AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

thaarm napsal:
Mne sa pozdavaju tieto podla popisu - zatial som ich nemal.

MVP Biotech Ultra Micronised BCAA 5000

http://www.mvpbiotech.com/bcaa5000.html

neochutene, pomer 2:1:1, cena okolo 23 - 25 € za 500 g

Chcel by som to pit pocas treningu, tak hadam troska kvalitneho sirupu by spravila aj pozivatelnu chut.


když už utratíš tolik peněz za tyto bcca a budeš je pít během treninku ,
tak proč si nekoupíš rovnou
https://obchod.ronnie.cz/s-2870-the-edge.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
docela by mě zajímalo, jak je možný, že tyhle aminokyselinový produkty jsou vždycky tak chuťově dobrý samotný aminokyseliny jsou přece hnus



Jo to souhlasím, všichni píšou jak ty instatní jsou jak limonáda, já mám 100% neochucený, samotný to chutná jak nadrcený hořký přášky, když to ochutíš, tak je to lepší, ale limonáda to opravdu není a to jsem tam dával: sladidlo, lift (takové to pití - hruška), čokoládové sladidlo, sladidlo coca cola a až na tu čokoládu, tak žádnej zázrak.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates-daoc

Praveze chcem aby tam bolo minimum sacharidov a hlavne ziadne umele sladidla, prichute, farbiva.....

Najviac sa tomu blizi BCAA Instant od extrifitu - BCAA, kyselina citronová (konzervační látka), aroma, sukralóza (sladidlo), beta karoten (pro příchuť citron), červená řepa (pro příchuť višeň).

Len tam je cena za 300 gramov ako pri MVP za 500 gramov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

thaarm napsal:
hlavne ziadne umele sladidla, prichute, farbiva.....
tak to rovnou prestan vybirat ze vsech ochucenejch, protoze zadny z nich nejsou ochuceny ciste prirodnima latkama..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster

Tak bol mysleny aj moj prvy prispevok, preto som spekuloval s tym sirupom. Mozno casom aj take budu, vsimam si, ze trend ide tymto smerom u niektorych firiem. Takze mi ostava bud kupit natrual, alebo spravit nejaky kompromis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vetsinou je to v tomhle ohledu srovnatelny, aspartam uz se nastesti nikam moc necpe, ale zase je vsude acesulfam K, coz je teda pravdepodobne mensi zlo a kdyz do sebe clovek denne necpe X dalsich vyrobku s jeho obsahem, tak by mel bejt pro zdravyho cloveka bezpecnej (kdysi sem i hledal nejaky max. bezpecny mnozstvi a bylo by hodne tezky, az skoro nemozny ho prekrocit z bezne pouz. doplnku), dal sukraloza - do nedavna sem byl presvedcenej o tom, ze je uplne bezproblemova, ale nejspis taky ne.. cetl sem o negativnim ovlivneni strevni mikroflory, atd.

idealni by byla stevia, ale zase by to bylo urcite na ukor chuti, takze by to nejspis moc uspechu nesklidilo, kdo vi, treba se to casem povede nejak udelat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 11:04 am    Předmět: df Odpovědět s citátem

sportu zdar!
chci se vás zeptat zda-li je lepší do objemu koupit samotný čistý L-Glutamin a nebo komplexní Amina bud od MusclePharm Amino 1 a nebo od Scitec Amino Magic tam je i Glutamin. ale dávkují se 20g což mi vydrží 12dní : ( kdyby někdo znal něco levnějšího budu rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem měl poprvé Amino 1 od MP a hodnotím 11/10. Skvělá chuť, dal jsem si to do vody, kterou jsem pil během tréninku a měl po celý trénink energii. Určitě jsem nekoupil naposled. MusclePharm opět nezklamal.
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juradosty


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co rikate na ty BCCA Instant od extrifitu ?? ...

chtel jsem od reflexu ale ty nedelaj v prasku ..radsi bych prasek nez tablety ....:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

juradosty napsal:
Co rikate na ty BCCA Instant od extrifitu ?? ...

chtel jsem od reflexu ale ty nedelaj v prasku ..radsi bych prasek nez tablety ....:)


Mám je, příchuť višen - bomba. A co se kvality obsahu týče, tak to jsou jedny z nejlepších BCAA, přece jen jedna odměrka 6-7g cca = 5g čistých BCAA. Ještě možná Spiked jsou dobrý když to vezmeš poměr cena/obsah, ale radši dám přednost Extrifitu než PHP...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: út únor 26, 2013 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby někdo chtěl kupovat Amino - X tak ho mám nerozdělané a prodám , protože ho nevyužiju PM me kdyžtak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AMINO-1 od MP
příchuť: Lemon Lime, naprosto dokonalý, přirovnal bych to k chuti citronády v létě na koupališti . Jen to doporučuji ředit ve větším množství vody, 1 odměrku tak na 500ml, je to sladké.

Rozpust samozřejmě super, oproti PHP Spiked je to jak nebe a dudy (jak si vůbec PHP můžou dovolit napsat "vynikající rozpustnost"!!!!)

Já už jedině AMINO-1 ..., možná zkusím někdy Extrifit na porovnání.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BCAA Express jablecne ... dobre
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

juradosty napsal:
Co rikate na ty BCCA Instant od extrifitu ?? ...

chtel jsem od reflexu ale ty nedelaj v prasku ..radsi bych prasek nez tablety ....:)


Mám už druhé balení, nejprve citron a teď jablko, které je chuťově výborné.
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Rozpust samozřejmě super, oproti PHP Spiked

zas to tak nedramatizuj, PHP Spiked sou vyborny BCAA za dost lacino a to, ze nahore zustane fakt lehka vrstvicka nerozpustenyho leucinu, ktera btw neni nijak chutove spatna, neni vubec na zavadu.. tak nechapu, co tak jancis jinak s Amino1 samozrejme souhlas, ty sou perfektni, ale je to zase trosku jinej a jinam cilenej produkt, takze srovnavat s PHP Spiked neni vubec na miste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: