Nabírací jídelníček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nabírací jídelníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar borci,
Pokud by to nekoho zajimalo, tak po prvnim tydnu jsem nenabral snad nic, takze jsem zacal zrat jeste vic, na vajecny bilky jsem se vyprdnul, podle tabulek mam bilkovin az az, ze jsem se snazil je spis trosku ubrat a pridat spis sacharidy a tuky, takze do sebe laduju ovesny vlocky a po dalsim tydnu mam asi pres kilo nahore, juchuu 😋

11.8.21 - 72 Kg
21.8.21 - 71,6 Kg
29.8.21 - 72,5 Kg
4.9.21 - 71,9 Kg
11.9.21 - 72,8 Kg
18.9.21 - 72,4 Kg
26.9.21 - 72,1 Kg
2.10.21 - 73 Kg (72,9Kg , 74,4Kg) tady mi vaha ukazala pokazdy neco jinyho, tak kdo vi, kazdopadne je to narust

Ted mam
Snidane - 4 michana vejce + 5 platku sunky, 1ks moskevsky chleb, 100g ovesnych vlocek + 140ml mleka + banan
Svacina - 2 vejce na tvrdo, 3 platky eidam
Obed - 260g jasminove ryze, 170g kureci prsa (hotove)
Svacina - 4 platky moskevsky chleb + 8 platku sunky + 2 platky eidam (tousty)
Svacina - 100g ovesnych vlocek, 140ml mleka a banan
Vecere - 260g jasminove ryze, 170g kureci prsa (hotove)
Vecere 2 - vanicka tvarohu + 10g medu
Behem dne do sebe nacpu nejaky ovoce a zeleninu

Misto kureciho masa jsem mel hovezi, lososa, veprovy a misto ryze brambory, ale prevazne mam ryzi a kureci, kazdopadne se snazim davat si i neco jinyho

Podle tabulek to vychazi pres 4000 kalorii, tak snad neprasknu, prijde mi to docela sileny na moji vahu
Hlavne doufam, ze ten narust vahy neni jen nahoda a priste nebudu zase nekde u 72kg, ale pomalu to poroste. Jinak od vcerejsiho rana mam pro zmenu rymu jako prase, takze vecer uz jsem nemel ani tvaroh jak mi bylo mizerně a dneska jsem vynechal na snidani vajicka a vlocky mam az ted (cca 10hod rano), ale cvicit nebudu, pac mi je fakt mizerne, tak snad to pres vikend prejde a budu moct poradne zrat a cvicit dal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fucko napsal:
Zdar borci,
Pokud by to nekoho zajimalo, tak po prvnim tydnu jsem nenabral snad nic, takze jsem zacal zrat jeste vic, na vajecny bilky jsem se vyprdnul, podle tabulek mam bilkovin az az, ze jsem se snazil je spis trosku ubrat a pridat spis sacharidy a tuky, takze do sebe laduju ovesny vlocky a po dalsim tydnu mam asi pres kilo nahore, juchuu 😋

11.8.21 - 72 Kg
21.8.21 - 71,6 Kg
29.8.21 - 72,5 Kg
4.9.21 - 71,9 Kg
11.9.21 - 72,8 Kg
18.9.21 - 72,4 Kg
26.9.21 - 72,1 Kg
2.10.21 - 73 Kg (72,9Kg , 74,4Kg) tady mi vaha ukazala pokazdy neco jinyho, tak kdo vi, kazdopadne je to narust

Ted mam
Snidane - 4 michana vejce + 5 platku sunky, 1ks moskevsky chleb, 100g ovesnych vlocek + 140ml mleka + banan
Svacina - 2 vejce na tvrdo, 3 platky eidam
Obed - 260g jasminove ryze, 170g kureci prsa (hotove)
Svacina - 4 platky moskevsky chleb + 8 platku sunky + 2 platky eidam (tousty)
Svacina - 100g ovesnych vlocek, 140ml mleka a banan
Vecere - 260g jasminove ryze, 170g kureci prsa (hotove)
Vecere 2 - vanicka tvarohu + 10g medu
Behem dne do sebe nacpu nejaky ovoce a zeleninu

Misto kureciho masa jsem mel hovezi, lososa, veprovy a misto ryze brambory, ale prevazne mam ryzi a kureci, kazdopadne se snazim davat si i neco jinyho

Podle tabulek to vychazi pres 4000 kalorii, tak snad neprasknu, prijde mi to docela sileny na moji vahu
Hlavne doufam, ze ten narust vahy neni jen nahoda a priste nebudu zase nekde u 72kg, ale pomalu to poroste. Jinak od vcerejsiho rana mam pro zmenu rymu jako prase, takze vecer uz jsem nemel ani tvaroh jak mi bylo mizerně a dneska jsem vynechal na snidani vajicka a vlocky mam az ted (cca 10hod rano), ale cvicit nebudu, pac mi je fakt mizerne, tak snad to pres vikend prejde a budu moct poradne zrat a cvicit dal

Vazis tu ryzi syrovou nebo uvarenou? Protoze si ani nedokazu predstavit na kolik taliru by jsem ctvrtkila ryze vazene za syrova mel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe jasny, ryze i maso vazim v uvarenym stavu 😋
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenomze hodnoty vseho se.pocitaji za syrova
Takze mas sice vic masa
Alr asi tak 4* mene ryze
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasny, ja si tam zadavam uz hotovou ryzi, urcite to nebude tak presny, ale tak priblizne by mohlo ne 😋
Jako prijde mi, ze celej den jen zeru a zeru, vic uz toho fakt asi nezvladnu 😃
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fucko napsal:
No jasny, ja si tam zadavam uz hotovou ryzi, urcite to nebude tak presny, ale tak priblizne by mohlo ne 😋
Jako prijde mi, ze celej den jen zeru a zeru, vic uz toho fakt asi nezvladnu 😃


A kolik ti hwzi kqloricke tabulky?
Jako 69g ryze k obedu...po tom ma hlad i padesatikilova holka
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe jasny, jako nerikam ze jsem nějakej velkej zrout, ale jako talir, jakoze takovej normalni hlubokej 😃 mam narvanej 😋

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pise mi to cca 7g bilkovin a 65g sacharidu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledne te ryze, tak pokud aktualne pribiras a vyhovuje ti to, tak to resit nemusis, staci pokud budes zapisovat i varit ryzi furt stejne tak abys kdyztak mohl pridat. Jen bych ti dal tip: a to nezapisovat "čaj s medem a citronem" do kal. tabulek a myslet si že hrnek má 85 kalorií. Klasický (i ovocný) čaj má počet kalorií který bych napočítal na prstech, vykapání citronu do čaje ti taky moc energie nepřidá a pokud si nedáváš pořádnou lžíci medu (20g aby to mělo 80 kalorií a to už by snad ani dobrý nebylo ne?) tak nevím kde by se tam skoro 100 kalorií vzalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2021 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jak rikas, jasny, ja normalne caje ani nepiju, jak jsem psal, je mi od vcerejska na chcipniti, takze dneska celkove extra nejim, akorat tech caju jsem vypil uz tak 10, tak jsem si jich tam par dal no 😃 ale ted to neresim, jsem rad, ze se vubec najim, chut nulova a tak no, vsechno me sere, jak mam ucpanej rypak, tak se mi chce umrit 😃

No doufam ze pribiram, ze to zase za tyden nebude nekde na 72kg 😋
Ale uprimne a bez prehaneni jim snad nejdyl po 3 hodkach a clelej den se citim nazranej, tak snad musim pribirat 😃
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se citis plny, tak bych se vykaslal na (dietni) ryzi a dal si treba testoviny, torteliny a pod.
Honit kalorie necim, co te tolik nezasyti, takova vajicka se spekem...🤤🤤🤤
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za tipy ! Urcite zaradim, ryze je pro me teda nejjednoduzsi, navari se ji na 3 dny behem chvilky, ale budu to prokladat 😊

Jeste jsem si rikal, nemam zadny suplementy a nebudu za to vyhazovat moc penez, ale pritelkyni poslali k proteinu nejaky bcaa a iontovy napoj nebo co to bylo, takze jsem to znarodnil a dal si bcaa pred cvicenim a pri cviceni jsem pil ten iontak a nevim jestli to bylo jen v hlave, ale kazdopadne se mi cvicilo dost dobre a vsechno tak nejak vic naplno, nemate nejaky tipy co sypete, vazne vas to povzbudi a nezruinuje me to ? 😃
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fucko napsal:
Diky za tipy ! Urcite zaradim, ryze je pro me teda nejjednoduzsi, navari se ji na 3 dny behem chvilky, ale budu to prokladat 😊

Jeste jsem si rikal, nemam zadny suplementy a nebudu za to vyhazovat moc penez, ale pritelkyni poslali k proteinu nejaky bcaa a iontovy napoj nebo co to bylo, takze jsem to znarodnil a dal si bcaa pred cvicenim a pri cviceni jsem pil ten iontak a nevim jestli to bylo jen v hlave, ale kazdopadne se mi cvicilo dost dobre a vsechno tak nejak vic naplno, nemate nejaky tipy co sypete, vazne vas to povzbudi a nezruinuje me to ? 😃

Posli mi pm, napisu ti levny eshop i se seznamen
Ale neni toho moc, de facto nepotrebujes nic, pokud fakt nedres
A pokud jo, kreatin mon, mozna beta alanin pred a glutamin před spaním
Za rok je to tak tri tisice dohromady
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neupírej se tolik na ty tabulky, to je jen čistá teorie a matematika, dobrá k tomu se orientovat v tom, kolik čeho zhruba může v porci být, ale absolutně to nekoresponduje s realitou, kdy každý člověk funguje jinak - jinak tráví, jinak dokáže přijaté kalorie zpracovávat apod. Když to zjednoduším, je úplně jedno, že se budeš horem spodem prolévat proteinem, byť v tabulkách to bude vypadat super, když se po něm do hodiny posereš a tudíž je jasné, že z něj ve výsledku nic moc mít nebudeš...
Plus nejez jako kulturista, když nejsi kulturista a necvičíš a nesuplementuješ jako kulturista.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Neupírej se tolik na ty tabulky, to je jen čistá teorie a matematika, dobrá k tomu se orientovat v tom, kolik čeho zhruba může v porci být, ale absolutně to nekoresponduje s realitou, kdy každý člověk funguje jinak - jinak tráví, jinak dokáže přijaté kalorie zpracovávat apod. Když to zjednoduším, je úplně jedno, že se budeš horem spodem prolévat proteinem, byť v tabulkách to bude vypadat super, když se po něm do hodiny posereš a tudíž je jasné, že z něj ve výsledku nic moc mít nebudeš...
Plus nejez jako kulturista, když nejsi kulturista a necvičíš a nesuplementuješ jako kulturista.

Amen
Pokud zeres a nenabiras, porad mas malo.
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: