Řecký jogurt - proč a kdy?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Řecký jogurt - proč a kdy?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Řecký jogurt - proč a kdy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JimBob


PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 11:21 am    Předmět: Řecký jogurt - proč a kdy? Odpovědět s citátem

Zdravím,
vyhledávání mi žádný topic s tímhle tématem nenašlo, takže zakládám nový. Koukal jsem, že spousta lidí, co drží dietu a vůbec rýsuje, má v jídelníčku zařazený jogurt řeckého typu. Tedy ten s minimálním obsahem 10 % tuku, a to večer před spaním. Mám k tomu tedy dvě jednoduché otázky:
1) Proč je něco podobného zařazeného v dietě? Funguje snad jeho zpracování nějak jinak?
2) Proč ho jíst večer? Sám jogurty snídám s vločkami, tak by mě tohle zajímalo.

Díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 11:44 am    Předmět: Re: Řecký jogurt - proč a kdy? Odpovědět s citátem

JimBob napsal:
Zdravím,
vyhledávání mi žádný topic s tímhle tématem nenašlo, takže zakládám nový. Koukal jsem, že spousta lidí, co drží dietu a vůbec rýsuje, má v jídelníčku zařazený jogurt řeckého typu. Tedy ten s minimálním obsahem 10 % tuku, a to večer před spaním. Mám k tomu tedy dvě jednoduché otázky:
1) Proč je něco podobného zařazeného v dietě? Funguje snad jeho zpracování nějak jinak?
2) Proč ho jíst večer? Sám jogurty snídám s vločkami, tak by mě tohle zajímalo.

Díky!


Naposledy upravil Spam dne pá leden 17, 2014 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 11:44 am    Předmět: Re: Řecký jogurt - proč a kdy? Odpovědět s citátem

JimBob napsal:
Zdravím,
vyhledávání mi žádný topic s tímhle tématem nenašlo, takže zakládám nový. Koukal jsem, že spousta lidí, co drží dietu a vůbec rýsuje, má v jídelníčku zařazený jogurt řeckého typu. Tedy ten s minimálním obsahem 10 % tuku, a to večer před spaním. Mám k tomu tedy dvě jednoduché otázky:
1) Proč je něco podobného zařazeného v dietě? Funguje snad jeho zpracování nějak jinak?
2) Proč ho jíst večer? Sám jogurty snídám s vločkami, tak by mě tohle zajímalo.

Díky!


pred spanim je vhodne davat bilkoviny na bazi kaseinu, dele se travi a tim padem dele zasobuje telo
kasein obsahuje predevsim tvaroh
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JimBob


PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvaroh mi je jasný, sám si ho hodinu před spaním dávám. Ale zarazil mě právě ten řecký jogurt - pořád nevidím důvod, proč zrovna ten... Jinak ty diety jsou z bodybuilding.com - namátko jsem ráno koukal na jejich "nejlepší proměny" z tlouštíků na svalouše a snad každej tam měl řecký jogurt večer. Tak buď lobbing nebo prostě v USA nemají tvarohy? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 2:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty nevim, ale možná bychom se divili. Když jsem bydlel v UK, tak tam je plno mléčných výrobků celkem neznámých. U nás je výběr nebývale velký - kyška, podmáslí, tvaroh, jogurt, zákys atd atd... tam třeba většinu z toho vůbec neznaji, podmáslí jsem chodil kupovat do Lídla, tvaroh prodávají jako "fromage frais" ale uplně jako tvaroh to neni, je to trochu jiný, kyška, zákys... to vůbec.... takže těžko říct jak je to v US, oni tam hlavně místo toho baští cottage
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blikk napsal:
Ty nevim, ale možná bychom se divili. Když jsem bydlel v UK, tak tam je plno mléčných výrobků celkem neznámých. U nás je výběr nebývale velký - kyška, podmáslí, tvaroh, jogurt, zákys atd atd... tam třeba většinu z toho vůbec neznaji, podmáslí jsem chodil kupovat do Lídla, tvaroh prodávají jako "fromage frais" ale uplně jako tvaroh to neni, je to trochu jiný, kyška, zákys... to vůbec.... takže těžko říct jak je to v US, oni tam hlavně místo toho baští cottage

Oni hlavně slovem cottage myslí tvaroh...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš cottage cheese je tvaroh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O řeckém kvalitním jogurtu jsem četl ,že ho dávají proto,že obsahuje o mnoho víc caseinu i bílkovin než normální tvaroh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, ale doposud jsem zde v ČR neviděl žádnej jogurt se slušným zastoupením bílkovin a minimem tuku. Jak strašně lidí v USA prosazuje řecký jogurt, nešlo mě to do hlavy a po dlouhém hledání jsem v jednom videu viděl jaký jogurt mají.
Byl tam tenhle:
http://chobani.com/products/non-fat-plain/

Opravdu by mě zajímalo kde se dá něco podobného sehnat tady v ČR, nebo se budu muset spokojit pouze s tvarohem?
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravý řecký jogurt seženeš i v ČR ve specializovaných obchodech. Značka Kri-Kri například, nebo zn. Total ( tučný i bez tuku ) od 200gr. do 1kg, případně vážený.
V běžné obchodní síti jsou k sehnání jogurty řeckého typu vyráběné i u nás. Ale to není ono.
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, kouknu po nich...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
Oni hlavně slovem cottage myslí tvaroh...


Trošku tě poupravím, oni tvaroh vůbec neznají. Jí tam prostě cottage, kterej je úplně stejnej jako náš cottage, ale mají tam teda 100x víc druhů na výběr. Já když jsem tam byl, tak jsem tvaroh marně sháněl a pak jsem to vzdal a žral místo toho ten cottage.
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davesix napsal:
Spam napsal:
Oni hlavně slovem cottage myslí tvaroh...


Trošku tě poupravím, oni tvaroh vůbec neznají. Jí tam prostě cottage, kterej je úplně stejnej jako náš cottage, ale mají tam teda 100x víc druhů na výběr. Já když jsem tam byl, tak jsem tvaroh marně sháněl a pak jsem to vzdal a žral místo toho ten cottage.

Aha, že třeba když jsou někde překlady jejich receptů, tak cottage cheese je přeložen jako tvaroh a nezůstává tam náš cottage. No to je jedno...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to možná bude tím, že oni si myslí, že náš tvaroh je jejich cottage ale tak to není
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Řecký jogurt - proč a kdy? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: