Názor



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Názor  Úvodní stránka -> Trénink -> Názor
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Godnack


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2022 12:06 pm    Předmět: Názor Odpovědět s citátem

Ahoj, tak trochu to zkusím rozepsat, aby byla představa. Po pár letech jsem se vrátil k trávení času ve fitku, momentálně cca rok a něco cvičím, před lety cca 4roky fitko. Jedu 3x týdně fb + 1 den lehce co mě napadne podle energie, do toho občas běh, box. Aktuálně končím trénink:
Body-test, objemová rutina 3x týdně.
Maxka odhadem bech 100, dřep 120, lift 140. S nějakým rosolem (podle ženský dost rosolem)mám cca 90kg, 188cm, 33 let. Nebudu tady říkat jak mám vyřešenou stravu, protože nemám, pro příklad včera:
Mix gainer/protein
Trénink
Zase Mix
Kuřecí prsa, rýže
Kuřecí prsa rýže
Holandia, vločky, piškoty
Bagetka, sýr, klobaska, olivy
Tvaroh.
Samozřejmě se to točí podle dostupností, někdy trhaný kus prasete s kuskusem, někdy odpo stihnu protein když mi navazuje box. Někdy výlet s dětmi, tak jídlo v restauraci a nedat si řízek je hřích. každopádně 2x denně dotlačim maso a buď rýží nebo kuskus. Moje největší nemesis je spánek sem rád když dám v týdnu 4-5 hodin denně v kuse, někdy dost přerušovaných (2 malé nemocné děti zamávají se spánkem každého). Vstavam ve 3:50, 4:50 rozcvičení, 6:10 odcházím z fitka. V týdnu můžu podat max výkon co mi tělo dovolí, víkend regeneruju.
A teď k hlavní otázce: trénink mě baví a chci něco na 4dny 2+1, možná to je blbost, ale na kritiku tu budete vy.

PO: dřep 10x5, bench 10x6, doplněk 4x10 bic+ břicho
UT: military press 10x6, shyby 10x6, 4x lýtka rovnou do farm walk 40m
ST: volno, rád bych třeba 3 okruhy po 3 minutách airbike, veslo, švihadlo, ale to pravděpodobně zavrhnete.
ČT: mrtvoly 10x5, bradla 10x6, 4x max výpady s lehčí váhou, břicho
PA: tlaky na šikmé 10x6, shyby dlaněmi k sobě 10x6, 4x10 upazovani, lýtka
Víkend volno
Váhy s rezervou 1-2 opakování, co týden 2,5kg na osu nebo závěs k bradlu a shybum, případně dělat obtížnější provedení. pauza v průměru kolem 1:30. Můj cíl je nabrat na váze a nechci aby to byl úplný shit.
Je jasný, že někdy se trénink vynechá ať už kvůli nemoci nebo rodině, někde se toho sní méně protože se nestíhá, někdy se musí slupnout sušenka nebo páreček když je hlad a není nic po ruce, ale mám chuť, čas a motivaci. Takže prosím dá se to cvičit ten měsíc, dva a něco z toho vytěžit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Názor
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: