Rýže Bamsati Lidl


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rýže Bamsati Lidl  Úvodní stránka -> Ostatní -> Rýže Bamsati Lidl
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
555SIMI555


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:43 am    Předmět: Rýže Bamsati Lidl Odpovědět s citátem

Ahoj, prosím o radu, nemám doma váhu, a přes den si dávám 2x porci rýže, ale nevím, kolik jí je. Když jsem se tu ptal na Jasmínovou, tak mi kluci napsali, že jedna plná odměrka z proteinu WPC je cca 55g jasmínové rýže, byl by to někdo prosím ochotný navážit mi i tu basmati rýži z lidlu, kolik je gramů v plné odměrce od proteinu wpc? je to klasická 30g odměrka, bílá průsvitná. Je to proto, že když si dělám ty 2 odměrky, udělá se mi ji hrozně moc, skoro se nevejde na talíř, takže mám podezření, že jí bude víc, tak se chci jen ujistit, sice je mým cílem přibrat, ale nějak rozumně, předem děkuji.

Jinak rýži dělám 20 min v teflonovém hrnci na plotně cca 18 minut, vodu dávám od oka, ale vždy asi tak 2cm na rýži, rýže není ani tvrdá, ani měkká, zrna jsou dost velká, ale nejsou rozvařená, předem moc děkuji za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli nemáš váhu, nebylo by nejjednodušší a nejrychlejší zkusit kolik odmerek je celé balení a pak si to vydělit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

200 Kc za kuchynskou vahu snad nikoho financne nezruinuje (nehlede na to, ze se jedna o celkem praktickou investici)

http://kuchynske-vahy.heureka.cz/sencor-sks-5011/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
555SIMI555


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blikk: Děkuji za odpověď. To odměřování je dobrá věc, praktikoval sem to u vloček, kuskusu,bulguru i čočky, dokonce sem takto i počítal kolik je mandlí v jednu 100g sáčku a pak dělil, takže pro všechny, jedna klasická mandle má v cca 1,18 g :-D. S půl kilovým balením to není problém, ale já koupil 4x5 kg rýže a už sem něco zdělal, rodiče také, takže nevím kolik tam je.

duke.dukem: přesně na to sme se ptal, děkuju ti za odpověď

Kdyby byl někdo ochotný hodit to na váhu, udělali byste mi velkou radost a moc pomohli, předem děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nemas zac, ja ti jen chtel poradit, abys ses uz s takovyma ptakovinama nemusel zabyvat a usetril tak cas sobe i ostatnim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Večer až budu dělat rýži, tak ti to navážím :)
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
555SIMI555


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc ti děkuji, používáš také tu basmatku z lidlu ve fialovém? :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heled neurazej se, ale je to pravda. nejde o to kolik tě stojí času nějaký blbý odměřování, ale ta váha je minimální investice a používáš jí několikrát denně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blikk napsal:
Heled neurazej se, ale je to pravda. nejde o to kolik tě stojí času nějaký blbý odměřování, ale ta váha je minimální investice a používáš jí několikrát denně...


Proč to dělat jednoduše ,když to můžeš dělat složitě ...
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemluvě o tom, že s tím zaspamoval i jiná fóra. Doporučuji ignorovat, chytrému napověz, hloupého trkni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Nemluvě o tom, že s tím zaspamoval i jiná fóra. Doporučuji ignorovat, chytrému napověz, hloupého trkni.

+1
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
555SIMI555


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu jak sem ti napsal na jiné stránce, buď odpověz nebo nech být a neraď to na co se tě nikdo neptá jen proto, aby si byl důležitej ;-) počkám si na odpověď od Daveho a to mi stačí, nebudu si tu psát s chytákem jako si ty... Jinak už si si prohlídl na youtube video ??? Docela o tobě bych řekl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prohlédnu si video, až si dostuduješ základy gramatiky a přestaneš klást naprosto zbytečné dotazy. Hezký den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
555SIMI555


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli si se nespletl a místo na diktátorské forum nadaných gramatiků si nezamířil sem, ale to je jedno, na to, abych si tu pročítal každý koment 3 krát dokola, jestli tam náhodou nemám chybku, to dělat fakt nebudu. Že mám někde občas hrubku, to vem čert, o to tu nejde chápeš to vůbec ??? A je škoda, že se na to video nepodíváš, třeba by tě to jak si říkal trklo, že si ... ani nevím jaké slovo se pro tebe hodí nejvíce :-D nepotřebuju tu od tebe další komenty čau a díky za pomoc ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele a zbytek si nevážíš nebo co?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rýže Bamsati Lidl Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: