Nachlazený do posilovny?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nachlazený do posilovny?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nachlazený do posilovny?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 12:50 pm    Předmět: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem už týden nachlazený (rýma, kašel, bolest v krku už skoro ne) a štve mě, že nemůžu cvičit. Teda myslím, že nemohu. Nebolí mě hlava ani mi není špatně. Mohl bych tedy normálně jít do posilovny, nebo tam nemám lézt? Jak to děláte vy, pokud jste nachlazení? Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd. Jsem ektomorf.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 12:55 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


achjo....

Buď doma, až ti bude líp a nebudeš mít kašel a bolesti, bež si zacvičit, první trénink dva si dej lehčí, než na co si zvyklý.
A ještě něco: ne, neztratíš všechny svoje svaly když si nepůjdeš pár dní zacvičit. Dokonce neztratíš ani půlku z nich ...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 1:14 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


achjo....

Buď doma, až ti bude líp a nebudeš mít kašel a bolesti, bež si zacvičit, první trénink dva si dej lehčí, než na co si zvyklý.
A ještě něco: ne, neztratíš všechny svoje svaly když si nepůjdeš pár dní zacvičit. Dokonce neztratíš ani půlku z nich ...


Ok.
Ps: říká ti něco czechgamers (jo-ne stačí)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud to neni "rymicka", tak se na to tyden vykasli, telo se ti odvdecny, zregeneruje ...

pokud se stale bojis, tak ver, ze stres skodi telu a svalum vic jak to ze tejden necvicis ...

pokud stale neveris podivej se na freimena, abys zjistil co je napriklad svalova pamet a "jak dlouho jsou schopny svaly vydrzet v pameti tela" tzn. tak abys je neztratil :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kulíšek


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z vlastní zkušenosti musím říct, že se mi nikdy nevyplatilo něco takového přecházet... Loni jsem se tímhle dotrénovala až k zánětu dutin a pak mi trvalo skoro 3 měsíce, než jsem byla úplně ok...

No a další věc je, že pokud jdeš nachcípaný do posilky, kde jsou jiní, zdraví jedinci, můžeš je nakazit... Fakt bych ty borce, co jim teče sopel od nosu, chrchlají a kašlou přes celou posilku nakopala do zadnice...

Přeju brzké uzdravení
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joooooo běž cvičit nachlazenej proč ne...pak dopadneš tak, že dostaneš zápal plic, z 85kg budeš mít 68, budeš se půl roku dávat dokopy než to bude všechno úplně ok a budeš denně tlouct hlavou do zdi, žes těch pár dní ještě nedal volno...vlastní zkušenost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
...No a další věc je, že pokud jdeš nachcípaný do posilky,...


není nic horšího jak kašlající chalan do ruky, co pak popadne čínku/stroj na kterou se chystáte :D
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kulíšek


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
kulíšek napsal:
...No a další věc je, že pokud jdeš nachcípaný do posilky,...


není nic horšího jak kašlající chalan do ruky, co pak popadne čínku/stroj na kterou se chystáte :D


No to bych asi utekla...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:14 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

SIA napsal:

Ok.
Ps: říká ti něco czechgamers (jo-ne stačí)?

Ty jsi nějakej Counter Strike guru nebo tak něco?
A jak to souvisí s posilovnou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:20 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
SIA napsal:

Ok.
Ps: říká ti něco czechgamers (jo-ne stačí)?

Ty jsi nějakej Counter Strike guru nebo tak něco?
A jak to souvisí s posilovnou?


No chci vědět, jestli je to ten frozz z L2jky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
pokud to neni "rymicka", tak se na to tyden vykasli, telo se ti odvdecny, zregeneruje ...

pokud se stale bojis, tak ver, ze stres skodi telu a svalum vic jak to ze tejden necvicis ...

pokud stale neveris podivej se na freimena, abys zjistil co je napriklad svalova pamet a "jak dlouho jsou schopny svaly vydrzet v pameti tela" tzn. tak abys je neztratil :)


Freimenna checknu, dík za tip.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jsem to já napsal jsem ti soukromou zprávu.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinn24


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 6:24 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


Budeš zítra stát touhle dobou někde na soutěžním pódiu že nechceš být z formy?:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem na tom bůhví jak co se týče hmoty, ale taky jsem míval takové ty stavy "teď týden necvičím, už musím jít, nebo to všechno spadne".

Nicméně třeba nedávno jsem měl pauzu, kdy jsem během 3 týdnů byl jen asi 2x zlehka cvičit, a odpočinul jsem si perfektně. Teď po týdnu lehčích tréninků jsem začal naplno, a nestačil jsem se divit, první 2 tréninky jsem si udělal na polovině cviků osobáky, všechno mi šlo hrozně lehce.

Čas od času ta přestávka nevadí, zvlášť, když má člověk takový důvod jako nemoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 6:51 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


Ztratis jednou tolik, kdyz nad tim budes premyslet a nervovat se. Fakt to funguje :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nachlazený do posilovny? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: