Pajasův log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 202, 203, 204  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pajasův log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pajasův log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze nebudete vsichni resit jenom tu diru na prdeli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.10.2010 Butovice

trénink: chaos

A ) supersérie - přítahy s velkou činkou v předklonu, tlaky s jednoručkami na šikmé lavici (30°)
- přítahy
60kgx14
80kgx10opak x5sérií

- tlaky
20kgx20
30kgx14
32,5kgx10
35kgx6
32,5kgx8
30kgx10

B) stahování horní kladky na prsa širokým nadhmatem
50kgx16
65kgx10opak x3série

C) supersérie - benchpress na rovné lavici + přítahy spodní kladky v sedě
- bench
70kgx9
70kgx8
70kgx8
70kgx6

- přítahy
70kgx13
70kgx12
70kgx11


prsa - stále trvající a zhoršující se mizérie
záda - docela dobrý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě ty dřepy přišly OK. Záda rovný, kolena se neviklaj, hloubka supr.

Akorát mi přišlo, že v tom fitku strašně fouká vítr, jak ses klepal mezi jednotlivejma reps. Při tom tuším 7. opakování ses skoro zastavil, seš dobrej, žes dojel ještě další opáčko, já už bych asi raději skončil.

BTW: Víš o tom, že máš děravý tepláky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Mě ty dřepy přišly OK. Záda rovný, kolena se neviklaj, hloubka supr.



no když jsem na to potom koukal, tak ty záda uplně ideálně rovný nebyly, někdy si trochu pomůžu takovým menším předklonem a překonám mrtvý bod pohybem v zádech, ale to snad postupně nějak doladím.
Dik za komentář
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, ten předklon tam je, ale IMHO nic hroznýho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21.10.2010 Butovice

trénink: mrtvola + něco

1.mrtvola
rozcvičení:
20kgx10
40kgx10
60kgx10
100kgx10
140kgx8
pracovní série:
160kgx6 (poprvé jsem dal 6 opakování s pokládáním)
170kgx4sériex 3 opakování (vše s pokládáním)

(spokojenost, 170kg je váha, kterou vím, že bezpečně dávám, takže s tím nemám takový mentální problém jako se 180kg)

2.na střídačku série -ramena + záda - tlaky s jednoručkami v sedě + shyby na stroji s dopomocí
tlaky s jednoručkami:
10kgx20
17,5kgx14
22,5kgx10
25kgx7
25kgx7
25kgx6
20kgx11
shyby s dopomocí:
2série x 11x vl.váha-20kg
3série x 10x vl. váha-20kg

3.upažování v sedě
7,5kgx16
12,5kgx8 (špatná technika, nedotažení nahoře)
10kgx14
10kgx12


levé rameno dnes docela v pohode.
mezi sériema mrtvoly jsem si dal několik kombinací pumpovacích sérií různých cviků na rotátory manžety, upažování a předpažování s velmi lehkými váhami (max. do 5kg)
kupodivu mám s ramenem mnohem větší problém při cvicích na kozy než při samotném tréninku ramen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty drepy jsou masakr, myslel jsem, ze je tak po 3. opakovani konec a ty jsi dal jeste dalsich 5 a bez jisteni Imho cvicis vse zbytecne moc na krev, nebojis se zraneni? viz treba ty mrtvoly...

jinak ale pekny
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 4:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty drepy jsou takovej muj specifickej (asi blbej) styl
Nahore strasne moc dlouho funim nez dam dalsi opakovani.
Naoko to vypada mozna jako "hardcore", ale ve skutecnosti nejsem schopnej udelat kloudnou souvislou radu po sobe jdoucich opakovani bez ztraty napeti ve svalech

Na ty mrtvoly si musim dat pozor, po vcerejsku me boli spodni zada

Jinak dik za uznani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.10.2010 Butovice

dnes odpočinkový trénink

1. břicho - 4 série , v přestávkách rehabilitační a pumpovací cviky na ramena

2 . supersérie triceps + biceps - kliky na bradlech + zdvihy v sedě na přístroji s oporou loktů
- kliky
12x vl. váha
11x vl. váha
7x vl. váha + 10kg
7x vl. váha + 10kg
5x vl. váha + 10kg, shození zátěže a 5x vl.váha
- biceps zdvihy
20kgx16
30kgx12
35kgx10
40kgx6

3. supersérie triceps + biceps - bench na úzko + bicepsové zdvihy ve stoje
- bench na úzko
40kgx20
60kgx11
70kgx8
70kgx8
70kgx8
70kgx6 + 60kgx6
- bicák
krátká osa + 20kg x 16
krátká osa +30kg x 12
krátká osa + 35kg x 8
krátká osa + 30kg x 10

4. střídavé bicepsové zdvihy s JČ v sedě
2 série 20kgx12 (6 opakování na 1 ruku)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten dřep na videu není nijak hrozný, docela to jde. Jen bych se zeptal na pár věcí.

1. Ten úchop, který není zas tak dobře vidět, není moc úzký? A nemáš to položeno moc u krku?

2. Proč měníš hloubku dřepu? A není ta hloubka přílišná? Zatěžuješ hodně vazy a přínos k síle to nemá.

3. Nevadí ti, že dřepuješ moc ve stojanu? Nezkusils sis trochu víc odstoupit?

4. Ty pauzy kdy nejspíš medituješ slouží k čemu? Aby sis nahoře sedmkrát přeříkal mantru? Pomáhá to?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Reichenberg: Hloubka není nikdy přílišná. Ten termín neexistuje. Podle mne zase třeba kolena zatěžuje mnohem více zastavení pohybu v prostředku dráhy.
Dřepem na paralelu vybuduješ sílu pouze v tom zkráceném pohybu, jakmile se ale pak dostaneš níž (ať už záměrně, či naopak)...tak jsi ze hrya uvědomíš si, jak předimenzovaná byla tvá představa o své skutečné dřepovací síle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 4:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reichenberk napsal:
Ten dřep na videu není nijak hrozný, docela to jde. Jen bych se zeptal na pár věcí.

1. Ten úchop, který není zas tak dobře vidět, není moc úzký? A nemáš to položeno moc u krku?

2. Proč měníš hloubku dřepu? A není ta hloubka přílišná? Zatěžuješ hodně vazy a přínos k síle to nemá.

3. Nevadí ti, že dřepuješ moc ve stojanu? Nezkusils sis trochu víc odstoupit?

4. Ty pauzy kdy nejspíš medituješ slouží k čemu? Aby sis nahoře sedmkrát přeříkal mantru? Pomáhá to?


V prvni rade dik za komentar

add1) úzký úchop mi pomáhá držet rovná záda (alespoň mám ten pocit) stejně tak jako položení činky vysoko na trapézech

add2) u hloubky nevím. Naučil jsem se dřepovat až dolů a jinak to neumím. Jak jsem psal jinde když to zastavím pod paralelou tak se nahoru už nezvednu

add3) vzhledem k tomu, že jsem už několikrát musel činku odkládat dole ve dřepu, tak si myslím, že dřepovat ve stojanu je pro mě věc nutnosti

add4) za ty pauzy jsem už několikrát dostal vynadáno od různých lidí. Musím to nějak odstranit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Úzký úchop. Asi to máš vyzkoušené, pokud se při úzkém úchopu cítíš stabilněji, proč ne, otázka je nakolik se jedná o realitu a nakolik o subjektivní pocit, rovnováha by se ale při nižším položení a širším úchopu měla naopak zlepšit. Nohy jsou na šířku ramen? Na tom mulťáku u posledního videa to vypadá, že tlačíš silně na jednu stranu a mít v tu chvíli na rameni volnou tak myslím spadneš na pravou stranu

2. Hloubka je asi spíš dána tím, co chceš posílit, ne? Pokud jedeš úplný dřep, tak dole zabírají hlavně gluty a současně je velká zátěž na vazy kolena, které táhnou celou zátěž - ta se jinak rozloží i do tibie. Čím ostřejší úhel kolena, tím větší zátěž na čéškový vaz. Na mě to dělá dojem jako kdybys dole zabral přes gluty, vyšvihl se a ve chvíli kdy se dostaneš výš a mají pořádně zabrat kvadricepsy, tak na to buď nejseš nějak vnitřně nachystán, nebo nemáš čím zabrat. Naloženo máš tak 130 -140 kilo? To by ale na ty zjevně silné nohy neměl být zas tak velký problém?

3. S tím dřepováním ve stojanu to chápu,jen se mi zdá, že ten pohyb to ovlivňuje, jako kdybys dřepoval podle stojanu, ne podle těla. Možná nějaký špatný návyk z mulťáku? Motorika?

4. Někdes psal, že máš nejspíš slabý vršek těla. Tady to ale vypadá na spodek a střed. Co přesně si představuješ pod pojmem vršek těla?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
za ty pauzy jsem už několikrát dostal vynadáno od různých lidí. Musím to nějak odstranit.

ty pauzy nicemu nevadi, u tezsich vah to tak delaji prakticky vsichni
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
spekounP napsal:
za ty pauzy jsem už několikrát dostal vynadáno od různých lidí. Musím to nějak odstranit.

ty pauzy nicemu nevadi, u tezsich vah to tak delaji prakticky vsichni

Ty pulminutové pauzy ničemu nevadí asi fakt jen egoistum. Co tak si naložit o X KG více a dělat ty pauzy minutové? Rovnováha asi neexistuje ale dělat opakování / technicky ne 100 % / 5 vteřin a odpočívat pul minuty před dalším, no to není zrovna naučná, ukazková ideální, prostě absolutně žádná série.
At to vyhovuje komu jak chce, myslím že todle je přesně ta ukázka jak dřepy zkrátka necvičit už jen proto že je plno jiných chytřejších zpusobu ale abych nikoho nenaštval. ANO - i tak se dá c v i č i t ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pajasův log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 202, 203, 204  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: