Neúspěšná dieta


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Neúspěšná dieta  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Neúspěšná dieta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
To ale neni preci pravda...

Co funguje 17ti letemu po dvou letech treninku, nebude fungovat o 20 let starsimu po dvou letech treninku. Co funguje pri hubnuti z 30% na 20% bf, nebude fungovat pri hubnuti z 15% na 10% bf, atd.

Co je na tom tezke pochopit, ze kdyz omezis kalorie, ze telo hure regeneruje, je slabsi a pada ti sila? Ze i podobne funguje pro telo nizky prijem sacharidu?

Tohle je diskuse o nicem. Koncim s tim. Libilo by se mi, kdyby lidske telo fungovalo tak, jak pises. To zase ano...


stymto suhlasim ale to nijak nevylucuje ze 20% prepad sily u naturala pokial nieje v poslednych 2 tyzdnoch pred kulturistickou sutazou je vysledok nedostatocnej regeneracie a pretrenovania ci uz na svalovej alebo nervovej urovni.

vid moj predchadzajuci prispevok o manzelke


totiz ked som v deficite tak nemozem ist rovnaky trening ako ked som v nadbytku takze spravny trening v diete bez problemov udrzi silu, ked tak s minimalnym silovym poklesom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
20% mi padne sila bezne, kdykoliv prejdu na lowcarb a snizim kalorie, abych hubnul.
Silovka neni do diety.


Ja na diéte padám dole veľmi podobne, ale netvrdím, že je to jediný možný scenár. Ak si niekto vyskladá jedálniček tak, že chudne a zároveň silneje, tak preňho lepšie.

Naposledy som spravil tak, že som na 8-10 týždňov úplne vyradil silový tréning, cvičil niečo iné a do toho zhadzoval. Schudol som zo 102 na 95kg. Potom ma to prestalo baviť.

V tomto momente ideš zasa silovku, samozrejme zo začiatku si slabý ako čaj ale jak začneš zasa poriadne jesť, tak sila ide hore a zároveň nejakú dobu trvá, kým sa zasa dostaneš na svoju pôvodnú hmotnosť.

V praxi nakoniec zistíš, že to trochu funguje, ale zasa žiadny zázrak sa nekoná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je těch 150 minut kardia tejdně nalačno a třeba v nějakym slušnym tempu, tak se při něm dá spálit hromada svalů, což by vysvětlovalo velkej pokles síly (v případě, že to ten člověk dělá "na přírodno").
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obeznichlapec


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli 150minut kardia týdně a o 500kcal méně (ale i to číslo před tím bylo MÁLO :D). Sry, nemám takové úžasné tělo jak někteří tady. Nicméně po 2 týdnech zapracovala svalová paměť...

PS: věděl jsem, že ztratím sílu, ale nečekal jsem že tolik :D Chtěl jsem zjistit jen kolik tuku ztratím když budu jíst lehoulince nad bazál s určitou stravou - žádný tuk jsem nezhubnul :D občas takhle blbnu :D (úplně vidím některé nadšence tady jak si tohle píší do deníčku a při příštím střetu mi to vpálí do monitoru) :D

Myšlenka byla ale taková, aby dotyčný neudělal tu samou chybu.

Vy tu fantazírujete o tom kolik kdo ztrácí, ale vždy když u nás někdo v posilovně 2 měsíce nepříjde, tak vypadá jak úplný začátečník, takže bych z toho zase nedělal tragédii. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vim, že sem články z t-nationu postuju asi otravně často, ale tenhle od Thibaudeaua je o chybách v dietě, který vedou ke zbytečnýmu pálení svalů. Není celej jen o kardiu nalačno, offtopic taky nejsem :)

https://www.t-nation.com/training/fasted-cardio-eats-muscle

Pokud je to TLTR, tak na konci je to vypíchnutý v 7 bodech stručně.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Neúspěšná dieta Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: