Otázka regenerace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Otázka regenerace  Úvodní stránka -> Trénink -> Otázka regenerace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vokr


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 5:13 pm    Předmět: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Zdravím, 2krát týdně chodím do posilky a v úterý chodím na hokej. Je lepší jít do posilky v pondělí nebo ve středu? Nebo-li den před hokejem nebo den po hokeji....díky za názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 8:18 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Co je priorita? Na jaký úrovni hraješ / chceš hrát hokej? Z toho vycházej...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 8:28 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Co je priorita? Na jaký úrovni hraješ / chceš hrát hokej? Z toho vycházej...

Hokej je jen zábava přes zimu jednou tejdně a hlavně potřebuju neco dělat jinak jen z posilovny přes zimu zdřevěním :D...jinak priorita je cvičení. Ale mě by zajímalo spíš jak bude lepší regenerace...omlouvám se jestli to tu je omýlané téma ale nepřišlo mi to tak...dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 8:34 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Pro aktivně cvičícího není fyz. aktivita 3x týdně žádný velký otřes co se týče regenerace, takže nemusíš mít obavy, že bys to nezvládal nebo že by tělo nestíhalo regenerovat. Ale asi by nebylo nejlepší dát v posilce nohy, a další den jít bruslit. Takže za mě osobně bych to prohodil a dal první hokej, a pak dorazit posilovnou.
Je to jen můj názor, někdo může mít jiný tak to neber jako nějaké dogma.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 8:44 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

ten hokej hrajete jak dlouho a jak intenzivně? jestli to je nějaký 2h bruslení jen tak, tak bych řekl, že je to irelevantní, kdy dáš tréning
nahoru
jir.ka


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:35 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
ten hokej hrajete jak dlouho a jak intenzivně? jestli to je nějaký 2h bruslení jen tak, tak bych řekl, že je to irelevantní, kdy dáš tréning


ja teda nevim, ale kdyz jsem si byl nedavno jen tak zabruslit na zimak, tak jsem z toho pekne cejtil nohy. navic hokej.... bych bral pomalu jak trenink nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:48 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

jir.ka napsal:
guruhonza napsal:
ten hokej hrajete jak dlouho a jak intenzivně? jestli to je nějaký 2h bruslení jen tak, tak bych řekl, že je to irelevantní, kdy dáš tréning


ja teda nevim, ale kdyz jsem si byl nedavno jen tak zabruslit na zimak, tak jsem z toho pekne cejtil nohy. navic hokej.... bych bral pomalu jak trenink nohou.

ono to je dost o zvyku... já jednu dobu chodíval i odpoledne a pak večer na dvě hodinky a bylo to úplně v pohodě
Ale je jasný, že když by někdo chodil nepravidelně, tak bude pak zničenej. To je všude... já když po zimě začnu běhat, fotbalovat apod. tak mám pár týdnů totálně zničený svaly na holeních, že skoro ani nemůžu chodit
nahoru
refresh


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 10:51 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Pro aktivně cvičícího není fyz. aktivita 3x týdně žádný velký otřes co se týče regenerace, takže nemusíš mít obavy, že bys to nezvládal nebo že by tělo nestíhalo regenerovat. Ale asi by nebylo nejlepší dát v posilce nohy, a další den jít bruslit. Takže za mě osobně bych to prohodil a dal první hokej, a pak dorazit posilovnou.
Je to jen můj názor, někdo může mít jiný tak to neber jako nějaké dogma.

Přesně tak, taky bych radši zařadil trénink, a teď mám na mysli hlavně nohy, až po hokeji, protože si živě dokážu představit ten zážitek z bruslení po poctivém tréninku nohou (z vlastní zkušenosti)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

posilovnu pred hokejem
at uz mas prioritu jakou chces
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:21 am    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
....


jj je to o zvyku. Nastesti mi fotbal nikdy nesel, tak takovyhle starosti nemam :D

Zpet k tematu: Tak dej tu posilku podle toho, jestli po hokeji nebo posilce citis nohy. Kdyz te jeste budou bolet, nema cenu je nejak zatezovat. Takze zkus a uvidis. A btw kdy davas ten druhej trenink?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 5:26 pm    Předmět: Re: Otázka regenerace Odpovědět s citátem

Lord_Martas napsal:

posilovnu pred hokejem
at uz mas prioritu jakou chces

dík ale zajímalo by mě proč. Nebo jestli víte článek, kde by to bylo trochu rozepsaný.


guruhonza napsal:

ten hokej hrajete jak dlouho a jak intenzivně? jestli to je nějaký 2h bruslení jen tak, tak bych řekl, že je to irelevantní, kdy dáš tréning

většinou na hodinku bez přestávky, ale hrajeme na 3/4hokej. hřiště, a je nás maximálně 3 na 3. Takže myslím, že se tam moc neflákám


jir.ka napsal:

Zpet k tematu: Tak dej tu posilku podle toho, jestli po hokeji nebo posilce citis nohy. Kdyz te jeste budou bolet, nema cenu je nejak zatezovat. Takze zkus a uvidis. A btw kdy davas ten druhej trenink?

Druhý trénink mám ve Čtvrtek, ale myslel jsem, že bych ho případně taky posunul o den posunul (na pátek)

Btw. Jinak díky i všem ostatním za reakce a jestli někdo víte o nějakým konkrétním seriozním článku k tématu tak sem s ním
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

silu premenujes v rychlost/pohyb/odraz a ne obracene
klasicka superkompenzace
(sice si myslis ze po te posilovne budes unaveny, ale kdyz si na to zvyknes bude to OK)
samozrejme ze nejezdit posilku do selhani :)

2 dny po sobe mit kvalitni trenink ok, potom to chce 2 dny odpocinku a nebo mene kvalitni trenink
napr: nejake aerobko, ci posilovna vrsku tela
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord_Martas napsal:
silu premenujes v rychlost/pohyb/odraz a ne obracene
klasicka superkompenzace
(sice si myslis ze po te posilovne budes unaveny, ale kdyz si na to zvyknes bude to OK)
samozrejme ze nejezdit posilku do selhani :)

2 dny po sobe mit kvalitni trenink ok, potom to chce 2 dny odpocinku a nebo mene kvalitni trenink
napr: nejake aerobko, ci posilovna vrsku tela

OK díky:) a o tý superkompenzaci si ještě něco počtu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Otázka regenerace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: