Rozpustnost kreatin monohydrátu?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rozpustnost kreatin monohydrátu?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Rozpustnost kreatin monohydrátu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinacm9


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:02 pm    Předmět: Rozpustnost kreatin monohydrátu? Odpovědět s citátem

To jenom me se kreatin nerozpousti? At uz ve vode, dzusu, nebo mlice, vsude mam "pisek".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

monohydrat nikdy nerozmichas projdi si https://forum.ronnie.cz/kreatin-t13647.html
nebo nejake clanky o kreatinu tady na ronnie je jich tu vic nez dost....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:16 pm    Předmět: Re: Užití kreatinu Odpovědět s citátem

Martinacm9 napsal:
To jenom me se kreatin nerozpousti? At uz ve vode, dzusu, nebo mlice, vsude mam "pisek".


Nabrat na lžičku, vykloktat, spolknout. A je to.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pavel.hladik napsal:
monohydrat nikdy nerozmichas projdi si https://forum.ronnie.cz/kreatin-t13647.html
nebo nejake clanky o kreatinu tady na ronnie je jich tu vic nez dost....


Rozmícháš, ale chce to trochu trpělivosti, která stojí za tu jistotu, že se ti kreatin vstřebá a nenatáhne jenom vodu ze střev (princip osmolality) a skončí nevstřebán v dolních pasážích GIT.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinacm9


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam mono pure od extrifitu.
Michat s proteinem to nechci, jen s dzusem, nebo vodou. Necham to dele, ale i tak mam dole stale nerozpusteny kreac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V teplé vodě by se to mělo rozpustit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě tenhle topic zaujal, tak jsem otevřel nějaký creatin, co jsem tu měl na nafocení (jiná značka, než výše zmíněná) a zkusil vrchovatější lžičku ve studené vodě (studená odtočená z kohoutku), ve vlažné vodě (taková akorát vlažná:) a v teplé vodě (nejteplejší, co mi kohoutek dal). Níže je výsledek. Všechny tři jsou tak půl minutky míchány lžičkou a potom ponechané cca 5 minut odstát, aby bylo vidět, co klesne ke dnu.

Můžete si tipnout, která voda je ve které skleničce...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ragu


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sázím všechno na nejlepší rozpustnost v teplé vodě. A pokud se pletu, tak všechno popřu, zakamufluju a možná podám nějaké trestní oznámení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jasne, ze tepla je nejlepsi.. objev tisicileti btw, jeste by se mohla zkusit tzv. Barova metoda se sumakem
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A víš to jistě úplně nebo jenom trochu?

Šumák nemám... bohužel ani teploměr, abych těm vodám dal přesné teploty.

Btw. stejnou otázku jsem dal na náš Facebook.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to prirovnal ke zkusenosti s rozpoustenim jedly sody (+C) v teply vode, resp. vode chvilku ohraty v konvi, se rozspusti mnohem lip (rychlejc), nez ve studeny ale fakt je, ze rozdily mezi teplou a vlaznou vypozorovany nemam
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přidávám výsledek.

Myslel jsem si (stejně jako asi většina lidí, viz třeba diskuse na Facebooku), že to je přesně opačně. Ale ve studené se rozpustil nejlépe , hůře ve vlažné a nejhůře v teplé. Zároveň na těch 200 ml vody byla ta jedna vrchovatá lžička kreatinu akorát, když jsem to samé zkoušel se dvěma, ve všech třech zůstalo relativně dost nerozpuštěného, ale opět ve stejném pořadí - ve studené vodě nejméně a v nejteplejší nejvíce.

Btw. bral jsem to z nového v tu chvíli otevřeného balení, je z něho odebráno celkem 9 lžiček, pokud byste náhodou si někdo ten zbytek (což je většina balení) chtěl odnést (zadarmo, pochopitelně), dejte vědět PM.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslal jsem PM.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teplá voda bude přirozeně koncentrovanější, proto zřejmě nemá tak dobrou rozpustnost. Každopádně bych původně také tipoval, že vyšší teplota bude hrát prim.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marketingovej trik, fake, spatnej kreatin..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rozpustnost kreatin monohydrátu? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: