PAKOSTA Train to live, Live to train.


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PAKOSTA Train to live, Live to train.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> PAKOSTA Train to live, Live to train.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 6:54 pm    Předmět: PAKOSTA Train to live, Live to train. Odpovědět s citátem

Zdravim ctenare, behem par tydnu budu zacinat soutezni pripravu na NPC ktera se bude konat 16.listopadu zde v New Yorku.
Predesle sezony jsem vzdy jezdil klasicky trenink, milion treninku do tydne, 2x, 3x denne a se slusnyma vysledkama. Letos pojedu pripravu pod filosofii Mika Mentzera Heavy Duty Training, jedu tento program od zari letosniho roku a je to neuveritelne vyborne, kdyz srovnam svych predeslych 10 let cviceni, tato metoda je daleko ucinnejsi a jako jedina ma vse podeprene logikou. Takze celou pripravu budu trenovat 1x kazdy 3.nebo 4. den abych dopral telu dost casu k regeneraci a rustu.
Budu zde psat vse pravdive, vahy ktere uvedu nejsou dulezite, nechci tu s nikym soutezit kdy zvedne vic nebo min, o tom o neni. Taky bych zde uvadel kazdy tyden aktualni fotky progressu.
Na konci teto cesty bych rad znovu odesel neporazen.

Ps: poprosil bych jen slusne komentare.


Naposledy upravil Petr Prielozny dne čt listopad 13, 2014 4:40 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
m4l


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, parada vitej.)
jsi si jisty ze tohle je ta spravna cesta??? s prominutim vetsi hovadinu co se treninku tyka jsi najit nemohl takze jsem moc zvedavej na tvuj progres..... at se ale dari a hazej fotky.)

ps: pakosta skoc z mosta j/k
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cesta necesta, rozhodně budu log navštěvovat (pokud vydrží a nějakým nedopatřením se to tu nezvrhne )

Pakosta GO!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:12 pm    Předmět: Re: PAKOSTA NPC prep Odpovědět s citátem

Datum: 7/15/13
Objemova priprava (110kg)
Partie: zada, biceps, delty, bricho

Zada:
• mrtvy tah
rozcviceni
15x45 lbs
10x135 lbs
6x225 lbs
2x315 lbs (priprava neurologickeho systemu)
7x405 lbs (serie do kompletniho selhani)

• krceni ramen s cinkou
8x585 lbs

• stahovani kladky podhmatem
rocviceni
15x80 lbs
7x250 lbs

• pritah jednorucky v predklonu
10x25 lbs
10x150 lbs

• upazovani v predklonu na lavicce
8x85 lbs

• upazovani ve stoji
8x60 lbs

• bic.zdvihy ve stoji v.c.
8x135

• zkracovacky na stroji
10x150lbs


Naposledy upravil Petr Prielozny dne st červenec 17, 2013 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="m4l"]ahoj, parada vitej.)
jsi si jisty ze tohle je ta spravna cesta??? s prominutim vetsi hovadinu co se treninku tyka jsi najit nemohl takze jsem moc zvedavej na tvuj progres..... at se ale dari a hazej fotky.)

ps: pakosta skoc z mosta j/k *a02*[/quote]

Jsem. K stimulaci rustu potebujes jen jednu serii do selhani, kazda dalsi serie akorat vytvori vetsi a vetsi stress, a povede k pretrenovani. Lidi trenujou moc casto, takze se vlastne jen regenerujou od jedne regenerace k dalsi a eventualne vytvori takovou diru rekonvalescence ze skoci pretrenovani s minimalnima vysledkama.
Ja Heavy Duty uspesne praktikuju na svych klientech a ty silova cisla a vysledky jsou neuveritelne.

Vim, ze to dost lidi zavrhuje, ale rad vysvetlim do podrobna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:28 pm    Předmět: Re: PAKOSTA NPC prep Odpovědět s citátem

Petr Prielozny napsal:

• upazovani v predklonu na lavicce
8x85 lbs


Ty upažuješ 38 kg jednoručky 8x? Už vytlačiť to čistým tlakom nad hlavu si vyžaduje poriadne silného chlapa, toto je sci-fi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budem sledovať, hlavne vydrž s písaním.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 7:07 pm    Předmět: Re: PAKOSTA NPC prep Odpovědět s citátem

Datum: 7/19/13
Objemova priprava (113kg)
Partie: stehna, lytka, bricho

Stehna:
• predni drepy
rozcviceni
15x45 lbs
10x135 lbs
8x225 lbs (do selhani)

• predkopavani na stroji
11x305lbs

• zakopavani v leze

5x320lbs + 1.opakovani isometricka kontrakce do selhani ve full ROM

• vypony v sede
10x45lbs warm up
5x225lbs

• vypony ve stoji na multipresu
8x495lbs

• zkracovacky na stroji
10x160lbs

----------------------------
Trenink byl dobrej, cekal jsem lepsi drepy, dost me cinka branila v dychani, to se poda.
Dobra svalovka, hlavne kvadriceps, lytka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar bejku, už si ani nepamatuju kdy jsme se viděli naposled, ale už je to sakra dávno. Log budu sledovat! A doufám, že hodíš nějakou aktuálku, nějak si tě nedovedu představit se 113 kg!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

113 kg? Tak to aj ja orodujem za fotku, pomaly budes vacsi ako original Gerard, akurat to mas (zrejme) v svaloch

PS: Skor nez skocis z mosta, LOCkni tu zopar topicov, nam to uz chyba
PS2: Sice npoznam nikoho, kto by tie zazracne vysledky na "dutaci" mal kontinualne dlhsiu dobu, dajme tomu aspon rok, ale necham sa s ostatnymi prekvapit
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně zas zajímavý log. Jak dlouho trénuješ a nemáš či nebudeš dělat i sem tam video?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pakosto tvrdis o sobe, ze jsi europe bodybuilding champion,muzes poslat odkaz ? asi jsem si nevsiml,ale zajimalo by me kdy si tohohle dosahl? pokud me pamet neklame,vyhral si pouze kategorii novacku nekde v us-ej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Peca"]pakosto tvrdis o sobe, ze jsi europe bodybuilding champion,muzes poslat odkaz ? asi jsem si nevsiml,ale zajimalo by me kdy si tohohle dosahl? pokud me pamet neklame,vyhral si pouze kategorii novacku nekde v us-ej.[/quote]

Stepane, pamet te klame, vyhral jsem taky kategorii open na NPC Space Coast in Melbourne, Florida. Odpovim ti na tvou otazku jen jednou a uz se k tomu nebudu vracet, jestli ti vadim, proste neotvirej stranku s mym jmenem a je to vyresene.
Pisu zde tento log, ne proto abych nekomu neco dokazoval, mozna pred 5 lety jo, ale ted uz to delam abych si dokazal sam sobe. Pisu tento log abych vnesl vic svetla ns tuhle skvelou treninkovou filosofii Heavy Duty, ktera si podle meho zaslouzi vic prostoru.

Answer: Jsem bodybuilder? Jsem. Jsem evropan? Tudiz jsem European bodybuilder. Vyhral jsem nejake championships? Vyhral. Takze JA JSEM European bodybuilding champion.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="CZEBLADE"]Konečně zas zajímavý log. Jak dlouho trénuješ a nemáš či nebudeš dělat i sem tam video?[/quote]

Trenuju uz 11 let (to to leti), videolog budu delat, tak to sem vzdy flaknu, ale asi jen v anglickem jazyku.

Jinak mam posledni 4tydny objemovky, tak doufam ze tam jeste pak kilo naskoci, na zaveru objemu samozrejme zverejnim fotky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peca


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno dobre tedy,nevim proc se certis se normalne slusne ptam akorat ze ty si to oznaceni european bodybuilding champion pouzival (hodne i na us forech) jeste drive nez si vubec vyhral ty kondicaky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PAKOSTA Train to live, Live to train. Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: