Zaostalý hrudník


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zaostalý hrudník  Úvodní stránka -> Trénink -> Zaostalý hrudník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč a ťažké kliky na bradlách + pulóvre, stará škola, dobrá škola! Na iné blbiny sa môžeš vy...ť a otoč to 3x za desať dní.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 5:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
cvičit 1x týdně znamená, že když to cvičíš v pondělí, tak další trénink hrudníku je až další pondělí? tak to potom jsi permanentně nedotrénovaný... , potřebuješ trénink Korte, musíš zvýšit objem, intezitu i frekvenci tréninku...


já cvíčím taky partii jednou týdně a nedotrénovaný si moc nepřipadám :). Podle mě to v pohodě stačí, jen je potřeba ty svaly správně zapojovat,jak píše draper a volit správné cviky. Podle mě by v tréninku hrudníku měl být jednoznačne bench a pullover + nějaké rozpažky atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajkonur


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mně je problém hlavně v technice cvičení. Vykašli se na bench, pokud teda nemáš možnost cvičit se swiss barem. Začni cvičit všechny cviky, kde jsou ruce paralelně. Tzn.
tlaky s jednoručkama, kdy máš ruce vytočené k sobě /podobná poloha jako při klicích na
bradlech/. Tím dosáhneš daleko většího zapojení prsou a vyřadíš ramena. Což ti taky
časem ušetří problém s ramenními klouby.
Bench je cvik sám pro sebe, ale většině lidí toho pro prsa moc nenabídne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On je taky podstatný rozdíl mezi silovým benchpressem a kulturistickým neckpressem.

U autora topicu bude problém za prvé v nevhodně zvoleném tréninku ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-4191-mytus-nizkofrekvencniho-split-treninku.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-14593-treninkova-poradna-03-2013-nizka-treninkova-frekvence.html )
a špatné schopnosti zapojit první svaly u cviků na hrudník.

Doporučil bych změnit trénink a vyzkoušet předúnavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marr


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučit Korte je fakt kravina. HLavně z toho důvodu, že bench je dost přecenovaný z hlediska objemu. Korte je samo o sobě těžké a mnohdy nadělá víc škody než užitku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajkonur


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
On je taky podstatný rozdíl mezi silovým benchpressem a kulturistickým neckpressem.

U autora topicu bude problém za prvé v nevhodně zvoleném tréninku ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-4191-mytus-nizkofrekvencniho-split-treninku.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-14593-treninkova-poradna-03-2013-nizka-treninkova-frekvence.html )
a špatné schopnosti zapojit první svaly u cviků na hrudník.

Doporučil bych změnit trénink a vyzkoušet předúnavu.


kulturistický neckpress? ten ti odrovná ramena ještě dřív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tréningu nic špatnýho nevidim, ale zkus ho jet s menšíma váhama a to o hodně, jeď pomalu aby si cítil každej sval a postupně přidávej, nebo jak je výše napsáno zkus korte / bear....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hansen


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Na tréningu nic špatnýho nevidim, ale zkus ho jet s menšíma váhama a to o hodně, jeď pomalu aby si cítil každej sval a postupně přidávej, nebo jak je výše napsáno zkus korte / bear....


ježiš to snad nic jiného tady nikdo nezná než všem doporučovat korte nebo beara? podsekávat váhy proč? jet pomalu proč?

Prostě pokud mi nerostou prsa (což mám stejný problém) tak cvičím prsa a ať si říká kdo chce co chce třeba 3x týdně, různé druhy cviků, různé úhly atd.

Prostě dva cviky na prsa v každém tréningu. První den klasický bench atd. Druhý den u tricepsu dát bench na úzko + bradla, třetí den bench hlavou nahoru s ramenama a potom se uvidí jestli to roste nebo ne.

Bože nedělejte z cvičení raketovou vědu a hlavně nedoporučujte všem to s prominutím pos*ané korte a beara v každém postu, není to samospásné.
_________________
BP: 70 | DL: 140 | SQ: 90
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mě se tahle metoda moc osvědčila, podseknul sem hodně váhy protože sem všechno tahal ramenama a postupně se to zlepšilo, u beara sem pak zaznamenal nárůst hmoty, takže za mě je tohle fajn tip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajkonur


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hansen napsal:
Olafekk napsal:
Na tréningu nic špatnýho nevidim, ale zkus ho jet s menšíma váhama a to o hodně, jeď pomalu aby si cítil každej sval a postupně přidávej, nebo jak je výše napsáno zkus korte / bear....


ježiš to snad nic jiného tady nikdo nezná než všem doporučovat korte nebo beara? podsekávat váhy proč? jet pomalu proč?

Prostě pokud mi nerostou prsa (což mám stejný problém) tak cvičím prsa a ať si říká kdo chce co chce třeba 3x týdně, různé druhy cviků, různé úhly atd.

Prostě dva cviky na prsa v každém tréningu. První den klasický bench atd. Druhý den u tricepsu dát bench na úzko + bradla, třetí den bench hlavou nahoru s ramenama a potom se uvidí jestli to roste nebo ne.

Bože nedělejte z cvičení raketovou vědu a hlavně nedoporučujte všem to s prominutím pos*ané korte a beara v každém postu, není to samospásné.


Jestli platí ty čísla v podpisu, tak jsi na Korteho adept č. 1:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám hrudník velkej a prsa absolutně dominantní a nikdy jsem žádného Beara ani Korteho nejel Naopak mám kamaráda,kterej to jel na všechny způsoby a kozy má jak placky furt Takže si svoje teoretické rady strčte...zpět do šuplíku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Já mám hrudník velkej a prsa absolutně dominantní a nikdy jsem žádného Beara ani Korteho nejel Naopak mám kamaráda,kterej to jel na všechny způsoby a kozy má jak placky furt Takže si svoje teoretické rady strčte...zpět do šuplíku


A taky dominantní výšku, kecy,...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to mam podobne ako Bara, kozy rastu aj ked nechcem ale ostatok je na tom uz horsie
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Ja to mam podobne ako Bara, kozy rastu aj ked nechcem ale ostatok je na tom uz horsie

Přesně tak.Prsa a triceps my rostly i z kliků a zbytek na prd Což je teda dost nepoměr.Ale je to hodně dáno genetikou a tu my,bílá mix rasa,máme nic moc.Na druhou stranu je pravda,že cvičím pro sebe a je mi to fuk.Nějak to ujde na tu bídu a stačí kamarádit s pupkatýma strejcema a jsem king svaly jsou v životě až na dalekém postu...hlavně na pohodu a žádnej stres
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smik


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
svaly jsou v životě až na dalekém postu...hlavně na pohodu a žádnej stres


Tesat do kamene. Se hned pozná kdo už má něco odžito.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zaostalý hrudník Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: