Nováčkovská otázka.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nováčkovská otázka.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nováčkovská otázka.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scarpao


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 7:55 pm    Předmět: Nováčkovská otázka. Odpovědět s citátem

Ahoj, je mi 22 let, měřim 198 cm, vážim 100 kg a kromě pivního pupku jsem spíš štíhlejší postavy. Na posilovnu nemám čas a tak jsem teď začal dělat denně 4x25 kliků. Chci jenom slyšet nějaký názory, jestli to má cenu a když u toho vydržim třeba 3-5 měsíců, jestli budou vidět nějaký výsledky? Nechci obří svalstvo, jen se dát trochu do formy. Předem díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 8:02 pm    Předmět: Re: Nováčkovská otázka. Odpovědět s citátem

Budeš mít o maličko silnější triceps, prsa a ramena.... ale s postavou to neudělá téměr nic.
nahoru
Scarpao


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jsou nějaký další cviky pokud možno, abych je mohl dělat i doma, který bych k těm klikům mohl přidat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Merrao


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4x25kliků je pro úplného začátečníka, ale pokud dáš najednou jako úplný začátečník 25kliků na jeden zátah, zas tak blbě na tom nebudeš, takže doporučuju dělat kruhové tréninky, tak jak to dělají na bodyrock...
Nicméně když si seženeš základní cviky a budeš je cyklovat, máš to hotovo.
http://www.cviceni-doma.cz/cviky/
Prostě zkus
nohy-břicho-ruce, každý cvik minutu, šest koleček a máš to...nebo více cviků, méně kol, já nevímcovše...inspirace je dost na netu...

Mimochodem bez stravy a snahy to nepůjde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marekmazanek


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 4:10 pm    Předmět: Re: Nováčkovská otázka. Odpovědět s citátem

Scarpao napsal:
Ahoj, je mi 22 let, měřim 198 cm, vážim 100 kg a kromě pivního pupku jsem spíš štíhlejší postavy. Na posilovnu nemám čas a tak jsem teď začal dělat denně 4x25 kliků. Chci jenom slyšet nějaký názory, jestli to má cenu a když u toho vydržim třeba 3-5 měsíců, jestli budou vidět nějaký výsledky? Nechci obří svalstvo, jen se dát trochu do formy. Předem díky.



Docela bych ti doporučil menší investici - alespoň šikmou lavici - neni příliš drahá a dají se na tom dělat cviky které ti hodně pomůžou - jinak důležitá je chut že chceš něco dělat a nejlepší když ti pro začátek bude stačit že se ti zlepší fyzička :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nováčkovská otázka.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: