Crossfit


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Crossfit  Úvodní stránka -> Crossfit -> Crossfit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, kdyby to stálo třeba do 5000, šel bych do toho (bez úmyslu založit vlastní CF box), ale takhle je to velká suma :-)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Tak tak, kdyby to stálo třeba do 5000, šel bych do toho (bez úmyslu založit vlastní CF box), ale takhle je to velká suma :-)

Taky mě ta licence láká, ale ty prachy
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deflorátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak kluci, jsou prece Vanoce, si udelejte trosku radost, ne? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja chcem ísť a dúfam, že mi to zamestnávateľ preplatí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas.11


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor pozor, to co sa za tych 1000 dolarov ponuka nieje ziadna licencia na CF box. Je to trenersky certifikat kde sa za 2 necele dni "naucite" vsetko z crossfitu. To iste sa naucite aj z videi na cf journal.
Ak si chcete otvorit vlastny oficialny cf gym tak potrebujete byt cf trenerom a kazdy rok platit affiliation fee co je teraz 3000dolarov rocne.

Radsej za tie peniaze nakupit vybavenie do posilky, bumper kotucov a kettlebellov neni nikdy dost a crossfit meno nepouzivat.


krose:
Skus pozriet programi typu http://outlawcoach.wordpress.com/ a na http://competitorswod.blogspot.co.at/ kde sa robi na zaciatku treningu vzpieranie, potom nieco na silu a na konci nejaky kondicny WOD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petlisek


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

100 kg Elizabeth

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim si to nekde o prazdninach vyzkouset, vubec nedokazu odhadnout jak na tom jsem u tohohle

http://www.czechbeast.cz/domains/czechbeast.cz/index.php/news/60-czbch
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tie šprinty sú pohoda :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty sprinty bych si přál do WODu
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Por zlehčení, přijde mi to celkem povedený

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, předem se chci omluvit za (pro vás možná) hloupy otázky ohledně CF, ale pořád tomu nemůžu přijít na kloub. Snažil jsem se najít si vše sám, ale na netu je tolik informací, že jsem se v tom uplně ztratil. Chtěl bych nějakou dobu zkusit crossfit, protože je to velká změna oproti zvedání činek pořád dokola stejně. Ale.. nějak na to nemůžu přijít/dohledat si to, takže...
rozcvička - před každym cvičením se rozcvičit, to ví každý.. je u CF nějaká spešl rozcvička, nebo je to jedno?
WOD - wod jsem pochopil jakožto takovou hlavní stránku celého tréninku. Na první stránce jsem si rozklikl wod generator, tam to celkem chápu, ale..
Je jedno jakej wod si v danej den vyberu?
u kulturistiky by se partie měla procvičit dejme tomu 2x týdně.. u CF je to spíše o komplexních cvicích..mám si schválně hledat wody (jestli je toto slovo kravovina tak se omlouvam :D) abych ty partie procvičil, nebo prostě dělat jaké mě napadnou.. vím že jsou tam wody i s činkami, hlavně vzpěračsky cviky, ty se mi celkem líbí..
a tu asi přichází největší problém - wod odjedu cca za 20-30 min. Co potom? Koukal jsem tu na pár logů a každej jde na to jinak, někdo si dá normální posilování, někdo třeba švihadlo atd. No prostě se nemůžu dostat do toho "systému" celého CF.
Pokud by se někdo nudil tak mi prosím odpovězte na mé otázky, byl bych vám moc vděčný.
Díky,
Tomáš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se WODů týče, tak se cvičí tímto systémem (taky jsem se na to ptal jednoho nejmenovaného člena fora a tímto mu ještě jednou děkuji za odpověď!):

M je jednodruhove kardio, vetsinou se jedna o delsi vzdalenosti nizkym tempem. take kolo, veslovani, skakani pres svihadlo.
G je gymnasticke cviky a cviky s vlastni vahou, drepy s vyskokem, shyby, kliky, kliky na bradlech, kliky ve stojce na rukou, skakani, sed-lehy...
W jsou vzperacske discipliny, mrtvy tah, drepy, premisteni, trhy...
dvou pismene kombinace jsou urceny pro cviceni, kde jsou urceny cviky, pocet kol a cvicis to na cas. provest tyto cviky v co nejkratsim case.
tripismene kombinace jsou zase o tom, ze provadim maximalni pocet kol v pevnem case, napriklad AMRAP v 12 minutach nejake kombinace. AMRAP znamena a much reps as possible = co nejvic opakovani/kol je mozne provest v danem case.

asi nejlepsi rozvrh je:

den 1 = M
den 2 = GW
den 3 = MGW
den 4 = volno

den 5 = G
den 6 = WM
den 7 = GWM
den 8 = volno

den 9 = W
den 10 = MG
den 11 = WMG
den 12 = volno
_________________
pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale o to horší cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, děkuji za odpověď
a ještě jak je to po tom, co odcvičím ten wod, dělá se pak ještě něco dle vlastní potřeby, nebo to pro ten den stačí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Super, děkuji za odpověď
a ještě jak je to po tom, co odcvičím ten wod, dělá se pak ještě něco dle vlastní potřeby, nebo to pro ten den stačí?

Můžeš si dát nějaký finisher, nebo něco co ti nejde a chceš se v tom zlepšit, přip. už jen strečink.
Správně (bezprostředně) po WODu by si už neměl mít moc sil na to, aby si odjel něco dalšího. Pokud jo, flákal si to.

Hodně zdaru .-)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju moc za reakce, určitě to vyzkouším :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Crossfit Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: