Pocit na omdlení mezi sériemi



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pocit na omdlení mezi sériemi  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pocit na omdlení mezi sériemi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hunti


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2018 8:44 pm    Předmět: Pocit na omdlení mezi sériemi Odpovědět s citátem

Zdravím,

Mám dotaz. Když cvičím (už cca rok) tak často těsně po provedení série, když jdu na pauzu se mi jakoby zamotá hlava jen na pár vteřin, nevím jak to popsat, takový chvilkový stav nevolnosti až pocit že omdlím. Ještě jsem teda neomdlel, ale je to dost nepříjemný.

Řekl bych, že se mi to stává převážně u cviků kde jdu dolů k zemi, jako dřepy, mrtvoly, ale i přítahy obouručky...

Přijde mi jako bych měl málo kyslíku, nebo tak něco. Ale při cvičení se snažím hluboce dýchat, i mezi sériemi, nicméně to nepomáhá.

Jinak si myslím, že jím dobře, sachry, tuky, bílkoviny, zeleninu, omega3, vitamíny, piji 4 litry denně.

Nevíte v čem by mohl být problém? Nebo jak tomu aspoň trochu předcházet. Nerad bych sebou v posilce sekl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2018 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geneticky dané. A nebo špatně dýcháš během cviku nic jiného mě nenapadá jestli se ti to děje často mě to dělají benche s delší jak 5s pauzou tak se mi navalí tlak do hlavy když mám zadržený dech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2018 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych valil minimálně na EKG, sichr je sichr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so září 29, 2018 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mňa obvykle vypínali tlaky v stoji, raz ma doslova resetovali Je to tlakom a dýchaním. Poznám ľudí, na ktorých tak fungujú mŕtve ťahy či drepy, väčšinou nič strašné a po prvej druhej sérii je to už OK.

Ale pokiaľ sa to opakuje často a je to horšie ako len pársekundové motanie hlavy, preventívna kontrola u lekára by nemusela byť na škodu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pocit na omdlení mezi sériemi
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: