Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FandaCZ napsal:
Upřímně je mi teď trochu trapně a hanba, nevěděl jsem, že tuto knihu jste vydal vy... Vy jste Lukáš Roubík ?... Aha, tak to si na tu knihu vydělám, já myslel, že to vydával někdo jako Posilování anatomický průvodce (akorát v CZ) vůbec jsem netušil, že je to takto "malý" projekt :) já myslel, bůh ví kolik lidí si ji už koupilo, ale líbí se mi, že to neděláte jen za účelem zisku


Lukáš je autor, na fóru je pod nickem Freimen. Já jsem jakože vydavatel, tzn. ten kdo zajistil, že se z dokumentu ve Wordu stalo něco, co se dá založit do knihovničky:).

A jinak ono máš pravdu, že na netu je všechno (filmy, hudba, knihy) a nemyslím, že mezi stáhnutím knihy a mp3 je rozdíl, ale tak nějak doopravdy platí, že pokud se tato knížka předtím, než se aspoň vrátí náklady, dostane na net, dost pravděpodobně se dalšího pokračování (ať už s podobným či jiným tématem) nikdo nedočká. Náklady na její vydání bylo šestimístné číslo, tzn. nic zanedbatelného, nad čím by člověk jen tak mávnul rukou a šel do toho případně znova...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Davesix


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bych to tu celé smazal, člověk se ptá na pirátskou kopii přímo "u výrobců".. Achjo, kam ten svět spěje
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že 200kč za léta zkušeností je dobrej kauf. Sama jsem se podle Lukáše loni připravovala (řekla bych že na to,že sem byla patlal amater, tak i ja jsem to pochopila) a to jeho veledílo už mi leží doma na stole (Jéžišek nepřinesl, pořídila sem si sama )

Byla bych spíš vděčná za to, že si dal tu práci sesmolit to všecko dohromady, stálo ho to soustu času a jak jsem říkala,je v tom schovaných léta zkušeností, takže si myslím,že ta cena je poměrně smešná oproti tomu přínosu, kterej z toho vzejde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se tady všem omlouvám, vůbec jsem netušil, že je tato kniha až tak moc spojená s ronnie.cz :) Všem se ještě jednou omlouvám ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych že právo kritizovat tady má pouze ten co si nikdy v životě nic nestáhl.
To, že se autor zeptal na něco takového an ronnie foru je už druhá věc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laponec1


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 6:35 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Pokud tě "vážně zaujala", vydělej si 300Kč (cca 4hodiny práce na brigádě) a kup si ji.
Doufám, že ji v pdf neseženeš .


nestahujes zrovna ty filmy z netu bezne? ackoliv to odporuje tvemu, jinak beznemu, chovani mirka dusina? nechapu, ze zrovna ten co se verejne ma k tomu, ze si stahne film tady pise takovyhle veci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:21 pm    Předmět: Re: Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubí Odpovědět s citátem

laponec1 napsal:
Frozz. napsal:
Pokud tě "vážně zaujala", vydělej si 300Kč (cca 4hodiny práce na brigádě) a kup si ji.
Doufám, že ji v pdf neseženeš .


nestahujes zrovna ty filmy z netu bezne? ackoliv to odporuje tvemu, jinak beznemu, chovani mirka dusina? nechapu, ze zrovna ten co se verejne ma k tomu, ze si stahne film tady pise takovyhle veci

Ano, u filmů to tak je (i z toho důvodu, že mnoho z nich se koupit prostě nedá) ale většinu knih, které se mi líbí, si prostě koupím a přispěju autorovi něco málo peněz. Navíc číst z kompu je pěkný opruz, lepší je knižní podoba.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laponec1


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale porad je tu jen vztah autor -> dilo a je uplne jedno jestli to je knizka nebo film
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laponec1 napsal:
ale porad je tu jen vztah autor -> dilo a je uplne jedno jestli to je knizka nebo film


nie je priamo od autora by si si kopu veci kupil,ked sa medzi teba a autora postavi X ludi s natrcenou dlanou...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freshman


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tato knizka se da koupit pouze tady na Ronnie.cz ?? Hledal jsem na internetu nekde ve Zline a nikde jsem nic nenasel. Jde mi o to postovne, jinak 200 kc za kvalitni titul je zanedbatelna castka. Cist to na PC je pekne na prd, kniha je kniha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen na netu tady u nás, jinak nikde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau ozivim stare mrtve tema. Nechce se tu nekdo knizky zbavit? Nosil jsem ji vsude s sebou tak dlouho az se mi v tasce vylilo piti a z knizky samozrejme salat na vyhozeni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlu Ti (zadarmo) novou na pobočku třeba na Smíchov a stavíš se pro ni, až budeš mít cestu kolem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To by jsi opravdu udelal? To by bylo skvely :) klidne odevzdam tu znicenou aby jste vedeli ze nekecam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napíšu soukromou zprávou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: