej jako náhradu za N95, se kterou jsem neměl jediněj problém, ale chtěl jsem změnu. Jestli mohu doporučit, super foťák, baterka taky ujde, je poměrně odolný a teď jsou za super cenu. Já jsem si nakonec koupil namísto N86 Nokii 5800, taky jsem se toho bál, ale chtěl jsem prostě změnu a N97 byla až moc veliká. A musím říct, že jsem si na to tak zvykl, že už bezdotykový nechci. Bál jsem se, ale je možné psát i jako na normální klávesnici a jde to OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MT50
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plazer


PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám T-mobile G1 Android / HTC Dream... vím, že teda dotakáč a ještě s qwertz nechceš, ale já sem maximálně spokojenej... Určitě bych se být tebou snažil odprostit od Symbianu. Ten OS je fakt udržovenej při životě jen tou nokií, takže je to prakticky odepsaný OS, který se cpe už i do low-end telefonů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza_rox


PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plazer napsal:
Mám T-mobile G1 Android / HTC Dream... vím, že teda dotakáč a ještě s qwertz nechceš, ale já sem maximálně spokojenej... Určitě bych se být tebou snažil odprostit od Symbianu. Ten OS je fakt udržovenej při životě jen tou nokií, takže je to prakticky odepsaný OS, který se cpe už i do low-end telefonů.


To ma byt vtip? Nokia jednoznacne dominuje na skoro kazdym trhu, timpadem nechapu jak muzes rict ze to je odepsany OS. Sice N900 prejde na Maemo ale kuprikladu N97 je tedka asi nejlepsi smart-tel a hadej co ma za OS. A rozhodne to neni low-end tel...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wescoast


PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza_rox napsal:
Plazer napsal:
Mám T-mobile G1 Android / HTC Dream... vím, že teda dotakáč a ještě s qwertz nechceš, ale já sem maximálně spokojenej... Určitě bych se být tebou snažil odprostit od Symbianu. Ten OS je fakt udržovenej při životě jen tou nokií, takže je to prakticky odepsaný OS, který se cpe už i do low-end telefonů.


To ma byt vtip? Nokia jednoznacne dominuje na skoro kazdym trhu, timpadem nechapu jak muzes rict ze to je odepsany OS. Sice N900 prejde na Maemo ale kuprikladu N97 je tedka asi nejlepsi smart-tel a hadej co ma za OS. A rozhodne to neni low-end tel...


N97 mám a maximální spokojenost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
owar


PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lifting napsal:
MT50
jestli myslis Siemens, tak mi jeste porad leží ve skrini..na svoji dobu super a držák..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plazer


PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza_rox napsal:
Plazer napsal:
Mám T-mobile G1 Android / HTC Dream... vím, že teda dotakáč a ještě s qwertz nechceš, ale já sem maximálně spokojenej... Určitě bych se být tebou snažil odprostit od Symbianu. Ten OS je fakt udržovenej při životě jen tou nokií, takže je to prakticky odepsaný OS, který se cpe už i do low-end telefonů.


To ma byt vtip? Nokia jednoznacne dominuje na skoro kazdym trhu, timpadem nechapu jak muzes rict ze to je odepsany OS. Sice N900 prejde na Maemo ale kuprikladu N97 je tedka asi nejlepsi smart-tel a hadej co ma za OS. A rozhodne to neni low-end tel...


Nokia ho má, protože je snad jediným velkým podílníkem... když se podíváš, tak ostatní společnosti už od symbianu utekly a hledají lepší alternativu pro chytré telefonu nebo vytvářejí vlastní prostředí pro hloupé telefony... toť můj názor.

EDIT: Navíc se nebavím o přístroji, ale o OS. Nikde/nikdy sem neřekl, že není NOKIA dominantní společnost v oblastí mobilních telefonů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ma (mel) nekdo Samsung S5230?zajimali by me zkusenosti
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oživuji vlákno. Nějak mi hapruje moje břinkotruhla, moc se v tom neorientuju, tak sháním tipy na mobil do max 3000 korun českých.

Požadavky:
-nechci nic výsuvného
-nějaký normální fotoapár+videa
-nejsem podnikatel ani teenager, takže nemusím mít supr mp3 kapacity, ani nějak moc managerských funkcí

Pokud ale bude v týhle ceně nějaký extra špek, tak samozřejmě beru
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli ti nevadí dotykáč, tak tvejm parametrům celkem hezky vyhovuje tenhle kousek: http://mobil.idnes.cz/skvelych-5mpix-za-pouhe-tri-tisice-recenze-lg-gm360-fbo-/mob-lg.asp?c=A100804_115528_mob-lg_ham Jasně, má nějaký chyby i nedostatky, ale za ty peníze...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotykáč dle mě má smysl až tak od 4-5ti tisíc.

Zatím to vypadá na Nokia 6303i, ale trochu mě znepokojuje nářek na nemožnost ukládat rozepsané zprávy a že se to dá smazat jen komplet.

V nouzi možná Nokia 5130.

Ještě chci omrknout Samsung a SonyEricson.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mobilni telefon Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: