Poradíte vhodný posilňovací stroj na doma?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Poradíte vhodný posilňovací stroj na doma?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Poradíte vhodný posilňovací stroj na doma?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronyka


PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 5:14 pm    Předmět: Poradíte vhodný posilňovací stroj na doma? Odpovědět s citátem

Ahojte,

mám 22 rokov, nikdy som necvičila. Som 160 cm vysoká, roky som nevedela pribrať a udržovala som si mojich trápnych 43 kg.
Po pôrode mi zostali 3 kg navyše.
Už dlho si vyčítam, že pre svoje telo nič nerobím. Začala som si vstupovať do svedomia a keďže v tridsiatke nechcem vypadať "mľandravo", mám v pláne zaobstarať si nejaký ten posilňovací stroj na doma. Návšteva fitness nepripadá do úvahy, keďže si nemôžem dovoliť nechať syna hodiny v opatere známych párkrát do týždňa.
Ide mi hlavne o posilnenie zadku a stehien (tu by som chcela nabrať svalovú hmotu!!!) a samozrejme chcem posilniť brušné svaly a znovu mať ploché a pevné bruško.
Viete mi odporučiť správne zariadenie? Môžete mi poslať aj konkrétny typ.
Je lepší stepper alebo orbitrek?
Za všetky príspevky ďakujem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamilz


PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že pokud chceš posilovat, tak stepper i orbitrek dělají přesný opak - hubneš. Pokud chceš skutečně posílit a zpevnit stehna/zadek, tak na to jsou super výpady (chozené nebo na místě), chození do schodů se zátěží a dřepy. Na tohle žádné stroje nepotřebuješ, stačí jen nějaká zátěž do batohu :-). Dvojnásob to platí pro břicho - žádné stroje, jen vlastní tělo, maximálně nějaký nafukovací těhotenský míč.

Ale nejsem žádný odborník/trenér.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pilot


PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup si TRX, nebo jestli je manžel aspoň trochu zručný, ať ti vyrobí domácí verzi.
Procvičíš tím celé tělo a pokud se na cvičení po nějaké době vykašleš, nezabere moc místa v šuplíku :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 5:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je pro tve ucely nejaky stroj zbytecny.
Staci par nakladacich jednotucek, kotouce, a vedet co cvicit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Poradíte vhodný posilňovací stroj na doma?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: