Pavel Bém na předsedu ODS...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavel Bém na předsedu ODS...  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Pavel Bém na předsedu ODS...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěli byste, aby byl zvolen předsedou ODS?
Ano
36%
 36%  [ 11 ]
Ne
30%
 30%  [ 9 ]
Je mi to jedno
33%
 33%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:

Tak proč jsi vlastně ODS volil ?
Tlustý? Taky jsem si říkal, že to štěkání s Topolánkem jsou jen osobní antipatie, ale po kauze "Morava" jsem přesvědčen, že tlustý je prostě k...a.


Protože kdyby to neudělal, stejně jako třeba já, tak Jyrka se starým agentem Filipem neměli 100, ale 101. A taky HODNĚ lidí věřilo, že se ODS v opozici poučila a pochopila, jak se musí chovat k lidem....ale jak to vypadá, tak tam jen vyhládla.

O Tlustém žádné iluze....třeba ta jeho taškařice s půjčkou na barák....ale konkrétně v kauze Moravu bych mu nic nevyčítal, a z té stávající kumpanie mne štve jednoznačně nejméně.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:

Tak proč jsi vlastně ODS volil?
Tlustý? Taky jsem si říkal, že to štěkání s Topolánkem jsou jen osobní antipatie, ale po kauze "Morava" jsem přesvědčen, že tlustý je prostě k...a.


Tlusty souhlasil s vyrobou fiktivniho bulvarniho materialu a cekalo se, kdo se chytne a chytl se Morava. Jestli ti prijde, ze je kurva, ze se necha fotit ve virivce s figurantkou ..
Proc jsem ods volil? Pac je mi nejbliz a nechtelo se mi vyhazovat hlas strane, ktera by stejne nemela sance.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
YUD napsal:

Tak proč jsi vlastně ODS volil ?
Tlustý? Taky jsem si říkal, že to štěkání s Topolánkem jsou jen osobní antipatie, ale po kauze "Morava" jsem přesvědčen, že tlustý je prostě k...a.


Protože kdyby to neudělal, stejně jako třeba já, tak Jyrka se starým agentem Filipem neměli 100, ale 101. A taky HODNĚ lidí věřilo, že se ODS v opozici poučila a pochopila, jak se musí chovat k lidem....ale jak to vypadá, tak tam jen vyhládla.

O Tlustém žádné iluze....třeba ta jeho taškařice s půjčkou na barák....ale konkrétně v kauze Moravu bych mu nic nevyčítal, a z té stávající kumpanie mne štve jednoznačně nejméně.


Moje otázka byla myšlena jinak. Jestliže jeden člověk ve straně, kterou volil zapříčiní, že už ji volit nebude znamená, že se rozhodl podle lidí a ne podle programu, což je v parlamantních volbách poněkud blbost.

Za kauzu Morava bys Tlustému nic nevyčítal? a To, že natočil videou, které mělo být vějičkou, čímž se dopustil jednání navádějícího k vydírání a korupci je košer? Toto je, milý yggu, u nás trestný čin, jen tak mimochodem...
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
YUD napsal:

Tak proč jsi vlastně ODS volil?
Tlustý? Taky jsem si říkal, že to štěkání s Topolánkem jsou jen osobní antipatie, ale po kauze "Morava" jsem přesvědčen, že tlustý je prostě k...a.


Tlusty souhlasil s vyrobou fiktivniho bulvarniho materialu a cekalo se, kdo se chytne a chytl se Morava. Jestli ti prijde, ze je kurva, ze se necha fotit ve virivce s figurantkou ..
Proc jsem ods volil? Pac je mi nejbliz a nechtelo se mi vyhazovat hlas strane, ktera by stejne nemela sance.


Ano, přijde, viz můj příspěvek.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

katzenka napsal:
jnerez napsal:
Bém už se na to křeslo třese hodně dlouho . To je z bláta do louže, ale jen dobře... a volby 2010 jsou naše... , jako ty letošní!



rekla bych ze je na to trochu brzo:D


pochopitelně

jen si šťouchám do voličů modré šipky .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:
Za kauzu Morava bys Tlustému nic nevyčítal? a To, že natočil videou, které mělo být vějičkou, čímž se dopustil jednání navádějícího k vydírání a korupci je košer? Toto je, milý yggu, u nás trestný čin, jen tak mimochodem...


aha a kdyz zapomenes mobila nebo radio v aute a nekdo ti to vybere, tak je to tvoje vina .. vlastne si ho taky navadel. Tlusty ten material nenabizel .. aspon ne on primo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
YUD napsal:
Za kauzu Morava bys Tlustému nic nevyčítal? a To, že natočil videou, které mělo být vějičkou, čímž se dopustil jednání navádějícího k vydírání a korupci je košer? Toto je, milý yggu, u nás trestný čin, jen tak mimochodem...


aha a kdyz zapomenes mobila nebo radio v aute a nekdo ti to vybere, tak je to tvoje vina .. vlastne si ho taky navadel. Tlusty ten material nenabizel .. aspon ne on primo.


To srovnání myslíš vážně? Já nemluvím o teorii, navádění ke korupci a podplácení JE u nás trestný čin.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne si nepamatuju jak to bylo, bych musel hledat stary clanky a nerad bych se hadal za neco, co nebyla pravda. Co si ale pamatuju, ze Tlusty je v tom dle myho nazoru nevinne. A at uz je nasranej kvuli tomu, ze neni ministr nebo skutecne kvuli tomu, ze ods se silne diky koalici odklonila od svyho programu, tak on je jeden z mala, ktery to pripomina .. a co vic i hlasite.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konny


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký konkrétní trestný čin podle tebe Tlustý spáchal?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
presne si nepamatuju jak to bylo, bych musel hledat stary clanky a nerad bych se hadal za neco, co nebyla pravda. Co si ale pamatuju, ze Tlusty je v tom dle myho nazoru nevinne. A at uz je nasranej kvuli tomu, ze neni ministr nebo skutecne kvuli tomu, ze ods se silne diky koalici odklonila od svyho programu, tak on je jeden z mala, ktery to pripomina .. a co vic i hlasite.


Asi takhle: Pan Tlustý si řekl, že když už ho nechce ani vlastnií strana, tak jim to před volbama pěkně osladí a vzejde z toho sám čistej jako lilium. Tak se nechal natočit s babou ve výřivce a pak to (jistěže ne osobně) nabízel jako důkaz, jakej je Tlusťoch kurevník, že se peleší s děvkama apod. A čekal, kdo se chytne. Chytl se toho jeden agilní mlaďoch, co chtěl rychle udělat kariéu, ale to je jinej příběh, Morva byl spíš tragéd, co sem mu vymkla z rukou jeho hra na vojáčky. Podstatou je, že i kdyby to, co Tlustý udělal bylo podle zákonů košer (což není), tak i z lidskýho pohledu je to kurvárna celkem silnýho kalibru.
Nebo si myslíš, že Tlustý je ten jedinej čestnej paladin v ODS, kterýmu jde o to, aby ODS nezrazovala své ideály?
K odklonu od ideálů: Dokud bude náš volební systém produkovat koaliční vlády s křehkou většinou, nemůžeme od žádné strany čekat důsledné plnění programu.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUDe...tam to je a bylo jeden proti druhému a kdo z koho. A tresta kvůli tomuhle do knihovny hledat nepudu, ale za sebe musím upřímně prohlásit, že situace.....

vemu holku do vířivky, nechám se s ní nafotit, dovolím fotografovi ať ji někomu nabídne, a čekám kdo se chytne, a místo toho aby mi o tom přišel říct (což bych od kolegy čekal), tak si s tím začne hrát na Bonda..

...mně na tom fakt nic zlého nepřijde. Je to stejné, jako kdyby už byl konečně uzákoněn institut agenta provokatéra....nabídnu úplatek..policajtovi, na úřadě, u přijímaček....a kdo se chytne se chytne. Když bude rovnej, tak bude v pohodě....když ne, dobře že se chytil.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:


Asi takhle: Pan Tlustý si řekl, že když už ho nechce ani vlastnií strana, tak jim to před volbama pěkně osladí a vzejde z toho sám čistej jako lilium. Tak se nechal natočit s babou ve výřivce a pak to (jistěže ne osobně) nabízel jako důkaz, jakej je Tlusťoch kurevník, že se peleší s děvkama apod. A čekal, kdo se chytne. Chytl se toho jeden agilní mlaďoch, co chtěl rychle udělat kariéu, ale to je jinej příběh, Morva byl spíš tragéd, co sem mu vymkla z rukou jeho hra na vojáčky. Podstatou je, že i kdyby to, co Tlustý udělal bylo podle zákonů košer (což není), tak i z lidskýho pohledu je to kurvárna celkem silnýho kalibru. .


Tak nejsem člověk..mně to jako kurvárna nepřijde...protože nalítnou a odnést to může jedině hajzl, kterému to patří. Jako když si děda dá do chalupy samostříl, protože mu ji 11x vykradli, nějakej vágus to zkusí do tuctu, a skončí v truhle. Žádná škoda a systém, který za tohle toho dědu buzeruje a chce odsoudit, je špatný systém.

A k programům a volení podle nich .... já jsem skromnej, mně bude stačit, když uvidím, že se politici chovají slušně, nedělají z lidí blbce, a když už žerou, tak alespoň nemlaskaj a nesmějou se ostatním do xichtu. Do doby, než se tohle nenaučí, mi s programem můžou....stejně jim na něj nezbývá čas.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
YUDe...tam to je a bylo jeden proti druhému a kdo z koho. A tresta kvůli tomuhle do knihovny hledat nepudu, ale za sebe musím upřímně prohlásit, že situace.....

vemu holku do vířivky, nechám se s ní nafotit, dovolím fotografovi ať ji někomu nabídne, a čekám kdo se chytne, a místo toho aby mi o tom přišel říct (což bych od kolegy čekal), tak si s tím začne hrát na Bonda..

...mně na tom fakt nic zlého nepřijde. Je to stejné, jako kdyby už byl konečně uzákoněn institut agenta provokatéra. ...nabídnu úplatek..policajtovi, na úřadě, u přijímaček....a kdo se chytne se chytne. Když bude rovnej, tak bude v pohodě....když ne, dobře že se chytil.


Na tohle jsem přesně narážel. Tuším, že na Slovensku to uzákoněné je, ale upřímně doufám, že tady to nikdy nebude! Kam bychom přišli?
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konny


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ale původně (podle té reportáže) chtěl jít Tlustý za Topolánkem a na schovaný diktafon zachytit jakýkoliv kompromitující materiál, primární zájem tedy nebyl odhalit hajzly v rámci ODS, ale prostě potopit Topolánka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:

Nebo si myslíš, že Tlustý je ten jedinej čestnej paladin v ODS, kterýmu jde o to, aby ODS nezrazovala své ideály?
K odklonu od ideálů: Dokud bude náš volební systém produkovat koaliční vlády s křehkou většinou, nemůžeme od žádné strany čekat důsledné plnění programu.


jo s timhle souhlasim. No mozna tvrzeni, ze kdyz Bem v cele, volit je nebudu je prehnany .. ale je fakt, ze toho bych tam videl jeste min radsi jak momentalne Topolanka. A ze tam musi jit nekdo jinej je celkem jasny.
A cistej neni nikdo, nikde .. anebo spis naporad ;) o tom si fakt iluze nedelam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavel Bém na předsedu ODS... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: