Multitrainer - kde sehnat soubor cviků



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Multitrainer - kde sehnat soubor cviků  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Multitrainer - kde sehnat soubor cviků
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Špatňák


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 8:33 am    Předmět: Multitrainer - kde sehnat soubor cviků Odpovědět s citátem

Zdravím.

Nevíte někde, kde bych našel ucelený soubor cviků pro multitrainer (pokud používám špatné pojmenování, tak "ty popruhy na cvičení")? Potřebuji optimálně videa. Vím, že na youtube jich je tuna, ale obvykle chaoticky jeden/dva cviky. Hledám ale nějaký kompletní výčet. Vše na jednom místě. Zatím jsem nenašel, tak se zkouším zeptat.

O co mi v tuto chvíli jde:
- Dřív jsem asi 6 let chodil do fitka. 3x týdně. Na multitraineru jsem ale nikdy necvičil. Byly jiné možnosti. Obecné základy s fitness tedy mám. Teď mám ale 4 roky "pauzu".
- Nemám žádné zdravotní omezení.
- Věk 38, výška 172, váha 86 kg (teď už bohužel převážně tuk).
- Aktuálně nemám prostor chodit do fitka a než se situace změní, chci dělat alespoň něco doma. Multitrainer mi tak má, v rámci svých možností, nahradit fitko.
- Chci se zaměřit na růst síly. Na zhubnutí běhám/jezdím na koloběžce.

Budu rád za každou radu. Když nebudete vědět o uceleném souboru, tak ocením i info typu "tohle je dobré na záda", "tohle je dobré na biceps" atp.

Předem díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš TRX? Zadej do youtube.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Multitrainer - kde sehnat soubor cviků
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: