Nejlepší investice do posilování


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nejlepší investice do posilování  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Nejlepší investice do posilování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je víc adidas?
rukavice
15%
 15%  [ 8 ]
předplatné Muscle & Fitness
5%
 5%  [ 3 ]
lifterský boty
7%
 7%  [ 4 ]
pásek
19%
 19%  [ 10 ]
trhačky
5%
 5%  [ 3 ]
sypka!
28%
 28%  [ 15 ]
magnezium
17%
 17%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 8:25 am    Předmět: Nejlepší investice do posilování Odpovědět s citátem

Jaká je vaše prozatím nejlepší investice do věcí okolo cvičení, nebo do čeho se podle vás vyplatí nejvíc investovat? Diskuze je otevřena

Já teda krom bobulí a M&F v životě koupil skoro všechno, ale ty dva tisíce za boty z Goodliftu byly nejlíp investovaný peníze za posledních deset let.

Samozřejmě pokud člověk klopí zápěstí a drtí lýtka, to předplatný může mít taky smysl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1/ botky na dřep od goodliftu
2/ neoprénový bandáže na kolena a neoprénový šortky
3/ pořádnej pásek (ne ty fitness hrůzy z milimetr tlustý kůže)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ta anketa je hodne rozsahla a kdybych to mel brat od podlahy, tak zaklad je permanentka do fitka a zradlo, bez tohohle se neobejdes hehe. Boty ani hadry bych neresil, Lesukov taky drepuje 280kg s keckama od ťamanu... :) Pomucky jako pasek, trhacky atd. si musi poresit kazdej sam co potrebuje, nekdo jde vystrojenej na trening jak strongman a nekdo nepotrebuje nic, podle me je nejlepsi nepouzivat zadne supportery, clovek je podle me pak choulostivejsi a kdyby si to jednou nevzal, tak si pripada zranitelne atd... Takze jestlize nekdo nema vylozene s necim problem, tak sou nejake navleky na lokty, kolena atd. zbytecny, bohate stacuje teplakovka a nemachrovat v tilku a uplejch elastakach :)


Naposledy upravil hovnival dne út květen 03, 2011 9:42 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
podle me je nejlepsi nepouzivat zadne supportery, clovek je podle me pak choulostivejsi a kdyby si to jednou nevzal, tak si pripada zranitelne atd...


Ano s timhle se da souhlasit, nez clovek dosahne urcite svoji hranice, kdy uz to telo dal nechce a dava to hodne najevo. Ta hranice je u kazdyho jina, proto sprcky na klouby rozhodne nejsou zbytecnost. Plus s pribyvajicim vekem a odcvicenymi lety tuplem ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rukavice, dost se mi potí ruce, a bez nich činka klouže z rukou. Trhačky ani pás nepoužívám, M&F jsem četl 2 roky zpátky, magnésko používají asi ti, co zvedají velké váhy - ale pozor, v některých fitkách je zakázano.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
ale pozor, v některých fitkách je zakázano.


to pak neni fitko, ale buzna klub
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Frozz. napsal:
ale pozor, v některých fitkách je zakázano.


to pak neni fitko, ale buzna klub




Ta permice je dobrej nápad, to jsem zapomněl přidat - ale na druhou stranu bez ní si nezacvičíš, takže to de facto není investice (investicí rozumím v tomhle kontextu něco navíc co ti zkvalitní cvičení).

Rukavice jsem zahodil asi před dvěma lety, k ničemu nejsou a akorát to v nich klouže. Krom toho mrdá jen silnější pes, že...


Lesukov dřepuje v keckách, protože je to mužik a Rusko je velká země :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Frozz. napsal:
ale pozor, v některých fitkách je zakázano.


to pak neni fitko, ale buzna klub


Tam jde podle mých zkušeností spíš o to, jak jej používáš .... když nejsi prase, máš pevnou kostku v nějakém pytlíku nebo kabičce, a nic s tím nezasviníš, tak ti problémy nedělají snad nikde (aspoň já jsem nezažil). Když je někdo prase, tak bych ho hnal taky ... blbé je, že když se pár dobytků sejde, tak se majitel může nasrat, vydat zákaz pro všechny, a nelze se mu divit.

Jinak bych napsal mágo a opasek ... ale pokud někdo jede trenály spíš na svalovou vytrvalost, a ne na nějaká maxka, tak se bez opasku obejde, když zapomenu mágo, tak to jde taky. Neopreny jsou fajn, ale u nižších vah a většího počtu opakování mi skoro víc vyhovuje se před tréninkem pořádně promasírovat nějakým hřejivým sajrajtem.

BTW ... ty neoprénové šortky si neumím představit, to musí být člověk (Cízo ) zapařený až ....... . Tak maximálně u nějaké holky a místo neoprénu latex
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Yggu, latex? Blééé, myslel jsem že máš vkus
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cízo...napsal jsem na nějaké pěkné sexy holce !!!
Na TOBĚ bych ho fakt tedy vidět nechtěl .... stačej ty gay gumové kraťasy

A vkus mám, a to velmi vybraný, ač pokleslý
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu, rád bys moji podepsanou fotku v neoprénech, ale stydíš se říct a po PM ses bál mě oslovit, abych si třeba nemyslel že máš nějaké postranní úmysly. Tak já ti tu fotku s věnováním pošlu, jo?

Nsejme OT?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošli fotku přítelkyně, klidně i bez neoprénu a podpisu, a můžeš rovnou sem na fórum .
Nebo je snad někdo proti .

OT? TADY ... to jde???
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Stojany na drepy
2. Opasek
3. JC s delsima osama

(Doplnky vyzivy a zradlo nepocitam)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy - cvičíš doma jo?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mimochodom tiez si neviem predstavit cvicit v tych neoprenovych spodaroch. Ked som nosieval neopreny na kolena tak po docviceni som mal kolena uplne mokre. Cizo what's your secret?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nejlepší investice do posilování Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: