Mr. Olympia 2012


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2012  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nezbývá než
Obdivuju práci, kterou sis s tím dal a v podstatě tomu nejde nic vytknout.
Asi takhle, když budu chtít, šoupnu jsem stejný pózy, jiný fotky a na všech zdůvodnim jak je Kai lepší (kromě teda MM, protože se mi samotnýmu nelíbí jak ho provádí) nebo naopak ve všech zdůvodním že Phil je lepší. Ale dělat to nebudu. Já Phila jako vítěze akceptuju, loni jsem mu strašně přál a letos jsem smířen, i přes drobnou pachuť vcelku jasné a očekávané vítězství. Kai by musel být markantně lepší aby sesadil krále a ikdyž se zlepšil a přišel na 98 %, potřeboval by 110 %

Ono to ale neni tak černobílý. Já nevim, jestli jsi sám osobně někdy viděl profisoutěž naživo, asi možná ne (jen tipuju, nic ve zlim), možná bys věděl, že je to jako číst o sexu a pak ho prožít. Trochu brutální srovnání ale zrovna mě napadlo

Rád bych si třeba přečetl, krátkej report od Dana Minarskýho, který je tomhle dost zběhlej ať už by byl jakýkoli. Pěkně třeba popisovala Lada Plíhalová Olympii 2010, zrovna i Phila a Jaye. Ani jakýkoli video nebo fotka neznázorní to co reál. Když se někdy kouknu na fotky ze soutěže nebo video, na který jsem byl přítomnej, tak nevěřím svím očím.

Přál jsem to letos Kaiovi, to jo, jednak je přítelkyně jeho velkým fanouškem a mě se zas líbí to jak moc se liší. Nutno ale říct, že rapidní zlepšení který bylo u Phila pravidlem ze soutěže na soutěž, letos nebylo tak znát, naopak se ukázala jeho zranitelnost a viděli ji všchni, řeší se to na všech světových fórech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzardas


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari: Tak sem ty jiné fotky dej, já se snažil najít fotky, kde byli oba v zatnuté pozici... Myslím, že to trochu přeháníš a rozhodně by jsi mi neodůvodnil všechni pozy (kromě MM) že je Kai lepší... Netrvá to dlouho, klidně to udělej...

Profi soutěž jsem bohužel neviděl a je mi jasný, že na živo je to něco úplně jinýho... Ale profi soutěž ze vzdálenosti, aby se to dalo objektivně posoudit tu neviděl skoro nikdo, takže bohužel musíme soudit z fotek a videí....
Je škoda, že tu není někde nějaký rozhovor od někoho kdo tam byl a viděl to na vlastní oči...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 4:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Rád bych si třeba přečetl, krátkej report od Dana Minarskýho, který je tomhle dost zběhlej ať už by byl jakýkoli. Pěkně třeba popisovala Lada Plíhalová Olympii 2010, zrovna i Phila a Jaye.


Letos jsme s Ladou opet byli a neco kratkeho pisem, ale casu je malo takze to chvilku potrva.
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 5:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James: Super!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Nutno ale říct, že rapidní zlepšení který bylo u Phila pravidlem ze soutěže na soutěž, letos nebylo tak znát, naopak se ukázala jeho zranitelnost a viděli ji všchni, řeší se to na všech světových fórech.


Tak ono je na téhle úrovni čím dál těžší se zlepšovat, a nedaleko je asi i hranice, kde to prostě už nejde .... Coleman je jasným příkladem (a že na jeho formu z prvních vítězných MrO podle mě nikdo pořád nemá a ani neměl) a Dorian předtím také. Ono u Greena se nějakého dramatického zlepšení dočkáš už taky stěží, a pokud nějakého dílčího ano, tak možná/asi i vykoupeného jiným zhoršením ... u něj to jasně vypadá na břicho+pas.

To Dzardas .... za tu porovnávačku fakt moc díky, a kdyby sem Jari hodil tu avizovanou opačnou, tak by to bylo jen dobře.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzardas


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě přileju trochu oleje do ohně
Dávám sem oficiální bodovou tabulku MR.Olympie 2012 .... Všichni rozhodčí měli v semifinále i ve finále o vítězi a poraženém naprosto jasno....
Dovolím si říct, že těžko byli všichni rozhodčí ovlivněni nějkými sponzory, politikou atd... A teď už i Jari musí uznat, že i z blízka měl nejspíše Phil navrch...




Sami se zde ( http://www.getbig.com/results/e-mroly.htm ) můžete podívat, že jen za posledních 12 let bylo hned několik Olympii o dost těsnějších a vyrovnanějších (2008,07,01) ... 2010 Branch 2.místo před Dextrem jen o bod 2-5. místo dost vyrovnaný

Nejvíc mě překvapilo, že Ronnie vyhrál v roce 1999 naprosto s přehledem a to si Flex furt myslel,
že jestli to nedostal rok předtím (což bylo velmi těsný) tak teď to mělo být jeho určitě. Dle mého neměl na Ronnieho ani jednou, protože Ron byl o dost objemnější, vyrovnanější a přitom ve skvělé formě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2012 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: