AMINOKYSELINY

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 106, 107, 108  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
addaro

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taková otázka a jediné, co se mi dostalo, je "hate"

Jako mladý jsem dokázal 8 let fanaticky dodržovat stravu a fitko. Teď už to tak nechci, zmíněný rohlík se salátem si dám fakt rád, za těch 8 let jsem ho neměl ani jednou. Ale mám ho tak jednou za měsíc. Když babička udělá bábovku (jednou za několik měsíců), tak ji posnídám s radostí. Cvičím pro radost a jím nadprůměrně dobře, jen to někdy není optimum. A na to jsem se ptal, jestli jdou Amina využít jako doplnění těch děr . Pití proteinových nápojů mám za ty roky taky opravdu dost. Takže prosím, pánové, neberte to hned tak, že jím úplně na hovno. Nebo vy máte perfektní stravu 365 dní v roce?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey: myslis, ze na tom bude rovnako? ja si nemyslim.. kdyz ty nekvalitni jidla doplni dostatecnym mnozsvti amin (nebo proteinem), tak to bude daleko lepsi, nez kdyby je nedoplnil nicim sam sem ted na jidlo dost sral a kompenzoval to pitim izolatu kolem 100-150g denne a fungoval sem s tim uplne bez problemu, rekl bych i stejne jako s kvalitnim jidlem tim samozrejme nerikam, ze je to nejakej zdravej a vhodnej zpusob stravovani, ale porad o dost lepsi, nez kdybych cvicil bez toho a jedl jenom sracky..
duke.dukem

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

addaro: Tak kdyz jis nadprumerne dobre, tak nemas duvod resit tabletama amin nejaky obcasny stravovaci ulet jednou za mesic. Z tveho predchoziho prispevku to vypadalo, ze skutecne nadprumerne dobre nejis. Pokud chces svou nadprumerne dobrou stravu doplnit navic i aminama, tak neni vubec problem.
PavelV

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 11:46 am    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

addaro napsal:
Zdravím,

chci se zeptat na Beef Amino Hydro 4000 a jejich použití. Pro mě jsou velmi lákavé oproti neustálému pití proteinu, protože jich prostě dám 10 v sáčku do tašky a kdekoliv jsem, jen je zapiju a dál nic nemusím řešit. Dají se použít jako "oprava" jídla, když prostě nemám čas vařit nebo musím sníst něco nekvalitního? Příklad: 1.) mám na snídani vločky, mnoho sacharidů, minimum bílkovin, protein bych už nevypil - hodím tam 5 amin a jídlo je vyrovnanější. 2.) na snídaní bábovka od babičky - sním 10 amin a jídlo je v pohodě. 3.) v práci jsem na obědě a je nějaký blivajz - sním 10 amin a jídlo je v pohodě. 4.) staví se na večer mamka a donese rohlíky s pochoutkovým salátem - přihodím 10 amin a jídlo je OK. 5.) jedl jsem v 19, spát jdu ve 22, ale jíst se mi už nechce - hodím 10 amin a je to.

Nejsem žádný kulturista, cvičím kvůli lepšímu pocitu z fungování těla, ale chápu, že strava je základ. Amina jsou pro mě tedy výborný způsob, jak opravit nevyváženost stravy. Dají se takto používat? Tedy že jich jeden den sním třeba 40g a další 0, protože mám OK stravu? Pití proteinu mi už leze krkem, finanční stránku oproti proteinu také neřeším.

ADDARO: Asi by ses konečně rád dozvěděl, na co jsi se ptal, že? Takže, pokud nějak Extra neřešíš peníze, doporučil bych ti dávkovat BEEF Amino takto: 10 tab. před tréninkem, 10 ihned po tréninku a vhodné je tam prdnout ihned po probuzení. Aspoň 5 tab. Hlavní výhodou BEEF Amino je jejich jiné aminokyselinové spektrum, neboť většinou čerpáš bílkovinu z kuřecího, nebo mléčného zdroje, čili pokud jíš málo hovězího, tak je BEEf Amino správnou volbou.
Pokud budeš chtít poradit cokoliv ohledně produktů zn. Extrifit, napiš rovnou na Extrifit.cz (bez nutnosti nějakého objednání, či registrace), tam ti odpoví na to, co potřebuješ vědět.
addaro

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Mě spíš zajímalo malinko něco jiného, ale po tom všem hatu mě přešla chuť to tady dál řešit. Před a po tréninku mám One Stop Extreme, ten mám vyzkoušený jako velmi funkční. A hovězího dost, dneska koupit dobré kuře je celkem výkon.

Konkrétně mě doopravdy zajímalo, jestli jde aminama vykrývat díry ve stravě. Loni jsem se stravoval podle M. Berkhana (Lean Gains) a ten upozorňuje hodně na proteinové nápoje a jejich vliv na inzulín, plus na to, že amina jsou jako samostatný produkt ne vždy vhodná, protože jim něco chybí (prostě se ten protein, který tělo potřebuje, nesloží, protože chybí jeho část a amina se vrátí zpět do krve). Takže ten dotaz byl motivován snahou zjistit od chytřejších, kteří to třeba studují, zda má vůbec cenu takhle amina jíst a jestli mi to pomůže v boji s nepravidelnou a někdy nekvalitní stravou. Ale to je fuk, prostě to vyzkouším a za pár měsíců uvidím.
PavelV

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se přiznám, že moc nerozumím termínu "díry ve stravě". Já tu debatu chvilku sledoval, a pokud ti nejde o přípravu na závody, o vyrýsování atd.. tak je vcelku buřt, jestli tu vánočku dáš nebo ne. Zrovna tak rohlík s vlašákem. Jde o to, jestli mimo tyhle dobroty taky dáš jídlo, který ti dostatečně vykryje množství stavebních látek. A to, jestli jsem dobře pochopil, tak máš. Takže já nevím, kde by ty díry měly vzniknout. Jestli to máš tak, že víš, že místo vajec si dáš u babči k snídani bábovku, tak to určitě vykreje, to je jasný. Ale zdá se mi to trochu zbytečně drahé řešení a místo něj bych zvolil kompromis v podobě Hydra.
vejdy

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nejsou ty Beefy od Extrifitu jen raklama,nebo jsou tak best off jako všechny výrobky od Extrifitu?Ptám se,jelikož jsem je nikdy nebral,peníze jsem raději strčil do bcaa,glutaminu.
Luster

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vejdy napsal:
A nejsou ty Beefy od Extrifitu jen raklama,nebo jsou tak best off jako všechny výrobky od Extrifitu?
podle me budou best off jako vsechno od extrifitu
Draper

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 8:16 pm    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

PavelV napsal:

ADDARO: Asi by ses konečně rád dozvěděl, na co jsi se ptal, že? Takže, pokud nějak Extra neřešíš peníze, doporučil bych ti dávkovat BEEF Amino takto: 10 tab. před tréninkem, 10 ihned po tréninku a vhodné je tam prdnout ihned po probuzení. Aspoň 5 tab. Hlavní výhodou BEEF Amino je jejich jiné aminokyselinové spektrum, neboť většinou čerpáš bílkovinu z kuřecího, nebo mléčného zdroje, čili pokud jíš málo hovězího, tak je BEEf Amino správnou volbou.
Pokud budeš chtít poradit cokoliv ohledně produktů zn. Extrifit, napiš rovnou na Extrifit.cz (bez nutnosti nějakého objednání, či registrace), tam ti odpoví na to, co potřebuješ vědět.

PavleV, nikdy jsem te nemel rad, ale od te doby, co jsem te videl na videu a zjistil jsem, jaka ses vesela kopa, ses mne strasne sympatickej :D
Lada78
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:29 pm    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

PavelV napsal:

Pavle, diky za tip s davkovanim. Nemas prosim v zaloze jeste nejaky trik jak to spolikat bez ujmy na zdravi? Chapu, ze treba takovy had, dokaze polknout ziveho kralika, ale musim rict, ze polknout deset tehle "drobku" uz dokaze docela potrapit muj davivy reflex. Od doby co jsem presel na Instant BCAA, je docela nezvyk si cpat neco do chrtanu.
Davesix

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám teda BEEFY od UNIVERSALu a nemyslím si, že by byly ty od extrifitu nějak větší. Problém s polykáním mi to nedělá a to dávám denně opravdu hodně Akorát je teda nedávkuji před a po tréninku, ale během dne mezi jídly pro doplnění bílkovin a aminokyselin
Mates-daoc

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:30 am    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

Pokud budeš chtít poradit cokoliv ohledně produktů zn. Extrifit, napiš rovnou na Extrifit.cz (bez nutnosti nějakého objednání, či registrace), tam ti odpoví na to, co potřebuješ vědět.[/quote]

Pokud ti chutná kolagen , tak nevidím problém co jsi napsal, ale jinak to jsou vyhozený prachy ,
Lada78
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:42 am    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
Pokud ti chutná kolagen , tak nevidím problém co jsi napsal, ale jinak to jsou vyhozený prachy

Cetl jsi tohle? https://obchod.ronnie.cz/di-s-3015-beef-amino-hydro-4000.html
Mates-daoc

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:48 am    Předmět: Re: Beef amino hydro Odpovědět s citátem

Lada78 napsal:
Mates-daoc napsal:
Pokud ti chutná kolagen , tak nevidím problém co jsi napsal, ale jinak to jsou vyhozený prachy

Cetl jsi tohle? https://obchod.ronnie.cz/di-s-3015-beef-amino-hydro-4000.html

nemusím mně stačilo přečíst si rozbor co udělali v německu , bylo to i někde publikováno na ronii v logu ale hnedka zcenzurováno,
reklama je silne medium !!
Lada78
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimalo by me co jsi kde cetl, hledam to na Googlu, pokladam pomerne specificke dotazy a krom standardni nabidky na e-shopech to nikde nevidim, ani v Google cache. Skoro to zni jako dalsi urban legend na tema Extrifit - ztelesneni vseho zla. Naopak z odpovedi na shopu od Petra chapu spis, ze jde o klasickou kampan, ala na Zizkove v hospode Na ruzku vari kocky...
BCAA Instant | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
594 Kč
Instant Amino Fair Power ® | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
549 Kč

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: