nevyspalý - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - nevyspalý - trénink  Úvodní stránka -> Trénink -> nevyspalý - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas, dneska po nocni, s tabletkou kofeinu a sparingem a od minula jsem se zlepsil v kazdem cviku o serii
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen doplním, je to i sugesci, můžeš se pocitově cejtit na hovno, ale v tréninku (při zvedání činek) se to neprojeví (síla apod.)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: pá leden 24, 2014 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o návyk organismu a aktuálního pocitu, taky je dost rozdíl mezi probdělou nocí u PC a brutální noční službě, kde dostaneš záhul fyzicky a psychicky ....

Jsem zdravotník a když mám noční pohotovost na sanitce, tak občas nezavřu oko a dostanu za noc fakt čočku, přesto se k ránu cejtim jako bych spal a trénink si dám, je pravda, že po tréninku dám sprchu, jídlo a nevím o sobě...ale při tréninku se cítím jak kdybych spal.

A když se na to necejtim, nejdřív spim a paka až cvičim (horší varianta, jsem pak línější )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: pá leden 24, 2014 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na druhou stranu pokud si 5x tydne reknes dneska nejdu protoze sem unaveny tak si jenom liny prase taky treba celou noc nezamhourim oka pak jdu do prace polamany a nechce se mi na trenink ale vetsinou staci odjet prvni 2 serie a telo se rozhybe a pak to jde ...trenovat unaveny je uplne normalni kdybych mel trenovat jenom kdyz unaveny nejsem tak chodim cvicit akorat v sobotu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá leden 24, 2014 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to asi jen o zvyku, ale kdyz jsem delaval nocni smeny, tak bych si nedokazal predstavit jit rano po praci trenovat a to i kdyz jsem si v praci obvykle mohl nejakou tu hodinku pospat. Dopoledne se ovsem spalo celkem blbe a vzbudil jsem se v jeste vic na hovno stavu nez jsem byl rano, i tak jsem ty treninky vetsinou dal normalne, unava se ale vecer dostavila obvykle jednou takova.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - nevyspalý - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: