Můj jídelníček a trénink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Můj jídelníček a trénink  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Můj jídelníček a trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hEEEliak


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 3:32 pm    Předmět: Můj jídelníček a trénink Odpovědět s citátem

Ahojte lidičky, je to nějakou dobu co jsem začal cvičit. Po mnoha jídelníčkách, které jsem si nechal vyrobit nebo udělal sám by jsem chtěl poprosit o zhodnocení tohoto jídelníčku a tréninkového rozpisu.

Moje cíle jsou jasné chtěl bych nabrat svalovou hmotu, prostě si udělat pořádný objem

Váha: 95 kg (za poslední 2 měsíce co jsem měl zranění jsem 10 kg přibral i přesto chci jet dále objemovku! Teď už jsem zase 3 týdny v plném nasazení posilovna, fotbal, ....)
Výška: 182 cm
Věk: 18 let

K tréninku: Začal jsem jet Bear routine. Trénink mi vyhovuje jen by jsem se chtěl optat zda v tréninku nemám nějaké chyby nejsem si jist co se týče konkrétně cviků na ramena a záda. Trénink je zde: http://ulozto.cz/x1Rq1St/treninkovy-plan-xls

Co se týče jídelníčku už ho mám zajetý dlouho tento druh jídelníčku tak jednou za dva měsíce ho měním. Mám tam třeba celozrnný pečivo u každého jídla samozřejmě to měním za rýži těstoviny a tak ...
Děkuji za každou kritiku a naopak odkaz: http://ulozto.cz/xpawjhh/sach-vlny-jidelnicek-pro-95kg-xls

K suplementum by jsem chtěl začít brát nějaké AK, creatim aj... Dříve než jsem si kupoval auto jsem si kupoval protein a gainer jako základ ale nikdy jsem nezkoušel bcaa, creatin a tak ... Myslím že jsem váš článek "Pyramida ke kreatinu" splnil.

Chtěl bych ulehčit i žaludku a mému břichu tím že si koupím nějaké proteiny protože také porce jídla mi občas nědělají dobře a jsem častou nafouklí...
Proto vám se vepíšu seznam suplementů, které by jsme si chtěl koupit:
1) Extrifit Long 80 [Viděl bych to nejspíš každý den před spaním]
2) MUSCLETECH NITRO-TECH PRO SERIES [Občas ke snídani a hlavně před nebo po tréninku to jsi nejsem jist] - [Nebo "obyčejný" protein?]
3) Scitec PURE CREATINE [Vůbec nevím s creatinem nemám zkušenosti]
4) Vitamíny ( https://obchod.ronnie.cz/s-1071-multivitamin-s-mineraly-42-slozek.html ) [Nevím jak jsou dobré, ale líbí se mi]
5) Mega Pro MASSIVE 1100 [Gainer]
6) Jako poslední věc by jsem chtěl AK Nevím jestli si mám koupit jen bcaa (Scitec BCAA X 120) nebo Kompletní (Extrifit Amino Beef Amino Hydro 4000) . Tady s tímto také nemám žádné zkušenosti.

Doufám že jste mi alespon trochu pochopili
Děkuji všem za odpovědi!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mýho to chce hlavně pořádný syrovátkový protein , BCAA ( nebo glutamin ale BCAAčka jsou lepší dle mýho). Žádny kouzelný zázraky jako tenhle Nitro Tech ... čím víc sypání ... tím více svalů tvrdých a obrovských jako skála... Chyba to je jen oblbování reklamou ... chce to hlavně pořádně a správně žrát kvalitní jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mick994 napsal:
Dle mýho to chce hlavně pořádný syrovátkový protein , BCAA ( nebo glutamin ale BCAAčka jsou lepší dle mýho). Žádny kouzelný zázraky jako tenhle Nitro Tech ... čím víc sypání ... tím více svalů tvrdých a obrovských jako skála... Chyba to je jen oblbování reklamou ... chce to hlavně pořádně a správně žrát kvalitní jídlo.


Takže ten long muže být protože nemá cenu ten syrovátkový protein cpát do sebe na noc! A kolikrát už nemohu do sebe narvat ty tvraohy! Ten creatin myslím že je vhodný do toho všeho přidat společně i s těmi BCAA nebo s tím od toho Extrifitu? Myslím že mám kvalitní stravu až moc jelikoš jsem řezník a vlastníme řeznictví takže o hovězí steak 2x týdně nemám nouzi ak večeři si dávám zadní mleté.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve zkratce chtěl bych po vás projet můj jídelák a trénink a nějakou radu ohledně suplementů. Děkuji

Omlouvám se ale už jdou odkazy stáhnout :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

řeznictví mnam 2x týdně málo, málo, víc víc Extrifit jsem necejtím nic. Za mě tu značku už ne.... ( protein, bcaa a creatin a l-glutamin jsem měl a nic ) Strava je základ naper tam maso, na noc si kup třeba protein na noc PhD, Weider, BSN či Extrifit ( ten dobírám a je dobrej, boruvka 3kg za 899,- myslím)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je panečku rada Johne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nebyla rada, ale spíš konstatování. Když se ptal na ty suplementy.
Samozřejmě bych tam nahodil více masa, když maj řeznictví + přílohy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hEEEliak napsal:
Ve zkratce chtěl bych po vás projet můj jídelák a trénink a nějakou radu ohledně suplementů. Děkuji

Omlouvám se ale už jdou odkazy stáhnout :)


Ve zkratce jsem to projel, ale možná jsem něco přehlídnul a nechápu.
- Tvým cílem je objem, ale jídelníček máš sacharidové vlny s 200 g a 300 g sacharidů?
- Mít každej den 315 g bílkovin, tak nedělam nic jinýho než jen sedim na záchodě.
- Ten trénink mi přijde jako blbost. U beara se jedou jenom dva základní cviky bear stylem, jinak to nedáš. Navíc, nevidim smysl dávat stahování kladek s tak nízkym počtem opakování a ještě bear stylem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
hEEEliak napsal:
Ve zkratce chtěl bych po vás projet můj jídelák a trénink a nějakou radu ohledně suplementů. Děkuji

Omlouvám se ale už jdou odkazy stáhnout :)


Ve zkratce jsem to projel, ale možná jsem něco přehlídnul a nechápu.
- Tvým cílem je objem, ale jídelníček máš sacharidové vlny s 200 g a 300 g sacharidů?
- Mít každej den 315 g bílkovin, tak nedělam nic jinýho než jen sedim na záchodě.
- Ten trénink mi přijde jako blbost. U beara se jedou jenom dva základní cviky bear stylem, jinak to nedáš. Navíc, nevidim smysl dávat stahování kladek s tak nízkym počtem opakování a ještě bear stylem...


Ty vlny jsem si skládal podle sach. vlny podle návodu z webu konkurenční stránky nechci jí sem vepisovat už sjem měl s tím jednou problém. Myslím že je to ale přeložené s této stránky http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/researchapproved_carb_cycling . Co se týče tréninku měl bych si udělat korte raději? A nebo pozměnit Beara? Mě se bear hodně zamlouvá :)

A ty bílkoviny jsem si dělal myslím na 3g / 1 kg t.v
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Můj jídelníček a trénink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: