Nabrání hmoty...



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabrání hmoty...  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nabrání hmoty...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snickers24


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 10:58 pm    Předmět: Nabrání hmoty... Odpovědět s citátem

Ahoj.
Je mi 24let, mám jenom 74kg na 187cm, mám velký problém nabrat váhu. Nemám zájem mít větší sílu, pouze dobře vypadat. V sezóně jezdím aktivně mtb takže mi stačí dobrá síla v nohou, kterou mam. Jde mi hlavně o to přibrat. Rád bych se poradil kolik a čeho jíst, jíst můžu kdykoli, práce a peníze mi to tedkon dovolují, akorát mam pocit, že ať žeru cokoli, tak nepřiberu ani gram. přál bych si váhu cca 85kg,nemusím mít vyrýsované svaly, stačil by mi pěkný objem svalů, větší hrudník a ruce. Poradte co prosím jíst (popř. suplementy) kolik a jak cvičit. Předem dík:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hledejte trochu ku*va, beztak sis to ani nehodil do googlu...

http://kulturistika.ronnie.cz/c-7892-ektomorf-jak-se-stravovat-ii.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7753-ektomorf-jak-se-stravovat-i.html
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale počítej s tím, že jakmile pak sedneš na kolo, všechna krutě a těžce vydřená hmota bude pryč (vlastní zkušenost)..

ježdění (a už vůbec závody) na kole a kulturistika (budování svalstva) jsou absolutně protichůdné disciplíny a obzvlášť ektomorfa zařazení aera hodně rychle oškube o maso
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snickers24


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom bude asi můj problém, účastním se občas závodů a dokážu před tím hodně trénovat, ale co mám dělat když chci dobře vypadat?? Jinak děkuji za předchozí druhý odkaz na článek, ten jsem nenašel a hodně se hodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost a kvalitně jíst, pak klidně můžeš jezdit na kole a posilovat a nebude to vadit. Neboj, není to tak že přibereš na 85kg a pak si půjdeš zajezdit nebo budeš mít závody, a všechny svaly půjdou do háje, to je blbost a vůbec se nemusíš bát. Maratonci by se měli "bát" . Otázka je, kolik toho týdně najezdíš.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš kolik já toho loni najezdil na kole? Hodně A pivase jsem měl teda řádnýho :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že člověk něco shodí když najede po objemu na brutální aerobku. Sám to znám. Váha září 2011 87 kg. Váha leden 2012 84,5kg. Od září jsem začal dělat tahibox. Není to tak strašný a spíš jsem shodil tuk, ale shodil bych ještě víc. nebít jídla.
Když si šlověk dáva dostatek jídla. Tak se mu to hubnutí daří držet tak nějak v normě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabrání hmoty...
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: