Pomůcky při treninku


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomůcky při treninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Pomůcky při treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomůcky
ano , používám
51%
 51%  [ 18 ]
ne, jenom pásek
48%
 48%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
ruhl


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:17 pm    Předmět: Pomůcky při treninku Odpovědět s citátem

Používáte nějaké pomucky při treninku=bandáže, trhačky, háky, badáže, pásek.., jestli jak často, je to důležitý? nebo to škodí?


Naposledy upravil ruhl dne st květen 30, 2007 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki222


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nedal si tam moznost nie , ziadne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pásek na dřep a mrtvolu od 80% zhruba.

bandáže plánuji.

na mrtvolu magnézko. trhačky jen mimořádně na přítahy v předklonu (pri tezkých seriích o 3 reps).

jinak je podle me pouzivani pomucek kontraprodzuktivni (oslabeni uchopu, oslabeni svaloveho korzetu atd.)

fascinuji me borci co s paskem vylezou uz ze satny...jsou taci co s nim cvici i bricho
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Draper


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzivam haky vetsinou na tezke pritahy, protoze se pak mohu vice koncentrovat na praci zadovych svalu a mnohem lepe je pak citim a samozrejme take mohu pouzit vetsi vahu.
Obcas i na mrtvoly, ale to musi byt opravdu tezke, jinak ne.

Pasek pouzivam na tekze mrtvoly a drepy....ale kde jsou ty casy, kdy sem tezke mrtvoly a drepy cvicil :)

Jinak nepouzivam nic. Akorat kdyz mne bolely kolena, tak sem si je na drepy omotaval elastickym obvazem, ale rek bych, ze to k nicemu nebylo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pasek na tezky drepy, mrtvoly, nekdy i na pritahy, na tlaky na ramena, obcas na tezkej bench.. Magnezko jen zridka..

bandaz jen na prave zapesti, naposledy pred rokem,kdyz me bolelo
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

opasek na drepy a mrtvolu, obcas i bench. Zapesti bandaze na vse krome tahu, kde pouzivam trhacky. Utrzena slacha na prostrednicku oslabila uchop az prilis. Zlomene zapesti nesnese velke zatizeni. A poraneni zad nedovoli bez pasku tezke cviky. Kdyby bylo neco i na ramena, tak to pouzivam taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ruhl


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sám osobně, používám trahčky na mrtvolu a přítahy, pásek na D,SQ, MP, a těžký cviky, a magnesium jsem ještě nezkusil ale zařadím ho místo trahček na mrtvolu. A háky ty nepoužívám.
Občas se u nás najdou kluci který všechno na vše, a nebo zase nic a jedu co největší váhu na bicepsový zdvihy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nepouzivam nic.. kdyz clovek s paskem nikdy necvicil a obcas projede bricho a spodni zada, tak ho nepotrebuje... mozna az budu tahat 300 a drepovat 250, tak zmenim nazor


haky, trhacky.... tem taky moc nefandim, neni nad poradnej vlastni uchop

bandaze zatim nepotrebuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně nepoužívám nic, ani pásek, u mrtvol třeba netahám až tak velké váhy, u shybů by se mi celkem hodil, zatím dávám závaží do batohu:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem toho nazoru kdyz to clovek nepotrebuje (kvuli zraneni viz pasek bo bandaze..¨) mnel by cvicit bez pomucek.

haky / trhacky oslabuji uchop jel sem s tim chvilku a pak sem v ruce ani neudrzel 140kilo... kdyz na zavodech tahaj 300kilo bez trhacek tak proc bych je nmel pouzivat ja na 160?200?kilo...

pasek nevim jeste jsem ho nikdy nemnel na sobe rikam netaham tak velky vahy....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
taky jsem toho nazoru kdyz to clovek nepotrebuje (kvuli zraneni viz pasek bo bandaze..¨) mnel by cvicit bez pomucek.



v tom s tebou nesouhlasim,pasek je dobra prevence zraneni, pouzivam ho na dost cviku a diky nemu jsem nikdy nemel zadnej problem s pateri
na tezsi treninky to je nutnost
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:
m4l napsal:
taky jsem toho nazoru kdyz to clovek nepotrebuje (kvuli zraneni viz pasek bo bandaze..¨) mnel by cvicit bez pomucek.



v tom s tebou nesouhlasim,pasek je dobra prevence zraneni, pouzivam ho na dost cviku a diky nemu jsem nikdy nemel zadnej problem s pateri
na tezsi treninky to je nutnost


ale na co je dobrej? kdyz koncim mrtvolu max na 200kg drep 150 tak nepotrebuju pasek ne? pride mne ze se touhle pomuckou akorat oslabuje telo.... nerikam lidi co jedou silovej trojboj....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
great


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
taky jsem toho nazoru kdyz to clovek nepotrebuje (kvuli zraneni viz pasek bo bandaze..¨) mnel by cvicit bez pomucek.

haky / trhacky oslabuji uchop jel sem s tim chvilku a pak sem v ruce ani neudrzel 140kilo... kdyz na zavodech tahaj 300kilo bez trhacek tak proc bych je nmel pouzivat ja na 160?200?kilo...

pasek nevim jeste jsem ho nikdy nemnel na sobe rikam netaham tak velky vahy....


az si pri pracovnych seriach pozdvihu strhnes dole mozole potom zmenis nazor.
pouzivam pri treningu trhacky aj pri vahach 160-200kg [moje sutazne maximum je 270kg]. single uz ale idem bez trhaciek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor... dokud to jde bez, je to lepší....zbytečně by se oslabovaly stabilizátory... o úchopu už jsme tu debatovali dost....
U velkých vah, pásek jako preventivní opatřením, ale rozhodně ne na 50% maxima....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuncek napsal:
Osobně nepoužívám nic, ani pásek, u mrtvol třeba netahám až tak velké váhy, u shybů by se mi celkem hodil, zatím dávám závaží do batohu :-)


to je sranda ? nebo to myslíš vážně ? Jediný co znám je tak maximálně mezi zkřížené nohy ... ale o batohu jsem neslyšel, asi seš dobrek řezník
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomůcky při treninku Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: