syrová vejce


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - syrová vejce  Úvodní stránka -> Kuchařka -> syrová vejce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:11 am    Předmět: syrová vejce Odpovědět s citátem

Zdravím, máte někdo zkušenosti s pitím syrových vajec? (Samozřejmě domácí chov.)
Předem díky za názory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč bys to proboha dělal
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě nikdy neměl salmonelu a prej se má zkusit všechno
Kdybych měl mluvit za sebe, tak jsem vys*al při salmoneloze přes 10kg - tuším, že to bylo asi 13 nebo 14
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tarzos napsal:
Ještě nikdy neměl salmonelu a prej se má zkusit všechno
Kdybych měl mluvit za sebe, tak jsem vys*al při salmoneloze přes 10kg - tuším, že to bylo asi 13 nebo 14

nejde o salmonelu a ptám se na zkušenost s pitim vajec! salmonelu sem už měl .. A dočetl sem se že to je ok pít ( ne chuťově, ale účinkem na růst) Navíc když jsou slepice domácího chovu a vočkované tak salmonela nehrozí, pokud nevypiješ takový to zkažený vejce který smrdí jako svině ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řeknu ti to asi takhle ...

někde jsem se dočetl, že na růst je dobrý posbírat po sídlišti psí exkrementy a smíchat je s mlíkem a vypít je, ale nedělám to, stejně jako nepiju syrový vejce :)

Pokud ti jde o zkušenost s pitím syrovejch vajec, dělá se to asi takhle :

Rozkřápni vejce do skleničky, uchop skleničku, pokud nejsi hardcore, tak si zacpi nos a vypij na stejný způsob, jako piješ ostatní věci ze skleniček ....

Abych nebyl úplně hnusnej, tak vejce doporučuju uvařit/ usmažit ... upíct (?) než je budeš konzumovat :) ... ne vše co se píše je nutný zkoušet :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Řeknu ti to asi takhle ...

někde jsem se dočetl, že na růst je dobrý posbírat po sídlišti psí exkrementy a smíchat je s mlíkem a vypít je, ale nedělám to, stejně jako nepiju syrový vejce :)

Pokud ti jde o zkušenost s pitím syrovejch vajec, dělá se to asi takhle :

Rozkřápni vejce do skleničky, uchop skleničku, pokud nejsi hardcore, tak si zacpi nos a vypij na stejný způsob, jako piješ ostatní věci ze skleniček ....

Abych nebyl úplně hnusnej, tak vejce doporučuju uvařit/ usmažit ... upíct (?) než je budeš konzumovat :) ... ne vše co se píše je nutný zkoušet :)


sem kuchař takže tohle mi vysvětlovat nemusíš a jestli si to nikdy nedělal a zkušenost s tím nemáš, tak si najdi jiný topic, který ti bude blíž a o čem budeš něco vědět. ale ty si asi ten co ví vše a ke všemu má co říct, že ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš nějaký důvod proč pít syrová vejce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konzumace syrovejch vajec byla jedna z nejhorších chyb trenéra Mickeyho, kterej to doporučil Rockymu... Když jsem před lety odebíral Máskl, dočetl jsem se, že na růst svalů ti vypití syrovýho vejce nic nepřidá + rozhodně je tam víc záporů, než kladů (pokud vůbec nějaký jsou ...).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Máš nějaký důvod proč pít syrová vejce?


asi hlavně ten že ráno snídám až v práci cca hodku po tom co vstanu, prostě dřív nestíhám. tohle by šlo i hned po spaní je to otázka 20 ti sec. Už v hodně článcích jsem četl že se to dělá akorát že spíš nikdo na to nemá žaludek to vypít, i když já to zkoušel a je to bez chuti, prostě normálka panák chlastu je asi pro mě hroší než vypít syrový vajco..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Konzumace syrovejch vajec byla jedna z nejhorších chyb trenéra Mickeyho, kterej to doporučil Rockymu... Když jsem před lety odebíral Máskl, dočetl jsem se, že na růst svalů ti vypití syrovýho vejce nic nepřidá + rozhodně je tam víc záporů, než kladů (pokud vůbec nějaký jsou ...).


O Rockym jsem četl že je pil. konečně někdo s věcnou radou názorem,, díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už nemáš čas se ráno nasnídat (repsektive jsi línej vstát o 10 minut dřív, aby ses kvalitně najedl ), tak si umixuj vločky s mlíkem a vypij je, dá ti to rozhodně víc, než vypít panáka se syrovým vejcem ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Když už nemáš čas se ráno nasnídat (repsektive jsi línej vstát o 10 minut dřív, aby ses kvalitně najedl ), tak si umixuj vločky s mlíkem a vypij je, dá ti to rozhodně víc, než vypít panáka se syrovým vejcem ....


tak si jiné téma nenašel jo no nevadí, tak povídeeej.. :DD
rád si přispím toť vše vstávání nesnáším takže to mám vše ráno na poslední chvíli..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

enemec napsal:
jnerez napsal:
Máš nějaký důvod proč pít syrová vejce?


asi hlavně ten že ráno snídám až v práci cca hodku po tom co vstanu, prostě dřív nestíhám. tohle by šlo i hned po spaní je to otázka 20 ti sec. Už v hodně článcích jsem četl že se to dělá akorát že spíš nikdo na to nemá žaludek to vypít, i když já to zkoušel a je to bez chuti, prostě normálka panák chlastu je asi pro mě hroší než vypít syrový vajco..


Jesi je tohle argument proč pít syrová vejce,tak pochybuju o tvé inteligenci .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Když už nemáš čas se ráno nasnídat (repsektive jsi línej vstát o 10 minut dřív, aby ses kvalitně najedl ), tak si umixuj vločky s mlíkem a vypij je, dá ti to rozhodně víc, než vypít panáka se syrovým vejcem ....


a ještě něco chceš mi říct že se za 10 minut kvalitně nasnídáš?? tak to sem na tommožná i líp, sice snídám od probuzení asi tak za 45 min ale snídám minimálně 25 minut.. za 10 min se ani nevys*ru natož najíst..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
enemec napsal:
jnerez napsal:
Máš nějaký důvod proč pít syrová vejce?


asi hlavně ten že ráno snídám až v práci cca hodku po tom co vstanu, prostě dřív nestíhám. tohle by šlo i hned po spaní je to otázka 20 ti sec. Už v hodně článcích jsem četl že se to dělá akorát že spíš nikdo na to nemá žaludek to vypít, i když já to zkoušel a je to bez chuti, prostě normálka panák chlastu je asi pro mě hroší než vypít syrový vajco..


Jesi je tohle argument proč pít syrová vejce,tak pochybuju o tvé inteligenci .


žádný argument , a vidím že ty jsi na tom podobně jako p. Grimley,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - syrová vejce Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: