Pár rád (výživa, trénink)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pár rád (výživa, trénink)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pár rád (výživa, trénink)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ntn


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 7:18 pm    Předmět: Pár rád (výživa, trénink) Odpovědět s citátem

Ahoj,

je mi 21, mám 175 cm, 68 kg a cvičím rok. Když jsem začínal, vážil jsem 60kg. Cvičím 3 týdně ve fitku a 2x týdně doma (břicho). V poslední době jsem se však s růstem zastavil a dál již nepřibírám. Chtěl bych se proto zeptat na další doplňky stravy, které by mi mohly pomoci a zda je to vůbec správná cesta.

Trénink vypadá cca takto:
po - hrudník, ramena
st - biceps, záda
pá - nohy, triceps

Jídelníček mám zhruba následovný:
ráno musli s mlékem / piškoty,
ke svačině tvaroh / piškoty / mléko,
oběd většinou těstoviny nebo rýže s kuřecím masem,
další svačina podobné té co ráno, sem tam proteinová tyčinka,
po tréninku banán (y),
k večeři podobný obědu nebo těstoviny s tuňákem.

Nyní užívám protein WPC 80 před spaním, ráno multivitamin V44 vita complex (víc jak 3/4 roku oba suplementy).

Měl bych používat další doplňky jako gainer / BCCA? Třeba potréninkový nápoj (gainer?)? Něco jsem již četl na netu, ale rád bych poprosil o další názory a připomínky. Jinak bych se zřejmě označil za ektomorfa, alespoň podle toho co jsem četl :)

Díky za každý příspěvek / námět / radu / ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to jednoduchy, proste toho zer vic..

jinak rano k tomu jidlu pridej protein, po treninku muzes dat gainer, pred spanim by se hodil spis viceslozkovej protein, mic. kasein nebo tvaroh..

edit: ty piskoty by bylo vhodnejsi nahradit kvalitnejsim zdrojem sacharidu, treba vlockama
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pár rád (výživa, trénink)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: