PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 470, 471, 472 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chyba:).

Nechám opravit, ale spíš asi až zítra podle reálné etikety, než teď jen přepsat gram na miligram...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně. Má tam být "mg".
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 9:53 am    Předmět: ISO90 Odpovědět s citátem

Dotaz...došel mi ISO90 od Extrifitu natural..šlo by ho nějak zpracovat aby se to dalo požít? Třeba tam dát 5g WPC 80 nebo něco , tak abych nezkazil jeho funkčnost v dietě? Fakt je to hnus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 10:04 am    Předmět: Pure CFM 80 PROM-IN Odpovědět s citátem

Objednal jsem si nový protein od PROM-IN, v příchuti čokoláda a vanilka. Dle mě se tento produkt firmě opravdu povedl, chuť je akorát (2 odměrky na cca 300 ml vody), nelepí se, nepění, žádné hrudky. Oproti předchozím proteinům velká změna k lepšímu. RONNIE, můžeme se dočkat větších balení u tohoto proteinu?
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 12:21 pm    Předmět: Re: ISO90 Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Dotaz...došel mi ISO90 od Extrifitu natural..šlo by ho nějak zpracovat aby se to dalo požít? Třeba tam dát 5g WPC 80 nebo něco , tak abych nezkazil jeho funkčnost v dietě? Fakt je to hnus


Co stou chutí furt všichni máte já to pil každý den neochucené a rozhodně mi to nepřišlo nepoživatelné a už vůvec ne hnus...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 12:37 pm    Předmět: Re: ISO90 Odpovědět s citátem

člověk napsal:
JrElda napsal:
Dotaz...došel mi ISO90 od Extrifitu natural..šlo by ho nějak zpracovat aby se to dalo požít? Třeba tam dát 5g WPC 80 nebo něco , tak abych nezkazil jeho funkčnost v dietě? Fakt je to hnus


Co stou chutí furt všichni máte já to pil každý den neochucené a rozhodně mi to nepřišlo nepoživatelné a už vůvec ne hnus...


Tak vypít to vypiju, ale nesedí mi to...pachově a v hubě jak kdybych pil škrob s vodou Příště ochucené musím koupit zřejmě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:41 am    Předmět: Re: ISO90 Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Dotaz...došel mi ISO90 od Extrifitu natural..šlo by ho nějak zpracovat aby se to dalo požít? Třeba tam dát 5g WPC 80 nebo něco , tak abych nezkazil jeho funkčnost v dietě? Fakt je to hnus


S tím se nic dělat nebude, protože je to jen a pouze surovina. Chceš-li ochucený, vezmi si klasický Professional CFM ISO 90. Když by se do toho, co píšeš, něco přidalo, už by to nebyla jen surovina a přesně takový (pouze surovina, nic jiného) byl záměr, když jsme ho "vymýšleli".

Johny.Fox napsal:
Objednal jsem si nový protein od PROM-IN, v příchuti čokoláda a vanilka. Dle mě se tento produkt firmě opravdu povedl, chuť je akorát (2 odměrky na cca 300 ml vody), nelepí se, nepění, žádné hrudky. Oproti předchozím proteinům velká změna k lepšímu. RONNIE, můžeme se dočkat větších balení u tohoto proteinu?


Já to tu někde už psal, ale přesně doslovně odpověď už v hlavě nemám. Ale byla plus/mínus taková, že určitě bude, ale že nevím termín. Ale řešil jsem to přímo s výrobcem (který je mj. hodně rád za Vaše hezké reakce tady) a domluva byla, že velké balení bude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mlevora


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co byste zvolili po treninku iso nebo hydro od extrifitu? (plus k tomu davam maltu s glukozou)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mlevora


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co byste zvolili po treninku iso nebo hydro od extrifitu? (plus k tomu davam maltu s glukozou)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mlevora napsal:
Co byste zvolili po treninku iso nebo hydro od extrifitu? (plus k tomu davam maltu s glukozou)


Taky jsem za hydro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má tu někdo zkušenost s Iso 100 od Dymatize ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte jaká je životnost proteinu? Na krabici píšou spotřebovat do 3 měsíců od otevření. Mám tu protein cca rok otevřený, je ho ještě docela hodně a dostal jsem velkou chuť na proteinové palačinky:) Dá se ještě použít?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Enn napsal:
Nevíte jaká je životnost proteinu? Na krabici píšou spotřebovat do 3 měsíců od otevření. Mám tu protein cca rok otevřený, je ho ještě docela hodně a dostal jsem velkou chuť na proteinové palačinky:) Dá se ještě použít?


Čuchni k tomu, jestli to vyloženě zatuchle nesmrdí, koukni na konzistenci, jestli tam nejsou hrudky, když je to ok, vyzkoušej. Pokud neni problém s trávením (jakože před tím nebyl) nebo pokud se z něho neposereš, bude OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Enn napsal:
Nevíte jaká je životnost proteinu? Na krabici píšou spotřebovat do 3 měsíců od otevření. Mám tu protein cca rok otevřený, je ho ještě docela hodně a dostal jsem velkou chuť na proteinové palačinky:) Dá se ještě použít?


Čuchni k tomu, jestli to vyloženě zatuchle nesmrdí, koukni na konzistenci, jestli tam nejsou hrudky, když je to ok, vyzkoušej. Pokud neni problém s trávením (jakože před tím nebyl) nebo pokud se z něho neposereš, bude OK.


Díky, asi teda vyzkouším. Snad nestrávím celou noc na wc:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 470, 471, 472 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: