Nabírací jídelníček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nabírací jídelníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fucko


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Neupírej se tolik na ty tabulky, to je jen čistá teorie a matematika, dobrá k tomu se orientovat v tom, kolik čeho zhruba může v porci být, ale absolutně to nekoresponduje s realitou, kdy každý člověk funguje jinak - jinak tráví, jinak dokáže přijaté kalorie zpracovávat apod. Když to zjednoduším, je úplně jedno, že se budeš horem spodem prolévat proteinem, byť v tabulkách to bude vypadat super, když se po něm do hodiny posereš a tudíž je jasné, že z něj ve výsledku nic moc mít nebudeš...
Plus nejez jako kulturista, když nejsi kulturista a necvičíš a nesuplementuješ jako kulturista.



No tak jasne, ale zase je to celkem fajn orientace. Chapu ze kdyz se tim nekdo dyl zabyva, tak se na nejaky tabulku muze a ma to zmaknuty, ja to beru, ze kdyz jsem tam mel pres 3000kalorii tak jsem nenabral ani prd, kdyz tam mam kolem tech 4k, tak uz snad neco naberu, ale abych si v hlave jen tal z fleku prepovital, kolik jsem toho zhruba sezral to ne, ani bych si to nepamatpval k veceru 😃
To ani nechci, ale rad bych neco pribral 😃
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se necpi kurecim a ryzi ale doprej si krajic chleba s maslem, sadlem, škvarky, neboj se tuku
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2021 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha takle 😋 ale tak zase budu nabirat hlavne tuk ne ? 😋
Rikam ze jsem na to dutej 😋

Ale teda ted mam desnou chut na chleba s maslem 😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: