PayPal



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PayPal  Úvodní stránka -> Ostatní -> PayPal
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Profil


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 12:23 pm    Předmět: PayPal Odpovědět s citátem

Vie mi niekto prosim vas vysvetlit ako funguje PayPal a kto z nim ma skusenosti nech povie co a ako. Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Funguje to tak ze si tam zaregistrujes svou vlastni kreditni kartu das tam naky ty cisla co mas na ni napsany tim padem vlasne jakoby propucis tomu obchodu na dalku tu kartu jako kdyz platis a oni si odectou love a jeto...
Nikdy sem s tim nemel problem je to v pohode...potrebujes to na ebay nebo na co?


Naposledy upravil Bazzy dne pá září 21, 2007 1:04 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomDelonge napsal:
Funguje to tak ze si tam zaregistrujes svou vlastni kreditni kartu das tam naky ty cisla co mas na ni napsany tim padem vlasne jakovy propucis tomu obchodu na dalku tu kartu jako kdyz platis a oni si odectou love a jeto...
Nikdy sem s tim nemel problem je to v pohode...potrebujes to na ebay nebo na co?


je to fakt duveryhodny??? ja prave jsem nasel jedinej shop kterej prodava mikiny red devils team tak je nekde v japonsko a da se to pres pay pal ale bojim se ze mne to vycisti kartu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
TomDelonge napsal:
Funguje to tak ze si tam zaregistrujes svou vlastni kreditni kartu das tam naky ty cisla co mas na ni napsany tim padem vlasne jakovy propucis tomu obchodu na dalku tu kartu jako kdyz platis a oni si odectou love a jeto...
Nikdy sem s tim nemel problem je to v pohode...potrebujes to na ebay nebo na co?


je to fakt duveryhodny??? ja prave jsem nasel jedinej shop kterej prodava mikiny red devils team tak je nekde v japonsko a da se to pres pay pal ale bojim se ze mne to vycisti kartu


posli odkaz...pokud je to nakej vetsi obchod internetovej seriozni tak by to melo byt v pohode...horsi je to ze se muze posrat posta...me takhle jednou nedoslo triko ale to me posilal nakej srac z Los Angeles a budto to nak zkurvil nebo to nosi nakej nas celnik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomDelonge napsal:
m4l napsal:
TomDelonge napsal:
Funguje to tak ze si tam zaregistrujes svou vlastni kreditni kartu das tam naky ty cisla co mas na ni napsany tim padem vlasne jakovy propucis tomu obchodu na dalku tu kartu jako kdyz platis a oni si odectou love a jeto...
Nikdy sem s tim nemel problem je to v pohode...potrebujes to na ebay nebo na co?


je to fakt duveryhodny??? ja prave jsem nasel jedinej shop kterej prodava mikiny red devils team tak je nekde v japonsko a da se to pres pay pal ale bojim se ze mne to vycisti kartu


posli odkaz...pokud je to nakej vetsi obchod internetovej seriozni tak by to melo byt v pohode...horsi je to ze se muze posrat posta...me takhle jednou nedoslo triko ale to me posilal nakej srac z Los Angeles a budto to nak zkurvil nebo to nosi nakej nas celnik


vecer ti hodim odkaz muzem treba objednat neco spolecne.... jsem ted v praci mam to doma nekde ulozene

spis o cem sem premejslel ze bych si objednal to DVD nejaka vyukovka Crocopa (mirio urcite vi)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok ikdyz ja nevim jestli bych mohl neco takovyho nosit...Mit na sobe Fedor Emelianenko a kazda holka me rozseka drzku chtel sem si kupovat naky hardy TAPOUT ale na ebay. to vetsinou neposilaji do ČR jedine kdybych jim napsal a zeptal se nekdy to delaji napozadani..
EDIT : http://search.ebay.com/fedor-emelianenko_W0QQ_trksidZm37QQfromZR40QQpqryZFedorQ20Emelianeko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
je to fakt duveryhodny??? ja prave jsem nasel jedinej shop kterej prodava mikiny red devils team tak je nekde v japonsko a da se to pres pay pal ale bojim se ze mne to vycisti kartu

Prave ze paypal je jeden z nejduverihodnejsich. Bracha ho pouziva stale (ja teda teprve zacala) a minimalne kazdy tyden (objednava si veci z celeho sveta) a prave, kdyz te nekdo zkousi podtrhnout, tak si muzes pres paypal zazadat o vysetreni a popripadne zaslani penez zpet. Coz uz se brachovi stalo a paypal prijemne potesil.;)
nahoru
ICE


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak, paypal je velmi bezpecna vec, kedze ty vsetky veci potvrdzujes cez secure stranky, je to logovane prehladne atd.
A samotny paypal si na taketo veci da urcite pozor, pretoze akonahle by sa zistilo ze niekto naburava ich system, alebo nebodaj oni sami nejak klamu klientov tak zo dna na den skrachuju :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Profil


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebere si paypal nejaku sumu za sprostredkovanie????povedzem 1% ale dolac
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Profil napsal:
a nebere si paypal nejaku sumu za sprostredkovanie????povedzem 1% ale dolac


ja myslim ze ne je tam nakej poplatek za registraci te karty myslim ze to je asi 1 dollar...ale jinak normalne zaplatis v prepoctu to co pozadovana vec stoji a nic vic nic min
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PayPal používám při placení premium účtu na rapidu....apod a v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

berie si, na kurzoch, pri prevode z meny do meny

ale hlavne sa plati 4%, ale to odvadza seller
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
übersh1t


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Našla by se hodná duše, která by mi zaplatila něco přes pay pal? Nemám business kartu, takže mi to nejde :/ a kvůli jedné věci ji nechci zřizovat..

Poslal bych té osobě nejdříve peníze a potom by to zaplatila přes pay pal ze svého účtu. (jde o částku 2 dolary :D)

kdyžtak pm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShawnRay


PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obnovuju toto téma...
Byl by mě někdo ochotnej kdo má PayPal, zodpovědět pár otázek přes pm? předem díky....
EDIT: už vše vyřešeno.


Naposledy upravil ShawnRay dne ne duben 08, 2012 1:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes zkusit napsat mne ... ale zas tolik ho nepouzivam.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PayPal
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: