odtraneni tuku


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - odtraneni tuku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> odtraneni tuku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pijonyr


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 7:25 pm    Předmět: odtraneni tuku Odpovědět s citátem

Jsou to tri mesice co jsem zacal aktivne cvicit kazdy tyden jsem v posilovne 4x tydne jedu split pri kterem procvicim vsechny partie naprosto jsem zmenil stravovani presel jsem ze salamu tucnych syru a uplne vypustil snickers a cokolady ktere byly kazdy den.
Ted jim kazde rano ovecne vlocky na obed temer vzdy maso (hlavne kureci ale dam si i hovezi rybu obcas vepreve) a po treninku si dam dalsi maso s ryzi pred spanim tvaroh atd...

Vahy ktere zvedam leti nahoru dobre a posunuju se dal klasickym rychlym zacatecnickym tempem.
Vatim okolo 77kg na 173cm.
Nemam sedavou praci cely den jsem v pohybu.

Muj problem je ze na brise mam pneumatiku a celkove jsem cely "zatucneny" a svaly na me nejdou temer videt.
Kdyz treba zatnu biceps tak je sice tvrdy vubec nenaskoci jako ostatnim...

Je reseni me situace v behu? Zacit reba 2x tydne behat aby ten tuk ze me "spadl" a svaly se vyrisovaly?
Nekde jsem slysel ze beh neni idealni ze tim stratim to co jsem v posilovne nabral takze bych byl vdecny za vysvetleni...
Je mi jasne ze je posilovani beh na dlouhou trat a nic nejde hned ale chtel bych na zlepseni zacit hned abych se pribliz svemu cily.

predem diky za odpovedi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyrysovat dokazes jedine pomoci rovnice prijmu potravy... cim min prijmes a vic vydas pri trenalu, tim vic vyrysujes...

beh dobra vec, o tom ze se ti neco ztrati myslim nemuze byt rec, leda tak pri hodne dlouhych tratich typu maratonec:D

nejlepsi je tuky rozchodit, chuze je nejprirozenejsi pohyb..staci 30-45 minut denne svizne chuze, ne takove te lazo plazo:D:D ja treba roznasim 2x tydne letaky s batohem plnym papiru na zadech.. dobre se spaluje tuk..

jinak hodne stesti a uspechu! čest
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potom už záleží na mnoha okolnostech. Pokud chceš bezprostředně zhubnout a je jedno co, bude jedno i co jíš a co děláš. Ale to ty nechceš.

Proto doporučuji hodně zkvalitnit stravu, to zaprvé.
Pak, si jeden den spočítej obyčejný tvůj jídelníček, při kterém ani nehbneš, ani nepřibíráš. Ten pak zredukuj odebráním, ale ne rapidně. Z příloh odeber třeba 1/4 přílohy, záleží kolik si dáváš. Moc podrobné informace jsi neposkytl:)

Co se týká cvičení, bez nějakého speciálního tréninkového plánu - 3xtýdně posilovna, 3x týdně běh (k ránu, možná i před snídaní s lehkým nakopnutím abys neomdlel nedostatkem cukrů) a den volno.

Tohle je můj názor , ale možná je trochu subjektivní, jelikož trénuji víc jak 6x týdně.

Důležité je si vytipovat správný příjem jídla a hlavně mít kvalitní jídlo, pokud chceš mít tvrdé tréninky. Pak si myslím, že z větší míry nemusíš mít o svaly strach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pijonyr


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja cekal ze kdyz zmenin stravu tak ten tuk budu odbouravat ale za 3 mesice nevidim zadne zlepseni.
Nerikam ze je ta strava vypilvoana jako u profika obcas si dan klobasu na grylu nebo neco smazeneho ale toho je fakt minimum...
A pocitat presne prijem a videj bohuzel neni v mich silach jsem rad ze stiham praci posilovnu i to vareni.

Jak vidim bez toho behu se to ale neobejde.
Je moznost behat i v dnech kdy mam trenink nebo jen ve volnych dnech?
Treninky mam vzdy v odpolechnich hodinach koncim tak okolo 18h slo by si po tom dat treba pulku vecere hodinku odpocinout a jit behat nebo to nutne musi byt v tom volnem dnu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napiš, co si jedl poslední tři dny
nahoru
S-t-a-n-i-s-l-a-v


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pijonyr napsal:
Ja cekal ze kdyz zmenin stravu tak ten tuk budu odbouravat ale za 3 mesice nevidim zadne zlepseni.
Nerikam ze je ta strava vypilvoana jako u profika obcas si dan klobasu na grylu nebo neco smazeneho ale toho je fakt minimum...
A pocitat presne prijem a videj bohuzel neni v mich silach jsem rad ze stiham praci posilovnu i to vareni.

Jak vidim bez toho behu se to ale neobejde.
Je moznost behat i v dnech kdy mam trenink nebo jen ve volnych dnech?
Treninky mam vzdy v odpolechnich hodinach koncim tak okolo 18h slo by si po tom dat treba pulku vecere hodinku odpocinout a jit behat nebo to nutne musi byt v tom volnem dnu?


To je asi ten problém,že nemáš čas si spočítat jídelníček. Můžeš klidně běhat od rána do večera,ale pokud přijmeš v potravě tolik energie kolik za ten den vydáš,tak nic nezhubneš..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pijonyr


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza:


Dneska:
snidane: ovesna kase (ovesne vlocky, tvaroh, bliko, voda, trocha granka)
presnidavka: krajic chleba z florou
obed: peceny brambory s nejakym drezingem
snacina: 2 banany
tsnacina:unakova pomazanka (poz. maslo, tunak, cibule) s chlebem
vecere po treninku: 1 banan, kureci prsa s testovinami
pred spanim koktejl: tvaroh s bananem a mlekem/vodou

a v cera a pred vcerejskem si to presne nevybavim ale snidane byla urcite ovesna kase a kazdy den tam byla kureci prsa s ryzi nebo testovinami plus par baget ze zdrave vyzivi (jsou s tofu) a kazdy den tam urcite byl urcite koktejl tvaroh s bananem


Naposledy upravil pijonyr dne ne duben 29, 2012 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pijonyr napsal:
Dneska:
snidane: ovesna kase (ovesne vlocky, tvaroh, bliko, voda, trocha granka)
presnidavka: krajic chleba z florou
obed: peceny brambory s nejakym drezingem
snacina: 2 banany
tsnacina:unakova pomazanka (poz. maslo, tunak, cibule) s chlebem
vecere po treninku: 1 banan, kureci prsa s testovinami

a v cera a pred vcerejskem si to presne nevybavim ale snidane byla urcite ovesna kase a kazdy den tam byla kureci prsa s ryzi nebo testovinami plus par baget ze zdrave vyzivi (jsou s tofu)

Jídla:
1. radši si to nepředstavuju
2. tuky + sacharidy - chybí bílkoviny a celkově špatná kombinace
3. drezing? jako majoneza? chyběj bílkoviny + otřesná volba tuku
4. sacharidy nikdy nejíst bez bílkovin jako jídlo a tím spíš v dietě
5. to se dá udělat dobře
6. budiž, to by šlo
nahoru
pijonyr


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten obed byl dneska nouzovka protoze jsem na rychlo nic nevymyslel jinak je to vetsinou nemake maso plus treba ty brambory... (teda o vinekdech) pres tyden mam to maso na obed obden ale na vecery vzdy...
kdyz v tydnu nemam to maso na obed mam misto nej ty tofu bagety nebo treba tu tunakouvou pomazanku atd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celý mi to připadá nějaký zmatený a hektický
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pijonyr


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Celý mi to připadá nějaký zmatený a hektický


Mam zajem na tom aby to tak nebylo takze pokud mi poradis jak to mam dat do souvisloti tak budu velice rad...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S-t-a-n-i-s-l-a-v


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle není vůbec dietní jídelníček.. Doporučuji si místo jednoho,dvou běhání sednout,vzít kalkulačku a spočítat si podle určitých pravidel pořádný dietní jídelníček. Ušetříš si spoustu naběhaných kilometrů s daleko lepšími výsledky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár věcí:
1.Soustřeď se na text, aby tam nebylo tolik chyb, pak z toho bolí oči
2.Pročti fórum a shlédni pár jídelníčku, ten tvůj zdravou výživou nesrší
3.Když chceš hubnout, tak základní věc je, abys vydal více energie než příjmeš a do té doby, než si spočítáš kolik toho denně sníš, to nepujde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
S-t-a-n-i-s-l-a-v


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začni s bílkovinama,abys mě cca 2g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti denně...Pokud vážíš 77kg tak je to cca 154g bílkovin. Jako zdroje bych volil kuřecí/krůtí prsa,hovězí libové,tuňák ve vl.šťávě,filé,vaječní bílek,tvaroh,tvarůžky,cottage sýr...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pijonýre, navštiv sekci výživa, je tam toho 7 stránek, tak si od poslední strany projeď. Pak si vygůgluj tabulky výživových hodnot abys věděl, jakou má každá potravina hodnotu. A pak navštiv fórum a projeď si logy lidí, kteří absolvujou dietu. Protože tvý znalosti z výživy budou hodně špatný. Pohyb navíc je výborná věc ale strava je ta nejdůležitější věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - odtraneni tuku Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: