Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FandaCZ


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:47 pm    Předmět: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) Odpovědět s citátem

Vážně mě tato kniha zaujala, ale bohužel teď nemám 200kč + 100 (za poštovný) na tuto knihu, proto se chci zeptat neměl by jí někdo v pdf. ? PS: Jestli to někomu ze zdejších bude vadit, moc se omlouvam, ale žijeme dnes v době (kdy si každý stáhne co chce atd...tak to snad nikomu nebude vadit...) Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poptej se u Freimena
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:49 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

FandaCZ napsal:
Vážně mě tato kniha zaujala, ale bohužel teď nemám 200kč + 100 (za poštovný) na tuto knihu, proto se chci zeptat neměl by jí někdo v pdf. ? PS: Jestli to někomu ze zdejších bude vadit, moc se omlouvam, ale žijeme dnes v době (kdy si každý stáhne co chce atd...tak to snad nikomu nebude vadit...) Děkuji


Ta matematika je při takto úzkoprofilové knížce jednoduchá:

Naskenovaná kniha na netu = Ztráta pro vydavatele = Žádné další nově vydané knihy

Tak už pak jen nezbývá než zvážit, zda-li to za těch uspořených 199 Kč stojí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
FandaCZ


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:54 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

No právě, jen že dnes je to tak se vším.... Řekl bych že s pirátsvím by se mělo počítat (vemte si třeba zpěváky atd...) Takže asi nic co ? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:56 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

Pokud tě "vážně zaujala", vydělej si 300Kč (cca 4hodiny práce na brigádě) a kup si ji.
Doufám, že ji v pdf neseženeš .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych s pirátstvím počítal, tak bych tu knihu nevydal:).

Ale platí to i tak, jak jsem napsal výše - pokud se náklady na vydání knížky vrátí, je jisté, že vydáme další.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seva98


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerikam, kdyby stala 500 kč, ale ona fakt stoji jen 200 kč. A ukrast knizku vydanou clenem fora mi pripada pekne hnusne. Zrovna tohle je jedna z mala knizek, kterou by sis mel zakoupit, kdyz ji chces precist, at podporis nekoho, kdo to tu navstevoval/navstevuje a kdo tady k tomu foru patri.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:16 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

FandaCZ napsal:
Vážně mě tato kniha zaujala, ale bohužel teď nemám 200kč + 100 (za poštovný) na tuto knihu, proto se chci zeptat neměl by jí někdo v pdf. ? PS: Jestli to někomu ze zdejších bude vadit, moc se omlouvam, ale žijeme dnes v době (kdy si každý stáhne co chce atd...tak to snad nikomu nebude vadit...) Děkuji


Casem urcite bude na ulozto, proste pockej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes ani pre studenta nie je problem zarobit si 300kc,vsak to mas par hodin brigady...navyse takto verejne sa pytat mi uz pride vyslovene drze
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono neni problem az se to na ulozto objevi to reportnout a oni to smazou, klidne nekolikrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubazi, to bys mohl nahlašovat od rána do večera všechny písničky, filmy a podobný věci, když seš takovej dobroděj
(tím se ale nijak nezastávám té drzosti ptát se na "kradení" knížky na stránkách e-shopu, který ji vydává )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pesnicky,filmy a pod je uplne iny pripad
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
pesnicky,filmy a pod je uplne iny pripad


v čem prosím? kromě toho, že je to rozšířenější?
CD/DVD si taky můžeš buď koupit a podpořit tím interpreta/tvůrce, nebo to upirátit a ušetřit tím pár stovek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Kdybych s pirátstvím počítal, tak bych tu knihu nevydal:).

Ale platí to i tak, jak jsem napsal výše - pokud se náklady na vydání knížky vrátí, je jisté, že vydáme další.


Upřímně je mi teď trochu trapně a hanba, nevěděl jsem, že tuto knihu jste vydal vy... Vy jste Lukáš Roubík ?... Aha, tak to si na tu knihu vydělám, já myslel, že to vydával někdo jako Posilování anatomický průvodce (akorát v CZ) vůbec jsem netušil, že je to takto "malý" projekt :) já myslel, bůh ví kolik lidí si ji už koupilo, ale líbí se mi, že to neděláte jen za účelem zisku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
Petey napsal:
pesnicky,filmy a pod je uplne iny pripad


v čem prosím? kromě toho, že je to rozšířenější?
CD/DVD si taky můžeš buď koupit a podpořit tím interpreta/tvůrce, nebo to upirátit a ušetřit tím pár stovek


interpreta tym nepodporis,ten dostane zlomok z ceny mas poplatky zaratane v cene medii,cize to mas predplatene. Predajne kanaly - 99% hudby,serialov a filmov si ja kupit legalne ani nemozem - nedostupne vo vasom regione...atd.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: