P/P/L 3x Týdně? Zajímá mě hlavně názor pana Ustinova........



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - P/P/L 3x Týdně? Zajímá mě hlavně názor pana Ustinova........  Úvodní stránka -> Trénink -> P/P/L 3x Týdně? Zajímá mě hlavně názor pana Ustinova........
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nocomply


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2018 4:16 pm    Předmět: P/P/L 3x Týdně? Zajímá mě hlavně názor pana Ustinova........ Odpovědět s citátem

Protože sleduji log pana Ustinova a on preferuje také minimalistiku.
1.PULL DAY
Deadlifts 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Barbell Rows 5x5
Chin Ups 5x10


2.PUSH DAY
Benchpress 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Overhead Press 5x5
Dips 5x10


3.LEGS DAY
Back Squats 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Front Squats 5x5
Romanian Deadlifts 5x10


Má význam tento trenink 3x týdně kde bude každá partie procvičená pouze 1x týdně nebo by bylo lepší FullBody?

1.DEN (Zaměřění na Dřep)
Back Squat 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Barbell Row 5x5
Dips 5x10


2.DEN (Zaměření na Bench)
Benchpress 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Back Squat 5x5
Chin Ups 5x10


3.DEN (Zaměření na Tah)
Deadlift 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2
Overhead Press 5x5
Back Squat 5x10


- zdá se mi to jednoduchý a myslím, že to má i hlavu patu...základní cviky, žádný zbytečný blbosti...myslim, že je tam jak silovější část tak i více hypertrofie...na velkou trojku jsem zvolil rampu větší objem práce...zbytek s konstantní váhou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uplne se cervenam, potesil jsi me stare srdce, potesil

z toho co pises, rozhodne druha varianta, FullBody
jenom bych se pozastavil nad pocty opakovani
pokud je tvoje priorita sila, proc mit u hlavniho cviku zbytecne desitky?
rozhodni se, proc delas ten cvik a podle toho vol serie i opakovani s konstatni vahou
klidne muzes vsechno 5x5 jenom si pohrat s nastavenim intezity (hlavni 80%, druhy 70%, treti 60%)
druha moznost by byla Prilepinova tabulka ( http://powerlifting.ronnie.cz/c-3835-teorie-ruskeho-siloveho-treninku-prilepinova-tabulka.html )
treti moznost me napada FEST 4x8, 6x6, 8x4 ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-20305-freimen-s-fest-nova-generace-silove-objemoveho-treninku.html )
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tannhauser


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja do toho nechci moc zabrusovat abych pak nemusel vybrusovat ale jet v delsim casovem horizontu jen nejakych 9 cviku a rict ze "to ma hlavu a patu" mi prijde na hlavu. Jo jasne mas tam ty vsemi vychvalovane vicekloubove cviky, gratuluji. Ale jed to delsi casovy horizont a udelas si takove dysbalance, ze se budes divit. Nehlede na to, ze jakykoliv progres, ktery temito cviky zaznamenas, bude progres jen na techto cvicich, ale nikoliv tvoji celkove vykonosti. V lidskem tele je tolik svalu, ze je timto nikdy nemuzes vsechny zahrnout. A to, ze tyto svaly nejsou velke, nejdou uplne moc videt ci nezvedaji velkou vahu neznamena, ze ti to v budoucnosti nevrati.

PS. p. Ustinova nesleduji. Pokud vsak cvici timto zpusobem, tak mozna zacnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano i ne
v globalu s tebou souhlasim
snazim se trening osekat na to nejdulezitejsi: a v treningu vetsinou nejezdim vic nez tri ctyri cviky, pricemz podstatne jsou vetsinou dva na ktere se soustrediim, jeden je na "zahrati" a nakopunuti a pak nejake doplnky
nicmene docela casto se bud v posilovne nebo v normalnim zivote objevi i neco jineho, co to spestri (beh, plavani, kolo, ruzne blbnuti s KTB, velkou osou, jednoruckama, svihadlem...), proste jebnuty crosfitak
v mem veku uz chci zustat zdravej abych mohl trenovat, nejake velke rekordy se lamat nechystam
pro me je cesta cilem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tannhauser


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tim spestrenim je to pak o necem jinem To pak da rozum, ze v posilovne se potom soustredis jen na to, k cemu je nejlepsi. Snad tam neco takoveho ma aj tvuj uctivac
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
uplne se cervenam, potesil jsi me stare srdce, potesil

z toho co pises, rozhodne druha varianta, FullBody
jenom bych se pozastavil nad pocty opakovani
pokud je tvoje priorita sila, proc mit u hlavniho cviku zbytecne desitky?
rozhodni se, proc delas ten cvik a podle toho vol serie i opakovani s konstatni vahou
klidne muzes vsechno 5x5 jenom si pohrat s nastavenim intezity (hlavni 80%, druhy 70%, treti 60%)
druha moznost by byla Prilepinova tabulka ( http://powerlifting.ronnie.cz/c-3835-teorie-ruskeho-siloveho-treninku-prilepinova-tabulka.html )
treti moznost me napada FEST 4x8, 6x6, 8x4 ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-20305-freimen-s-fest-nova-generace-silove-objemoveho-treninku.html )

diky moc, hele me uz asi FB byl smazan uz asi 5let ho nepouzivam, nebavi me to...nicmene jedinej tvuj log sleduju kdyz jsem prijdu mam rad minimalismus...nekdo pise ze je potreba procitit blablabla...me bavi na trenink maximalne 3 poradny cviky a zbytek kdyz je energie tak nejaky upazovani nebo nejaky ruce, ale vetsinou energie nejni...cvicim sice jenom prevazne drepy, bence, military pressy, tahy, přítahy shyby a bradla a to z toho duvodu ne ze to nekdo nekdy nekam napsal ze jsou to nejlepsi cviky, ale ty cviky me proste bavi nejvic...me zase nebavi stroje kladky...to mi nic nedava...ptal ses me proc u zakladnich cviku mam pyramidu...vzhledem k tomu, ze z konstanti vahou jezdim porad v ruznych parametrech jako je 8x3, 5x5, 6x6, 4x7.....tak jsem si rekl ze pro zpeztreni pro zmenu bych si mohl dat prvni cvik pyramidu tzv. 10 serii 10,10,8,8,6,6,4,4,2,2 a zbyle dva cviky s konstantni vahou 5x5 a 5x10...reknu ti mam za sebou druhy tyden a ten trenink me bavi jak me jeste snad nic nebavilo...myslel jsem si ze to bude pohodicka ze sdi dam nejasky doplnky ale jsem dycky tak zdimlej ze mi uz nezbyva energie....no nic diky za nazor s mej se fajn a diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako prvni by ses mel snazit zustat zdravy, prot ta pestrost
a druha vec je, ze te to ma bavit
pokud je oboji splenno, nezbyva, nez poprat at si to uzjes a hodne stesti
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - P/P/L 3x Týdně? Zajímá mě hlavně názor pana Ustinova........
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: